Madingi skrybėlės, kaklaskarės, pirštinės

Šiltas ir jaukus priedai, pavyzdžiui, kepurės,šalikai ir pirštinės yra privalomas žiemos laikotarpiu. Be to, svarbų praktinį jų atliekamą funkciją, jie taip pat yra šviesus ir stilingas papildyti savo įvaizdį. Pažiūrėkime, ką jų priedai turėtume užpildyti savo žiemos garderobą.

kepurės

Daugelis dizainerių šį sezoną jau pridėta žiemąvaizdai stilingų vilnonių skrybėlės yra žinoma Fiodoro ir elegantiškas plataus kraštais galimybes. Ir šiuo atveju dėmesys yra spalvos. Vietoj Blackhat mes patariama dėvėti variantus violetinė, bordo, mėlyna tonai. Tiems, kurie mėgsta patogiai sportiškas pasiūlė jaučiamas kepurės, panašius į bendrą, bet daug šiltesnis.

Megztos kepurės - amžinasis tendencija kiekvieną žiemą. Vilna arba kašmyro, jie gali būti turi arba elastines pynės, taip pat yra variantai su mados bumbulams. Ypač svarbu įsikūnijimas, kur dangtelis ir Pompon turi kontrastingų spalvų, o kitas su nuimamu kepurės bumbulams. Papildykite tuos skrybėlės nerijos. Vis tendencijos apimties ribas.

Daug dėmesio šiemet dizaineriai mokamadekoro. Tendencija yra skirtingas etiketes, sagės, prašymai, vualiai, kristalai ir daugiau. Labai populiarus comfy skrybėlės šalmo formos, skirtos mėgėjams aktyvaus gyvenimo būdo.

Tiesa novatorių dizaineriai siūlo tokias netipines variantus, kaip turbanų, taip pat tvarsčius ir kailio ausines.

šalikai

Ypač populiarus šį sezoną, ilgi šalikai irtūris, kuris gali būti suvyniotas keliais sluoksniais. Dizaineriai padarė statymus ant nespalvoto versijų rami, tačiau giliai tonus, pavyzdžiui, žalia, bordo ir pilka. Kartu su jais, į tendencija ilgio ir šalikus klasikiniu puošia atspaudų, pvz, ląstelių ar tipinių žiemos modelius. Populiaru Decor šalikai - Fringe ir kailio apdaila.

Populiarus įvairių šalikus - Tai Snudy,kuris gali veikti kaip ryškių paveikslėlyje. Jie gali būti panaši į laisvo kaklu ilgai susijęs arba skara ir būti kailių arba vilna. Ši skara taip pat gali būti naudojamas kaip Šukuosena. Šviesus tendencija sezono - skara apykaklės dirbtiniais kailiais, ypač jei jis yra spalvotas ir ryškus.

pirštinės

Rankos žiemą taip pat reikalauja šilumos, ir padėti mumsŠis stilingas pirštines. Šį sezoną, atitinkami modeliai šešių, odos, ir jų deriniai, dažniausiai pailgos. Tiems, kurie nori, kad būtų galima atlikti įprastus veiksmus dėvint pirštines, siūlo stilingus puspirštinės. Jie gali būti oda arba mezgimo, uždaryti riešą, kad pusė ranka. Mes taip pat pasiūlė labai šiltas pirštines, pavyzdžiui, austas su kailiu, kitaip pagaminti iš kailių ir raugintos odos.