Apsipirkti: turi turėti daiktų žiemą 2016

Žiemą - ne priežastis įdėti į beformė pilkais drabužiais, slepiasi jų savo grožį. Taip, mūsų žiemos drabužių turėtų būti šiltas ir jaukus, bet ir stiliaus su apeliacinio skundo nebuvo atšauktas. Ir tai reiškia, kad atėjo laikas mokytis svarbiausius mados tendencijas sezono ir eiti apsipirkti. Mes jums parodysime, kokia dalykų galima priskirti prie Must-Have šį sezoną.

1. Odinės kelnės

Ypač patraukli išvaizda ir liesas versija. Oda - medžiaga yra šiltas, todėl jums jaustis diskomfortas žiemą nebus. Be to, ši versija atrodo labai seksualus, todėl, užpildyti savo žiemos garderobą stilingais kelnės odos išlaidas.

2. Dirbtinis kailis

Jis yra daug pigiau, ekologiškesnio ir labiau humaniškas (pagalRyšys su gamta), o ne natūralus. Ir tai atrodo labai patraukli. Šviesus dublenochki su kailių rankogaliams, dirbtinių didelės apimties paltai ir net kailio suknelė - neperduoda savo mėgstamus parduotuvėse šių Gizmos.

3. Žaliojo

Žaliasis "- nemokamą paltai ir pelerinos C Atidarykite rankovėmis, kurie yra labai svarbūs šį sezoną. Ji puikiai atrodo etninių ir romantiškas stilius.

4. žemyn liemenė

Žinoma, tai būtinai žiemą. Šį sezoną, vadinamieji atitinkamos Striukės transformatoriai, patrauklus savo veiklos. Taip pat atkreipkite dėmesį į dideliais mygtukais ir šviesus pastelinių spalvų.

5. Megztinis su smagių atspaudų

Iš Mickey Mouse vaizdas, kalbant gestų spausdinti, fotografijos brėžiniai - visa tai yra labai tinkamas mūsų mėgstamų megztiniai ir svitshotah be kurio žiemą mes tiesiog negali padaryti.

6. puošniai-džemperis

Labai moteriškas ir tuo pačiu metu šiltą irpatogus dalykas persirengimo kambaryje. Dėvėti megztinis suknelė gali būti tiek su džinsais ir neapdorotų batus ir plonų pėdkelnių, diržo ir seksualus batai, sukurti pabaigoje pačius įvairiausius ir jaukus žiemos vaizdus.

7. Didelės šalikas

Labai šiltas ir jaukus, nedelsiant atšilimo, bet ir labai stilingas. Didelės apimties apykaklės ir šalikai paprasta, kaip paprastas arba puošia spaudinių - elementas, kuris neturi atsitikti daug skrynelė kambarį.