Šokiruojantis Naujieji Metai makiažas

Labai svarbus priedas prie mūsų stiliausNaujųjų Metų išvakarės tampa švenčių perdaryti. Kalėdinis vakarėlis - tai ne verslo susitikimas, todėl galite pamiršti apie visas taisykles ir pasimatuoti labiausiai trivialus variantus. Kas tiksliai - The choice is yours. Ir mes jums parodysime, kai esamas galimybes.

1. mėlyna-žalia fėja

Kadangi mėlynos ir žalios spalvų - simboliųateinančiais metais, ir makiažas gali būti naudojama labai efektyviai. Pabandykite ant šešėliai, tušas ir akių kontūro tokiose spalvų ar jų deriniu. O gal eksperimentuoti su savo lūpų spalvą?

2. valymo

Kokia šventė be blizgesio? Jis gali papuošti jūsų akių vokais, blakstienos, antakiai ar lūpos. Nepagailėkite pinigų dekoracijas jūsų makiažas. Tačiau tuo pačiu metu jis turi žinoti, kada sustoti, nes viena Kalėdų eglutė festivalyje bus, ir tai bus pakankamai.

3. makiažas Uwodzicielka

Ar norėtumėte sukurti femme fatale įvaizdį? Tada galite atkreipti dėmesį į savitą makiažas. Tai tankiai pasiūti akis, kaip alternatyva, Smokey ledo, ir sultingas raudonos arba raudonos lūpos. Drąsus ir seksualus versija, kuri eina visiems.

4. Rytų perdaryti

Rytinėje makiažas dėmesio pagamintas ant akių. Tai grafiškai ilgai rodyklė į Kleopatra dvasia, kaip alternatyva, jie gali būti dvigubai. Yra tinkami ir dirbtinės blakstienos, kurios padės suteikti daugiau ryškumo akims.

5. Baltesni nei balta

Reincarnated kaip White Queen - tikraiNauja galimybė. Pabandykite baltą rašalą, baltas šešėlis, balta lūpų ir taip toliau. Pažvelgti į nuotraukas ir pamatysite patys, kad ji atrodo labai įspūdingas.

6. Fantazija makiažas

Leidžiama absoliučiai jokių modelius ir fantazijas ant veido. Sudėtingumas ir spalva rezultatas priklauso tik nuo jūsų drąsos ir noro.

Ir, pagaliau, keletas patarimų apie idealus Naujųjų metų makiažo taikymo:

- prieš jus taikyti makiažas, jums reikia atidžiaivalyti veidą. Jūs galite naudoti specialų filmą, ar krūmų ją. Ant žalios veido makiažas taikomas negali, nes ieškoti Budos netvarkinga.

- prieš taikant makiažą, tai geriau nenaudoti daug riebalų kremas. Kremas yra būtinas, tačiau tebūnie šviesa tekstūra. Kremą tepkite masažo judesius, kurie taip pat bus atnaujinti veidą.

- tonas geriau rinktis su atspindinčiomis dalelėmis. Prieš pradėdami taikyti jį ant savo odos, galite kreiptis šiek tiek Kibirkščiuojantis milteliai. Tonas geriausia taikyti mažomis porcijomis ir švelniai šešėliai pirštais.

- atspalvis geriau rinktis trapumą. Tai padės kontroliuoti spalvų intensyvumą ir suteikti jiems lengvai ir net programa, kuri leis atrodyti švytinti ir išraiškingas.

- švelniai taikyti skaistalai. Vakare, ji gali būti daugiau intensyvių spalvų, nei jūs paprastai naudojate. Juos taikyti skruostikauliai su didele pūkuota šepečiu ir kruopščiai nuspalvinta.