12 klaidas per tempimo

Tempimo - vienas iš svarbiausių komponentų bettreniruotės, tačiau dėl to jis turi būti padaryta teisingai. Mes jums pasakys apie 12 labiausiai paplitusių klaidų, kad jūs galite išvengti perskaičius šį straipsnį.

1. Nedarykite tempimo - yra klaida

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad tempimo nėra svarbus mokymo ir nereikšmingos. Žinoma, tai ne.

Bent porą minučių mokėti būtina - jei jūs galite išvengti pastovų ir skausmingą raumenų įtampą, skausmą fizinio krūvio metu, blogų laikysenos formavimąsi ir sumažinti viso kūno lankstumą.

2. Tempimo po treniruotės - tai negerai

Tai tas pats, kad nusiplauti rankas po, o ne prieš valgį - ieškinio tvarka yra iš esmės svarbus.

Iš tempimo sušilti raumenis ir palengvinti mokymą, o ne ištiesti kūną po pratimų esmė.

3. Tempimo neturėtų būti per ilgas

Normaliai tempimo tik tris požiūrius20 sekundžių per raumenų grupei. Jei jums tai padaryti kelis kartus ilgiau, pavyzdžiui, skirti kiekvieną raumenų grupę visą minutę, paleisti per atsipalaiduoti rizika ir prarasti būtiną mokymą erdvinei padėčiai išlaikyti, greičio ir aktyvumo.

4. Neįmanoma ruožas iš karto po miego

Ryte, mūsų raumenys yra labai prastaiįtempimo, kaip naktį jie buvo beveik toje pačioje padėtyje ir turėjo zatech. Informacija, kad iš karto tempimo neturėtų būti - tai bus sunku, nepatogu, ir net skausmingas.

Mes rekomenduojame palaukti, kol raumenys patys neateina į tonas - kai jūs esate šiek tiek išlaidų, galite pradėti mokymus.

5. Nėra įšilimo tempimo

turėtų būti prieš tempimo pagal apšilimo - tada nebus pažeisti ar kitaip susižeidžiate raumenis. Pabandykite sušilti bent keletą minučių - tai bus gerokai palengvinti tempimo raumenis procesą.

Patikėkite, jūs iš karto pajusite malonią skirtumą ir nebėra grįžti į "blogąją" okupacijos.

6. Nepamirškite tempimas šlaunies raumenis

Jei nebus tai padaryti, tada darbas kitų raumenų apkrovą stuburo ir apatinės nugaros bus gerokai padidinti, o tai gali sukelti skausmą ir diskomfortą metu ir po pamokų.

7. Praplėtimas tik rankos ir kojos - tai negerai

Kaip mes jau minėta, pratęsimo turėtų apimti visus raumenis grupes - tai palengvins mokymo ir išgelbėti jus nuo staigių traumos.

Būtinai atkreipkite dėmesį į pečių, nugaros, viršutinė dalis keturgalvio, kirkšnies raiščio, pakirpti sparnus ir blauzdos raumenys.

8. Jūs negalite gyventi kasdien tempimo

Jei norite pasiekti aukštą lankstumo kūne ir tai yra jūsų pagrindinis tikslas, tada paprastas kasdien tempimo prieš treniruotes jums nebus pakankamai.

Panaikinti ypatinga diena, kai jums bus kovoti tik su tempimo raumenų ir nieko daugiau. Tai pagerins savo rezultatus ir spartinti naujų aukštumų pasiekimas.

9. Neteisinga ištempti raumenis skausmo

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad tol, kol raumenys nepradėjo skaudėti, ne tempimas atsiranda. Tai ne tas atvejis - iškęsti skausmą ir susidoroti nepaisant tai nėra būtina.

Ištiesk kol pajusite labiausiai sau diskomforto taškas - tik diskomfortas, o ne dega skausmas.

10. Nepainiokite tempimas su Pilates pratimų

Daugelis mano, kad pamokos cilindroPilates treniruotės ir tempimo - yra vienas ir tas pats. Tai nėra toks panašus į pratimų gali būti kaitaliojami su tempimo pasiekti geresnį rezultatą, tačiau jie negali pakeisti.

11. Negalima daryti tempimo pratimus tarp

Tai ne tik padeda jums, bet ir, atvirkščiai,Skauda. Padaryti tempimo tarp treniruočių, jūs tiesiog gaunate pavargę ir upuść savo produktyvumą ir negauna jokios teigiamą rezultatą.

12. Jūs negalite būti ištemptas ant lovos ar kietų grindų

Pirmuoju atveju - paviršius yra per minkštas, o antrasis - per sunku.

Mums reikia aukso vidurį - motina, ar ne blogiausiu namų kilimu, kuris minkština grindų tvirtumą, bet ne padaryti jūs einate miegoti, skendimas šilumą ir komfortą.