Originalus vytelių krepšys iš laikraščių. master class

Yra technologijos, kurios reikalauja konkrečiųįgūdžiai, laiko, specialūs įrankiai ir medžiagos. Ir yra tokių, kuriems pakanka noras sukurti kažką gražaus, originalaus ir tik paprasčiausios turimomis priemonėmis. Tokio darbo pavyzdys gali pasitarnauti šį krepšelį. Aš niekada patikėjęs, matydamas tik galutinį rezultatą, kad krepšys yra pagamintas iš normalaus ... laikraštį.

Smalsu? Žr už save, manau, kad ten tu nori daryti tą patį. Ir taip, kad jis sulankstytas - nuspręsti už save, ar saldainiai, ar sąvaržėlės arba riešutai, ... Taip, jūs niekada nežinote, ką galite supilti į šį nuostabų krepšį. Apskritai, studijuoti technologijas ir kurti!

Taigi, mes turime popierius, žirklės ir klijai.

Pirmoji užduotis - gauti vynuogių. Norėdami tai padaryti, sumažinti popierių į ilgus juostelėmis ...

... dabar vėrinukai už kebabai ant mezgimo adatos arba tiesiog tiesioje linijoje, laidų buvo žaizdų popieriaus juostelę, pradedant nuo kampo ir sukimo vamzdelį įstrižai, kaip parodyta nuotraukose ...

Mes žaizdos sandariai iki juostos pabaigos ...

Pritvirtinkite juostelę pabaigą ir klijai mūsų medžiagą paruoštas audimo!

Pynimas prasideda pradinėje tinklelio.

Kai būsite pasiruošę 5x5 grid padalinius, tada pradėti sukamaisiais audimo ...

Jei vamzdis galuose, ji yra galima pailginti jo kitą, įterpiant naują vamzdis galūnę po to, kai danga jį su klijais ...

Dabar nustatoma su ateities krepšelių dydį. Turi būti atstumiami nuo dabartinio pavyzdyje, tokiame kaip gėlių puodo. Austi Pagalvė turi būti to paties dydžio su puodo dugną.

Gerai, užtenka eiti aukštas, atėjo laikas sustoti ir paslėpti perteklinius galus vamzdžių ...

Įsteigtas horizontali, vertikali vamzdis rėmo ...

... ir bando pynimo juos žemyn palei vertikalią. Siekiant šio tikslo, mes nutiesti kelią jų standus adatos ...

Grožio paaiškėjo! Pati krepšelį pasiruošę.

Dabar pynimo dangtelį. Nėra nieko naujo: pynimo pažįstamas diską ir pynimo papildomų galus su viena ranka, o tada bus mažesnis ...

Kai diskas yra paruoštas ir papuoštas perimetrą - atėjo laikas padaryti kilpa rankena, tiesiog susieti jį ties mazgo apačioje.

Na, viskas liko susieti kelis posūkius dangčio į krepšelį ...

Su apipinti daugiau! Jūs galite palikti krepšį taip, kad buvo aišku, iki taško. Maksimali - padengta skaidraus lako. Bet nrashem Master Class mes tonizuojantis savo Dažai (dėmių, dažais, beicu ...), duoti jam šiek tiek panašus į vynuogių.

Argi tai ne puikus ir įdomus darbas. Paprastas, originalus, įmanoma bet kokio amžiaus. Idėja suteikia galimybių fantazijai renkantis ir formų ir dydžių, ir spalvų krepšius, ty gali gerai pasireikšti ne iš tokių produktų audimo.

</ P>