Kaip neleisti žemyn dar vieneriems metams nutekėjimo: Top 10 patarimų

Tol, kol jūs esate suinteresuoti šiame straipsnyje gali turėti tik išvyko per metus manote išgyveno jei ne visiškai veltui, tada bent nepagrįstų vilčių priskirti jį. Kaip išvengti kitą savo gyvenimo atkarpa pasirodė esąs tušti žodžiai ir stagnacija? Skaityti toliau mūsų pagrindinių rekomendacijų.

1.

Paleisk praeitį

Per pastaruosius metus daug laiko ir daug pastangų jūs praleidotetai kankinti save su mintimis apie jau įvyko įvykis, ar ne? Nekartokite šią klaidą: turite judėti į priekį. Kaip toli būtų palikti vairuotojas, kuris, vairuojant automobilį, visi kartu ieško tik į galinio vaizdo veidrodėlį? Ne toli: netrukus jis patenka į avariją ...

2.

Priimti save realus

Deja, ne visada, bet didžioji daugumaatvejai, kiekvienas iš mūsų yra nieko, bet gyvybinių žingsnius ir nuomonėmis produkto. Taigi, ar piktintis ir būti depresija apie tai, kad ten yra mūsų pačių rankose reikalas?! Žinoma, ne. Jūs nesate tobulas, ir bus didelė klaida ir pasididžiavimas patikėti, kad taip nėra. Įvertink savo pliusų ir minusų imtis.

3.

Nuimkite vidinį nasrus

Jei savęs priėmimas jūs vis dar nesijaučiapakankamai vidinė laisvė ir pasitikėjimas reikia pasiekti puikių rezultatų, laiko dirbti su juo šia kryptimi. Na šiuo atveju jums bus stovėti klausos mokymus, joga, atvirą bendravimą su žmonėmis, kurie jau pasiekti sėkmės šioje srityje, kurioje yra jūsų siekiai. Paimkite šį soul darbą tol, kol jis trunka, nesvarbu, kiek laiko tai gali atrodyti: pėstininkas negali patekti į Karalių iš karto - ji turėtų eiti tam tikru būdu. Būkite tikri, kad visas panaudotas ištekliai bus grąžinti jums šimteriopai.

4.

Nustatyti konkretų tikslą

Priėmimas savęs, su visais savo trūkumais,Tai nereiškia mesti kovą. Priešingai, ji yra tiltas, kuriuo mes nutiesti kelią į mūsų tikslų, nes transformuoti destruktyvų energiją streso apie jų trūkumus į galingą energijos kūrimo. Nustatyti konkretų tikslą už metus nuo «SMART» pagrindu: kiekvienas tikslas turi būti konkretūs, išmatuojami, pasiekiami, į rezultatus orientuotą ir ribotos trukmės.

5.

Suplanuokite tikslams pasiekti

Kaip jūs valgyti dramblį? Tai tiesa, gabalas. Padalinkite savo metinius tikslus dėl tarpinių skaičių. Naujausi pasiekimai bus išlaikyti savo moralę. Pavyzdžiui, tikslas numesti svorio per 10 kg, gali būti suskirstyti į 4 sub "2,5 kg", iš kurių kiekvienas vykdymas apsiriboja viena šių metų ketvirtį.

6.

tęsti iš karto

Atsižvelgdama planuojama pasiekti tikslai pradėti judėtijiems nedelsiant. Ne pirmadienis, o ne vasario arba "Kaip tik turėsiu gerą nuotaiką", ty iš karto, nes kitaip rizika tęsti šiemet, po ankstesnių elgesio modelius.

7.

iš dalies keičia planai

Nesvarbu, kaip jūs planuojate į gyvenimą, ji niekadaTai tiksliai atspindi jūsų lūkesčius apie tai. Kaip sakoma, mes manome, bet gyvenimas turi. Kaip mes judėti link tikslų nebijokite keistis, priklausomai nuo situacijos, iš savo plano dalis: būti banaliai, lankstumo stoka yra tik kaip žalinga, kaip dreifo.

8.

apibendrinti

Loginis ir būtina užbaigus bet kokiu būdu -apibendrinti savo rezultatus. Ką jūs dėka, ką? Kas tai buvo ne ir dėl kokių priežasčių? Kalbant apie jūsų nustatytų tikslų? Kokie pamokos ateičiai, turite pasimokyti iš klaidų ir nesėkmių? Kas vertingas pažintis, bendravimas, ištekliai nusipirkote per pastaruosius metus? Šie ir kiti panašūs klausimai turite užduoti sau metų pabaigoje prasidėjo. Būkite pasirengę atsakyti sau. Nepamirškite, kad jūs ir niekas kitas, turėtų būti jūsų griežčiausių (bet, žinoma, tikslas) teisėjas.

9.

Ačiū ir apdovanoti save už pasiekimus

Pasiekus net menkiausio sėkmę žmonės mėgstair gyvūnai, kuriems reikalinga kai "saldainiai", - apie teigiamas pastiprinimas, taip pat išlaikyti motyvaciją. Metų pabaigoje, ačiū save viską, ką pavyko pasiekti, net jei rezultatai yra toli nuo planuota. Pats faktas, kad jūs pradėjote gyventi prasmingą, sukelti savo likimą, kad ir dirbti sau, vertas pagarbos ir naudos. Jei asmuo gavo teisingame kelyje ir turi pakankamai valios gauti ją iki galo, iš vis norimą reikalas - tik laiko klausimas. Puikus atlygis - Būk vertingą dovaną, kuri jums buvo svajojate. Pavyzdžiui, pereiti į tam tikrą egzotinių saloje, kur be poilsio, turėsite nuostabų laiką ir galimybę tinkamai apsvarstyti pažangą ir artėjančius: Ocean kontempliacijos puikių funkcijų kruopštaus apmąstymo.

10.

Planuoti ir kitais metais

Iš esmės šis patarimas čia yraformalus, nes patyrusios teisę kontroliuoti savo gyvenimą, jų kokybę naudą, ir todėl jūs galite planuoti kitais metais, jau daugiau protingai nei tai, atsižvelgiant į įgytą patirtį. Belieka tik palinkėti jums geros sveikatos, ištvermės ir optimizmo. Dare kitų metų sausio buvo ne skausmingai pakenkti kitam švaistomi metų. Sėkmės!