9 Idėjos dovanoms skirti naujųjų metų

Iš atostogų dovanų pasirinkimas - tai visada sunku, ypač, jei norite pateikti kažką apie svetimuosius apie norus ir svajones, kurios mes galime tik spėlioti. Mes surinkome jums iš 9 naudingų idėjų dovana, kuri gali būti papildyta su dovana savo artimuosius ar pateikti kaip dėmesio švenčių draugais ir kolegomis ženklas sąrašą.

1. balzamo arba lūpų blizgesio

Puiki dovana mergina ar merginomis. Ši dovana ar ne privalomas, bet tuo pačiu metu yra malonus ir naudingas.

Ir jei jūs perkate neutralios spalvos balzamus, galite suteikti jiems su draugais ir net moterų darbuotojų be problemų, kurių skoniai jūs nežinote, labai gerai.

2. Flash kortelės

Funkcinis dovana, kad jūs galite nusipirkti gražioje ir šventinis įpakavimas. Jis atrodys gražus ir tuo pačiu metu tikrai naudinga.

3. Pirštinės ir pirštinės

Tai šiltas ir nebrangiai dovana, kad tuo pačiu metu parodyti asmens priežiūros.

Pasirinkite pirštinėmis arba kumštinės pirštinės pateikti dovanas skonį - tada dovana bus tikrai būti dėvimi ir bus prisimenamas.

4. Kojinės

Pasirinkite pora su Kalėdų modelio - tokia šilta dovana tikrai patiks ir tikrai kreipiasi į kiekvieną, atostogų, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus.

5. Žaislai ir dažymas "antistresinis"

Pramogos - kas gali būti maloniau dovana visiems, kurie praleidžia daug laiko ir daug nusivylimas darbo vietoje.

Pabandykite pateikti savo dovaną švelniai ir su humoru, suteikti kaip dovanos žmonės manė, kad manote, kad tai per daug nervų ir raumenų trūkčiojimas.

6. Žmonės su žolės plaukais

Šiek tiek banaliai, bet vis dėlto laimėtų ir miela. Tokia dovana puikiai tinka ant namuose ir biure palangės, primenantis dovanoti jums.

Tiesiog įsitikinkite, kad asmuo, kuriam yra suteikti dovaną, myli gėles ir žalumą. Kitaip, žiūri į savo dovana, jis negalvoja apie jus bet geras.

7. Duomenys

Tradiciniai šventiniai figūrėlės arbateminiai skaičiai kaip didvyriai kulto filmų - tai puiki dovana, kuri rodo jūsų asmeninių interesų ir supratimo skonio padovanoja.

Vienintelis apribojimas - įsitikinkite, kad jūs tikrai susipažinę su jo skonį, kad nebūtų gaminti priešingą poveikį.

8. Nauji atvejai smartphonach

Ryškus ir stilingas aksesuaras, kad patiks tiek vyrams, tiek moterims.

Pagrindinis dalykas, kurį reikia žinoti, norint įsigyti dangtelį, kaip dovana - tai tikslusis modelis išmaniojo telefono ir jo dydį.

9. Matavimo šaukštas kavai

Kavos mėgėjai tikrai įvertins tokią dovaną. Jei manote, kad tai atrodo per kuklus ir ne šventinė, kaklaraištis raudonu kaspinu šaukštu arba užsisakyti dovaną langelį, o tada Naujametinės nuotaikos tikrai aplankyti savo padovanota gavus šį nuostabų šou.

Duoti ne tik dovanų, bet ir gerą nuotaiką. Nepamirškite apie šypsena, nuoširdus pageidavimus ir gražių atostogų kortelę. Tegul kiekvienas iš jūsų pristatymą bus su siela. Tada aplinkinių tiksliai vertiname tai!