Dabartiniai avalynė šaltojo laikotarpio

mes pradėsime rengtis šilčiau nei žiemą išvakarėse ir,Žinoma, pirkti naujus batus. Kuo daugiau jis savo garderobą, tuo geriau, tuo labiau, kaip dabartinės tendencijos leidžia pasirinkti galimybes, pavyzdžiui, kiekvieną dieną, o kelyje į išorę. Pažvelkime iš labiausiai mados naujienomis sezono.

1. latekso

Dizaineriai aptikau tai viename iš pagrindinių medžiagųsezoną, tai nestebina. Aukšti batai, pagaminti iš latekso, odos, vinilo - drąsus ir futuristinis. Žinoma, jie turi dėvėti labai atsargiai, nes ši dalis yra gana drąsus.

2. punk ir Gotų

Labai drąsus gothic variantai buvoatstovavo daugelyje kolekcijų. Tai yra žalios arba kulniukai storio padas, smeigės ir kniedės, vyriškas stilius, šiurkštus formos. Puikus pasirinkimas kiekvieną dieną, nes tai dažnai šie batai yra taip pat labai patogu.

3. Guminiai batai

Pereinamojo laikotarpio ruduo - tai laikas juos nešioti. Jie nesuteikia kojas sušlapti, ir surasti taip pat yra labai stilingas ir modernus. Šį sezoną gumos tinka kartu su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, odos ar trikotažo.

4. avalynė Sportiniai

Tai visas tas pačias batai ant platformos batai geriausių sporto tradicijas ir dar daugiau. Šios galimybės yra labai praktiška, ir už tai esame ypač mėgsta iš jų.

5. Kulno-Lāsteka

Skaidri kulnas - viena iš šio sezono hitai. Jie puošia elegantiškas kulkšnies auliniai batai ir drąsus.

6. Aksominė Batai

Labai iškilmingai ir elegantiškas, jie tinka įvairių šalių.

7. fringe

Puošia batai ir batai pačiose netikėčiausiose vietose. Ir ši tendencija atrodo labai mielas.

8. Daugiau kailių

Pilnai kailiniai batai - dar vienas ryškus tendencija sezoną. Tai stebėtinai šiltas ir jaukus, ar batai plokščių batų ar elegantiškų kulniukai.

9. Spausdina ir modelius

Kontrastingos spalvų derinys ir šviesesnę ir labiau pastebimas modeliai ant batų, todėl, be abejo, šį sezoną tai bus daugiau madingi. Ir funkcijų, tokių nuodėmė nenaudoti.