13 etiketo taisykles dėl oro kelionių

Jau surinkta skristi atostogauti? Tada jūs gaunate žinoti apie keletą paprastų taisyklių etiketo, kad vyrauja lėktuvuose ir oro uostuose per.

1. Nekurkite problemas saugumo tarnybos

Ir tai ne tik tinkamos palaikykite. Sodinant savo daiktus ir bagažo patikrinti, turėti tai omenyje, siekiant išvengti vėlavimo. Sudėkite visus metalinius daiktus iš anksto ir įmaišykite vieną vietą - eina per metalo detektorių praeis lengviau ir greičiau.

Už tai jums pasakyti ačiū ir saugumo tarnybos, o keleiviai eilėje už jus.

2. Negalima trukdyti savo daiktus ištrauką

Niekas nemėgsta žmonių, kurie staigiaisustabdyti minią, ir kasti, ir oro uostas yra nervinantis dar stipresnis. Išdėstyti savo daiktus šalia savęs, bet kompaktiškas, nereikia nutraukti mažai stovyklą tarp bagažo salėje.

3. Būkite gražus bortpersonalom

Net jei kai kurių taisyklių, kad jums jaustis juokingaar kvaila, nebūtinai pranešti apie tai stiuardesės. Tai tik stebi savo veiklos rezultatus, ir jie nėra išrastas for fun, ir atsižvelgiant į visus galimus pavojus, kai plaukioja. Nelaikykite nukreipimo susigrumti su stiuardesės - unquestioningly sekti jo instrukcijas.

Taip pat įsitikinkite, kad paklausti, ar galite naudotielektroninių prietaisų skrydžio metu - Dabar daugelis oro keltuvai draudimas ant jo, tačiau būtina išsiaiškinti, kad nebūtų sukurti stiuardesės problemas.

4. gydyti su dėmesio į kaimynų

Jei norite lašas kėdėje,Tai mandagus įspėti asmenį, sėdintį už jus. Atlikus tai be įspėjimo, galite paspausti kaimyno mesti savo gėrimus ir tt Sutikite, tai būtų nepatogu, jei taip ir padarė.

5. Saugoti akis dėl vaikų

Neleiskite jiems lipti ant keleivių irstipriai sutrikdyti jų, triukšmo, pasitarkite garsiai ar kaprizingas. Žinoma, vaikai yra skirtingi, bet tai yra geriau laikyti treniruotę prieš skrydį, todėl vyko sklandžiai, ir jūs neturite sugauti sau žvilgsnių kitų keleivių ir įsiklausyti į jų prašymus nuraminti vaiką.

6. Negalima remtis alkoholio

Praleisti laiką su alkoholiu - nėra bloga idėja, bettik iš pirmo žvilgsnio. Pirma, jūs galite prarasti kontrolę ir atitinkamai elgtis neturi, ir, antra, jūs galite susirgote, ir gana smarkiai, trečioje - ne visi savo kaimynų bus malonus kvapas alkoholio. Be to, skrydis gali būti išnaudoti tai kodėl galų gale šioje mieguistas valstybės intoksikacijos?

7. Ar ne okupacinė porankiai

Tai ypač svarbu keleiviams dėl skaičiaus viduryje- jie turi ir todėl nėra galimybės ne visą liesos ir ištiesti, suteikti jiems galimybę pareikšti savo skrydį bent komforto minimalus. Ši taisyklė yra neišsakyta, ir jūs neturite sekti jį, bet iš mandagumo ir supratimo patarti jums padaryti tik tai.

8. Žinoti kvapų

Niekas nenorėtų praleisti skrydį šalia smirdantis žmogus, ir tai ne tik apie prakaito kvapą - nevalgo iki skrydžio česnakais ir svogūnais, ir bandyti ne persistengti ji su kvepalų.

9. Negalima eiti į kaimyno pasikalbėti

Ne visi bus dėkingi šį socialumą. Kažkas bijo skristi, kas nori pailsėti, o kažkas tiesiog nemėgsta bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Bet net jei jūs turite artimą su gyva pokalbį, tai gali trukdyti kitiems keleiviams. Pabandykite pasikalbėti tyliai arba išeiti su kuo nors salone gale ir yra daug bendrauti.

10. Kelkis, kai jis yra patogus visiems

Jei matote, kad jūsų kaimynas ketina piltistikline vandens, jums neturėtų šokinėti iš vietos tuo pačiu metu. Tas pats taikoma ir tuomet, kai skrydis palydovas prie altoriaus su vežimėliu. Stenkitės ne sukurti nepatogumų sau ar keleivių ar orlaivio personalas.

11. Stenkitės, kad nebūtų sutrikdyti niekam, net sapne

Jei tu sėdi ant altoriaus ir jūsų kaimynai turisaves palikti jums išeiti iš kėdės, organizuoti taip, kad nebūtų sustabdyti jų tai daro, ir kad jie neturėjo pažadinti jus. Taip pat pasiimti kelių pagalvėlių už kaklo - ne kiekvienas keleivis galės mėgautis savo galvą ant jo peties.

12. Naudokite tualetas kultūros

Negalima sėdėti ten per ilgai - ji sukurs eilę ir bus nepasitenkinimo kitų keleivių priežastis. Ir palikti tualetas švarus po save - niekas mėgsta išviečių, o tik purvinas ir dar labiau.

13. Negalima Zamarudzić ties plokštuma išėjimo

Surinkite dalykus iš anksto ir nesikerta vieni superduoti, ypač kai sėdi šalia altoriaus. Nebandykite išspausti į keleivių srautą - bus daug greičiau, jei jūs paliekate salonas nemokamai ištrauka, niekas stumia ir montavimo.

Laikytis mandagumo taisykles, tada darbuotojai ir kiti keleiviai bus atsakyti jums tuo pačiu!