Makiažas į garsaus filmo herojės stiliaus

Dėl stulbinančiai patraukli vaizdai garsaus filmo herojė visada darbo specialistas stilistai ir makiažas menininkų, kurių misija kūrimo - kad viskas tobula. Tas faktas, kad fotoaparatas yra priešingai įprastasdienos šviesos, nėra atleisti net menkiausio trūkumų, nes jie visada yra labai matomas. Bet tikslas yra ne tik, kad viskas tiesiog tobula - makiažas, skirtas perteikti vidinį pasaulį herojė, jos charakterį, asmenybę ir gyvenimo būdą. Tikras gerbėjas filmą skirtas: geriausi vaizdai filmo herojė.

1. Odri Hepborn, "Pusryčiai pas Tifani"

Audrey makiažas tapo jos vizitine kortele. Nukopijuokite jį į šią dieną bando daug merginų. Kultas filmas "Pusryčiai pas Tifani", kur ji buvo reincarnated kaip aktorė Holli Golaytli, visi elegantiškai ir nepastebimai: tvarkingas strėlės, Glamour blakstienų ir viliojantis lūpos natūralios spalvos.

2. Marilyn Monroe "Džentelmenai renkasi blondines"

Šioje nuotraukoje, kaip visada, puikus Marilynnegali užkariauti. Tai ne tik jos natūralus grožis ir žavesys, bet ir į raudoną lūpų, kad dar labiau išryškina jos tobulas lūpas. Papildykite aiškių linijų antakių ir blakstienų tvarkingas vaizdas.

3. Uma Thurman, "Pulp Fiction"

Šiame filme Uma Thurman pakeistas įpripažinimas. Byla ir juoda kvadratų ir, žinoma, į raudoną lūpų. Makiažas menininkai padarė savo geriausią filmą: raudonos lūpos ir subtilus nepaprastai plonos rodyklės sukurti įvaizdį.

4. Anjelica Huston, "Addams Family"

Jei jums patinka gotikos ir niūrumas, tikriausiai,Šis filmas yra vienas iš mėgstamiausių. Peržiūrėti mažiausiai už didelį Martisha su savo raudonos lūpos, mirtinai blyški oda ir tamsių akių. Žinoma, makiažas yra ne kiekvieną dieną, bet būtų tiesiog Helovinas.

5. Nicole Kidman, "Mulen Ružas"

Turbūt sunku rasti merginą, kuri nenorėjo eitiraudonas lūpdažis. Štai Nicole į "Mulen Ružas", o dar raudona trumpaplaukis, nes ji tapo dar ryškesnis ir labiau viliojanti. Lūpos yra tokiu būdu dėmesio, o likusieji yra suprojektuota neutralių spalvų.

6. Chzhan Tszyi, "Memoirs of a Geisha"

Geiša makiažas - tai kažkas, kad jums tikrai turėtųpakartoti. Ieškote įkvėpimo? Žiūrėti šį filmą. Japonijos moterys yra stulbinamai rodyklės ir raudonos lūpų, kad puikiai atrodo ant šviesiai veido ir juodais plaukais fone.

7. Mia Wasikowska, "Alisa Stebuklų šalyje"

Mėgėjai nuogas makiažas stiliaus kaipŠiuolaikinio vaizdas Alice Mia Wasikowska. Atrodo, kad jos veidas buvo visiškai nepaliesti makiažo, bet tikrai sunkus darbas makiažas vis dar yra ten. Šviesos milteliai, matinis baltas ir smėlio spalvos lūpų atspalvį - ir Pasakų vaizdas yra paruošta.

8. Marionas Kotiyyar "vie en Rose"

Marionas Kotiyyar pasisekė žaisti labai EdithPiaf, ji susidorojo su šia užduotimi. make-up darbas yra taip pat vertas dėmesio. Bordo lūpų ir akių makiažo labiau atsipalaidavęs - turbūt tai, ką padėjo aktorė priprasti prie Piaf legenda vaidmenį.

9. Sienna Miller: "Aš esu gundomas Endi Uorholla"

Šioje nuotraukoje Sienna grojo legendą 60 EddieSedgwick, ir tai puikus perteikti šio dešimtmečio atmosferą. Makiažas - storai nudažyti juodos akys ir šviesiai lūpos nuostabu nepalankiomis visus Sienna privalumus (kaip savo laiku ir labiausiai Edie).

10. Andzhelina Dzholi "Maleficent"

Andzhelina Dzholi yra gražus net ragana vaidmenįragai. Ir padaryti jį ten negali būti pažymėtos. Nuostabiausia pabrėžti savo stilių ir grožį ryškių lūpų ir rankų. makiažas menininkų, taip pat sutelkė dėmesį dedikuoti skruostikauliai, kad padarytų Maleficent gražesnė.