10 Drąsiausias Moteris keliautojas. infografikos

Visais laikais buvo laikoma, kad moterys galėtų būti silpnaseksas, tačiau šiandien šis teiginys yra diskutuotinas. Atstovai gražus pusė žmonijos galėjo įrodyti, kad yra priešingai, parodyti pasauliui savo jėgą, nepriklausomumą, talentą ir aštrų protą.

Istorija suteikia daug pavyzdžių, kai moterisTai pasirodo bebaimis karys, didysis reformatorius, ir net savo šalies prezidento vaidmenį. Visi šie tikrosios pusė žmonijos kovojo už jų teises metų, kovojo už žodžio laisvę ... ir, žinoma, kelionės.

Mes visi prisimename beviltiška buriuotojai irKeliautojams, kurie išvyko ieškoti naujų šalių, naršyti jūras ir vandenynus. Tačiau nedaugelis kreipsis drąsus moteriai, kuri ne kartą buvo suteikta galimybė kirsti pasaulyje ieškoti įdomių nuotykių ir naujų patirčių pavadinimus.

Pavyzdžiui, žurnalistas iš Niujorko Nellie BlyAš nustatyti tikslą palaužti į Jules Verne romano herojus įrašą "Aplink pasaulį per 80 dienų"; mergina įgyvendinti savo planą 72 dienų 6:00 10 minučių ir 11 sekundžių, naudojant tradicinius metodus transportu.

Britų rašytojas ir darbuotojasPolitinė Gertrude Bell galėjo nesuvokiamo: ji padarė tik dvi keliones visame pasaulyje, nuo 1897 iki 1898 ir nuo 1902 iki 1903 m.

Herojus mūsų laiko buvo 16-metų Laura buriuotoja Dekkeo; jauna Holandiete padarė vieną nuskristi jachta tampa jauniausias keliautojas pasaulyje.

šaltinis: rasti skrydžius ir viešbučius

Momondo.