Kas tai yra griežtai draudžiama daryti ant Kierat?

Užsiima ant Kierat kaisituacijos jis yra daug labiau praktiškas ir patogiau nei eziukas miške ar stadione. Pirmuoju atveju jums nebus rasti nemalonių asmenybes, jūs neturite trukdyti sniego, lietaus ir net kruša, jums nereikia gauti savo kojų šlapias baseinas ir bus galima tiksliai kontroliuoti apkrovos lygį treniruotę. Bet Kierat tik iš pirmo žvilgsnioAtrodo paprastas ir saugus treniruokliai. Tiesą sakant, gana lengva įskaudinti, jei neatitinka saugos reikalavimų. Mes supažindins jus su jais taip, kad jums mokyti be pavojaus sveikatai.

1. Negalima ignoruoti apšilimo. Jei ne stadione, tai nereiškia, kad tai yra leidžiama praleisti tokį svarbų etapą pratybų, kaip įšilimo. Jūs vis dar turėtų užtikrinti kraujo ir deguonies pritekėjimą į raumenis prieš perspektyvoje. Taigi pradėkite mokymus su šviesos žingsnio, 5-10 minučių, tada išlipti stebėti ir sekti sūpuoklės, pritūpimai, lenkimo. Po šio apšilimo galite pradėti mokymą į nuolatinės savo tempu.

2. Negalima paleisti blogų batus. Nurodykite bėgimo bateliai, pažymėti tik jų išorinius parametrus - tai yra didelė klaida. Batai turėtų būti patogus ir praktiškas. Stilius vaidina svarbų vaidmenį. Būtinai pasirinkti batus su gera ventiliacija, kad jūsų kojų neturi prakaito ir nebuvo tiek daug pavargę nuo mokymo, taip pat nusidėvėjimo, kad jūs paleidote su dideliu komfortu ir saugumu. Dėl šių daiktų jums pasikonsultuoti su specialistu parduotuvėje. Bet yra vienas įspėjimas - teisingas pozicija pėsčiomis. Pasiimti batus pagal šį kriterijų, pirmiausia turėtumėte pamatyti podiatrist.

3. Nelaikykite ant turėklų. Šis punktas iš tikrųjų galėtų gerokai sumažinti stresą organizmui per run. Bet paleidus, pasvirusi ant bėgio, jums perkelti svorio centrą. Tai neturėtų būti. Be to, visi, jei jūs paleisti su tikslu numesti svorio, su bėgiais jums bus pasiekti rezultatai trukti ilgiau nei jei buvo paleisti, o ne laikydami juos. Per sūpuoklės jo rankos ir nudegimų daug kalorijų. Jei jums sunku pabėgti be paramos, pasirinkite lėtesnį tempą ir mažesnį nuolydį. Auga šie skaičiai sklandžiai ir palaipsniui.

4. Nežiūrėk į savo kojomis. Kai žiūri žemyn ji pakreipus galvą. Jūs prarasti pusiausvyrą, ir jūs galite traukti kaklo, rankų arba sužeisti. Be to, visą šį veiksmą veda į greičio sumažėjimą, o kelio ir toliau juda tuo pačiu ritmu. Tai veda prie didesnio streso.

5. Negalima nušokti takelį greičiu. Kai bėgikai turi greičiu šuolis nuo kelio įpročio imtis rankšluostį, atsiliepti telefonu arba gauti gėrimu. Tačiau nereikia būti kaip kostiumas. Kas yra šios rizikos prasmė? Galite sugadinti kulkšnis arba raumenų, kristi nuo tokių veiksmų. Po to, galite tikėtis ilgą sveikimo laikotarpiu. Taigi tai nėra geriau praleisti keletą sekundžių, jį sustabdyti takelį, nei būti gydomi keletą mėnesių?

6. Negalima paleisti, jei jūs blogai jaučiatės. Jūs jaučiatės blogai po audringos įmonių šaliai ar turite šalta, bet vis dar ketina lipti ant bėgių? Jūsų valios galima tik grožėtis, bet ne tiek daug, padermė savo kūną.