Į viršų 7 priežastys prisijungti prie baseino

Jūs negalite išsiaiškinti, kokios sportodaryti? Tada mes atliks šią užduotį už jus! Mes siūlome Jums 7 argumentus už baseiną. Esame įsitikinę, kad po to, kai jūs skaitote šį straipsnį, jūs norite kuo greičiau įsigyti bilietą į baseiną ir pradėti, kad lankotės! Tačiau, The choice is yours!

1. baseinas bus padėti jums numesti svorio. Tai ne paslaptis, kad bet kokia fizinė veikla prisidėti prie deginti kalorijas. Bet baseinas yra labai gerai, kad atliekant paprastus pratimus vandenyje, jums sustiprinti, kad jos poveikis per keletą kartų! Jūs ne tik galėsite pašalinti papildomų colių probleminėse srityse, bet taip pat priveržti pilvą, užpakalį ir kojas. Oda tampa elastinga ir graži. Be to, baseinas - tai yra verslo jungimas su malonumu. Plaukti kai vandens drungnas gauti malonumą iš to, kad ji apgaubianti visą savo kūną ir gerinti savo kūną vienu metu. Argi tai ne puikus?

2. Galėsite kurį laiką pasinerti į vasaros atmosferą. Kas yra žiemos teisme, ir jūs tikrai nebegalėsite plaukti į upę ar jūrą - vanduo yra labai šaltas. Ar Musė šiltų šalių - gana brangus. Be to, ji visada paaiškėja, pabėgti nuo darbų. Bet baseinas bus ne leiskite mums praleisti plaukimas visoje peršalimo sezono - tai puiki alternatyva upės, ežero ar paplūdimyje.

3. baseino vanduo yra švarus. Tačiau didžiųjų miestų gyventojai ne visada turi galimybę plaukti net vasarą. Paplūdimiai yra purvinas, karščio bangos metu vandens veislės bakterijos, augalai nuolat užteršti nutekamieji vandenys. Sutinku, geras perspektyvas maudytis upėje yra aiškiai ne. Be to, kai kurie nėra labai sąmoningi žmonės ant kranto, kur maudymosi vaikų, leiskite vandeniui savo šunį. Baseinas yra toks ne. Su specialiųjų chemikalų pagalba vanduo yra nuolat valomas, ir jūs galite būti paprasta.

4. Vandens aerobika - tai spalvingas. Galite sustiprinti patogią ir teigiamą poveikį patekimo į baseiną - užsiregistruoti vandens aerobika. Per mėnesį nuo reguliarios mankštos, jums bus grožėtis savo kūnu - mes tai garantuojame. Juk pirmiau minėta, vanduo padeda didinti pratimų poveikį, kad tu darai tai, kartais. Tai yra naudinga, vandens aerobika, o rezultatai pasirodys greičiau nei nuo fitneso ar gimnastikos treniruotes.

5. Tai vieta, kur galima praleisti laiką su savo šeima. Jūs vargu ar asmeniškai vadovauti savo vaiką su juo į salę, kur tik suaugusieji užsiima, ar tinkamumo, pratimai, kurie skirti suaugusiems. Tačiau paimti vaiką ir vyrą - puiki idėja. Daugelis sistemos yra įrengtos ne tik didelis baseinas suaugusiems, bet ir šiek tiek mažas, tai gali pliuškentis kiddies. Idealus sprendimas savaitgalį.

6. Krūtine plaukimo padeda atsikratyti kūno riebalų labai sunkioje vietoje - ant klubų. Tai yra problema, plotas daugeliui moterų. Padaryti hip-plonas - tai yra labai sunku. Ir laikas, pastangos, ji užima labai daug. Bet čia baseinas paspartins rezultatų pasiekimą.

7. Jums reikia net vaikščioti savo maudymosi kostiumėlį. Mes mylime pirkti drabužius. Kartais net daro šį offseason - pirkti batus vasarą, nes jie panašūs į mus, o žiemą - maudymosi kostiumėlį. Dėl tos pačios priežasties. Net nuolaidos! Jei nusipirkau maudymosi kostiumėlį, ne priversti jį gulėti spintoje iki vasaros! Labiausiai, atrodo, turi ją viešai dabar - tai yra todėl, kad ten yra baseinas!