Kaip pasirinkti makiažo šepetėlius: geriausias patarimas

Mes daug dėmesio į dekoratyvinė atrankosmakiažas, bet kažkaip neteisingai pamiršta apie šepetys jo taikyti. Tačiau moteris, nesvarbu, kas makiažas ji nesukėlė: dieną, vakare, švenčių, pasirodo beveik į menininko! Ir tai yra labai svarbu kuriant šedevras ne tikdažai, bet ir įrankių! Atkreipkite dėmesį, kad yra didžiulis arsenalą makiažo šepetėliai labai skirtingų dydžių ir formų! Po naudojant tą patį šešėlį, bet skirtingi šepečiai, jūs galite padaryti du visiškai skirtingi makiažą! Mes tikimės, kad mes galėjome įtikinti jus, kad šepetys yra ne paskutinė vieta iš dalykų, kurie padeda sukurti nuostabų įvaizdį reitingą. Susipažinkime su jų pasirinkimo principus!

Pageidaujamas kokybę! Geri teptukai yra brangūs. Tačiau nereikia abejoti, duoti pinigų už juos, ar ne. Be abejo, šis pirkinys atsipirks. Galų gale, tinkamą priežiūrą, šepetys truks jums ilgus metus. Ekspertai teigia, kad geriausias kokybės šepetys pagamintas iš natūralių audiniu. Pavyzdžiui, ožkos ar barsukas. Parduotuvėse galima rasti pigesnių alternatyvų daug, bet reikia nepamiršti, kad jų plaukeliai - sintetiniai. Kosmetika pigūs šepečiai nebus tokį didelį poveikį, kaip makiažu, šepečius su gamtos! Visa tai galite pirkti iš sintetinių, tai sponzhiki taikant makiažas. Sintetiniai kempinės padeda tolygiau paskirstyti ir pamatas.

Renkantis šepečiai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

• Kaip yra Willy. Jei kai kuriose vietose, jie styroti į skirtingas puses, turite suprasti, kad yra mažai tikėtina, kad pasiekti geriausią makiažą su tokiu įrankiu.

• Praleiskite šepetėlį ant savo ranką atgal. Šis judėjimas turėtų būti malonus jums. Šepetys neturėtų dilgčioti, sukelti bet kokį diskomfortą.

• Pabandykite mėginį gali perkelti ranką taip, tarsi jūs įtraukėte makiažas ant veido. Po šių rankos judesių neturėtų likti viena plaukus.

Ką kreiptis?

1. Pirmasis etapas make-up - yra reguliatorius ant probleminių sričių Naudojimas: uždegimas, spuogai. Įrankiai, jums reikės šiek tiek, todėl ji gali padėti jums su iš anksto plautą ranka ar iš sponzhikom kampe.

2. Dėl skysto garsinei pagrindų turo taikymo sponzhiki puikiai.

3. Norint įdėti ant veido biri pudra, jums reikia pūkuotas šepečiu su ilgu (5-6 cm) krūva. Panardinkite teptuką į miltelius, tada purtyti jį vieną kartą prieš pradedant purkšti miltelių ant veido. Taigi jūs pertekliui pašalinti šepečiu. Taikant Puderniczka bus geras sprendimas purus šepetys su trumpesniais pluoštų (2,5-3 cm) ir suapvalinti galai. Jei norite pasiekti garsinei sistemos poveikį, taikomos milteliai reikia šiek tiek drėgnu teptuku. Šie šepečiai yra puikus taikymo skaistalai. Jie yra puikus atspalvis jais, sukurti labai natūralų spindesį ant skruostų!

4. Dėl šešėlių taikymo yra iš priemonių įvairovė masė. Dėl trapus šešėlių, pasirinkite plačią plokščią teptuką. Ir kompaktišką idealus sprendimas būtų sponzhi- aplikatoriai. Tie, kurie yra parduodami, kaip taisyklė, su šešėliais įtraukti.

5. Norėdami nubrėžti grakštus rodyklę, jums reikės plokščią šepetį su šeriais, kurių ilgis ne didesnis kaip 1 cm.

6. Antakiai geriausia tapyti ant kieto šepečiu su kvadrato ar nupjautu galiuku!