Be reguliariai sluoksnių vaikai tampa trumparegis

Kembridžo mokslininkai nustatė, kad kas valandą praleido vaikas į gatvę per savaitę norma, sumažina trumparegystės grėsmę 2%.

Pagrindiniai veiksniai, pavyzdžiui prevencija tinka akis natūralios šviesos ir vizualinio kontakto su nutolusių objektų galimybę. Tyrime dalyvavo daugiau nei 10.000 vaikams ir paaugliams.

Mokslininkų grupė atvyko į atradimą, kad trumparegiški vaikai praleido 3,7 karto mažiau valandų per savaitę lauke vidutiniškai nei tie, kurie turėjo normalų regėjimą arba buvo įžvalgus.

Buvo tikimasi, kad tyrimas taip pat rodo, kadaštrių akimis vaikai praleidžia mažiau laiko mokymuisi, Kompiuteriniai žaidimai, skaityti knygas, bet tokie santykiai gali būti atsekti tik dvi iš aštuonių atvejų.

Dr Susan Blakeney, kolegijos patarėjasRegėjimo korekcija, teigia, kad vaikai linkę gimti toliaregis. Kadangi vaiko akies obuolio regos augimo tendenciją normalu, o iki to laiko, kai augimas sustoja, vizija turi būti tobula. Jei vaikas iš pradžių pateikti toliaregystė buvo per mažas, tai gali parodyti paauglystėje neryškus matymas į trumparegiškumą kryptimi.