Patarimai vyresniems nei 25 metų

25 metų - puikus amžius. Šiuo metu mes paprastai jau buvo išsilavinę ir ėmėsi pirmuosius žingsnius kuriant savo karjerą. Daugelis nutolo nuo savo tėvų, jie gavo savo šeimoms. Šį kartą galutinis perėjimas į suaugusiųjųgyvenimas. Mes susiduriame su realybe. Tas faktas, kad mes turime atsikratyti per 20-22 metų rankas, nes "Ak, dar toks jaunas," 25 tikrai ne atleista. Mes stovime ant kito amžiaus krizės slenksčio. Kaip išgyventi švelniai tariant?

1. Nebijokite pokyčių. Iki šio amžiaus, galite pasiduoti švietimą, kuris pateko į jo profesija. Nenusiminkite, tai yra normalu. Į 17-18 metų, kai mes susiduriame su pasirinkimo specialybę, gauti iki taško sunkiau. Iš tiesų, tik vakar sunkiausia pasirinkimas, kad atėjo pas mus - tai ką dėvėti prom, ir šiandien - tai profesijos gyvenimui pasirinkimas. Be to, darbo rinka keičiasi, atsiranda naujų įgūdžių, kurie gali atrodyti patrauklesnis nei vienas, kad jūs pasirinkote. Taigi, jei per 25 metų jūs norite pakeisti veiklos sritį ar gauti naują mokslą - drąsiai drįsta. Tai nėra nesąmonė, bet visiškai normalus gyvenimas. Priversti save daryti kažką, kad jums nepatinka - tai iš tiesų nėra normalu. Tai yra tiesioginis kelias į depresiją, nelaimingą gyvenimą ir blogų įpročių.

2. Negalima imtis per daug įsipareigojimų. Žmonės, kurie sukūrė iki 25 metų šeimą, bando pribaigti šaknis - pirkti namą, automobilį kreditan. Žinoma, kiekvienas nori turėti stogą virš galvos (pageidautina savo). Plius Įmonės reguliuoja su vaikais: "Ar jūs vedęs jau trejus metus ir vis dar neturi vaikų?". Ir poros, kurie dar nėra visiškai nusprendė ant savo darbo, karjeros, padėties, pradėti reikia blaškosi tarp įvairių įsipareigojimų, pabandyti suderinti visuomenės modelius, tobulos šeimos. Bet jūs suprantate, kad tai laisvės ir ilgalaikėje perspektyvoje apribojimas. Ir tai yra todėl, kad jums reikia. Ką daryti, jei per mėnesį bus pasiūlyta stažuotes užsienyje ir ten pasilikti? Ir jūs turite paskolą namo, kad yra sumokėta už dar 20 metų? Arba buvo vedęs penkerius metus, jūs suprasite, kad jūsų pusės vis dar nėra tas pats asmuo, ir jūs turite didelių skolų remonto ir baldų? O jūs vis dar ieško vietos, kur jums bus labai gera, neskubėkite imtis kalno įsipareigojimus. Gyventi savo malonumui.

3. Nebijokite rizikuoti. Stop palyginti save su kitais. Palyginkite save su savimi, vakar. Jūs ateis kažką naujo? Galėtų bent šiek tiek pakeisti? Nebijokite bandyti išreikšti save įvairiose gyvenimo aspektų. Jei staiga pakviesti pokalbio kito darbo - nepasiduokite. Eikite ir pasimokykite, ką turite pasiūlyti. Ką daryti, jei pasiūlymas, kuriame jums bus jumis domisi? Siūlyti eiti atostogauti spontaniškai? Kodėl gi ne? Paimkite dieną išskrido į darbą ir eiti pailsėti! Jūs manote, pirkti kailinius ar kelionę į kitą šalį? Nėra jokių abejonių, - eiti į kelionę. Jūs galėsite pamatyti kitą gyvenimą, kultūrą, žmones ir papročius. O gal jūs darote ir rasti vietą, kur jums bus kaip patogiai, kaip įmanoma, ir jūs norite likti ten amžinai! Svarbu gyventi taip, kad per 30 metų, kai jūs pažvelgti atgal, jūs suprasite, kad viskas daroma teisingai, ir gyveno laimingą gyvenimo dalis.