Užimtumas: 7 patarimai sėkmingai paieškoje

Galimas sukurti savosavo sėkmingą verslą, kiekvienas turi, bet, deja, realizuoti savo potencialą, gali ne visi. Šio gedimo kaina - būtinybė parduoti savo brangų laiką (! Nepakeičiamas išteklių), savo gabumus ir savo nervus į tam tikrą gudrus dėdė arba teta, kuris nėra gavo darbą, bet ją sukurti ...

Jei dėl kokios nors priežasties jūs dar netapošeimininkė (ar priimančiosios) savo gyvenimo, aš atkreipti Jūsų dėmesį keletą rekomendacijų, susijusių su darbu ir remiantis savo asmenine patirtimi ir daugelis žmonių, aš žinau, patirties skaičių. Šiandien mūsų tema - "Kai esate ieškant darbo." Taigi ...

1.

Nustatyti aiškų tikslą

Daugelis žmonių ieško darbo, ne tikrai suprasti,kas jie yra ir ką tikrai norėčiau daryti. Šiuo Quest jie paprastai beprasmiška, ar jie vis dar vainikavo sėkmė, bet vis tiek vyras, galų gale nėra tikrumo, kad jis yra savo vietoje. Ir tai natūralu, nes, kaip sakė Seneka (nors jis buvo toli nuo ieškant kitą "pomykatelya" problemos), jei jūs neturite žinoti, ką Harbour išlaikyti kelią, ne vėjas palankus jums.

Šia tema, gali būti labai ilgas laikas pasakyti,nes klausimas yra ne tik kasdien, bet ir filosofiniai pagrindus. Čia norėčiau pažymėti tik: Visų pirma, aiškiai apibrėžti sau, kas esate (jūsų skambutis), taip pat, kur jūs galės realizuoti savo potencialą išsamiau, ir tik tada ieškoti darbo - tinkama, o ne "kur imtis" arba "kur daugiau mokėti. " Tuo pačiu metu, tuo labiau siaurai jums rasti sau darbo rinkos spozitsioniruete, tuo lengviau jums ir jūsų geriausias potencialiu darbdaviu surasti vienas kitą.

2.

Pareikšti savo CV iki tobulumo

Dažnai žmogus negali gauti darbą nėranes jis neturi gero išsilavinimo ar patirties (jie), bet todėl, kad jis paprasčiausiai neišlaiko pirmąjį etapą nagrinėjimo kandidatų - iš gyvenimo aprašymą pasirinkimą. Kartu su tuo, kad tam tikros padėties konkurencijos beveik visada yra konkurentai, kurie gali būti "stipresnis" už tave, už tikrinant savo CV gali būti gana nuobodus priežastis: jis yra pagamintas iš neraštingumo, ty nesilaikydama pagrindinių principų kuriant verslo biografiją.

Santrauka - tai ne atsiminimai, kur galite pateiktiinformacija, kaip jums patinka, skleisti medžio idėją ir padaryti nukrypo. Tai turi būti tam tikra loginė struktūra, kuriame minimalius pagrindinius komponentus: vardas, gimimo data, darbo patirtis (nurodant datas užimtumo), šeiminė padėtis, ir tt - mes ne gyventi šiame išsamiai, nes medžiagos šia tema internete ir kituose šaltiniuose, yra labai daug, jūs tiesiog neturi būti tingus ir skaityti bent keletą iš jų. Gaila, kad auka nesusipratimas tiek paprastus dalykus, ar ne?

Jei neturite trūksta išsilavinimo, turi patirtiesdirbti ir tuo pačiu metu ilgą laiką negali rasti darbą (nors nereikia alga yra panašus į B. Gates pajamų), kritiškai vertinti savo CV: kaip jis atitinka klasikinių kanonų tokių dokumentų? Taip, santrauka - dokumentas, pirmoji iš tų, kurie jums kreiptis į darbdavį darbo, ir ji turi būti tinkamai padaryta. Galbūt jūs neturite paminėti kažką labai svarbaus nuo jo biografijos? Arba skubėti pamiršo, kad vienos ar kitos rūšies duomenis? Pavyzdžiui, jūs neturite nurodykite savo kontaktinius telefono numerį. Ir būtinai patikrinkite CV klaidų. Vienas ar du netikslumai darbdavys tikrai neatleis jums (jei nesate patogiai padėties reguliatorius), bet jei ten bus per daug, greičiausiai, jums bus nedelsiant pašalinti, "be teismo": Kas turi darbuotojų, kurie bus pakenkta įmonės reputaciją jų nežinojimas ar priimti svarbius dokumentus su tam tikrų trūkumų masės? Kiekvienas. Jei jūs nesate įsitikinę savo žinias apie kalba ir / ar priežiūros, galbūt jūs turite giminaičiui ar draugui / draugei su filologinio išsilavinimo ... Be to, daugelis HR siūlo profesionalias CV rašymo. Kaip taisyklė, jų pagalba tokiais atvejais, naudingas ir aukštos kokybės.

3.

Pateikite savo CV internete

Atrodytų, nuvalkiotas verkti, bet ašAš turėjo galimybę susidoroti su žmonių, kurie aimanavo savo "nesugebėjimą" susirasti darbą ir net ne nerimauti, kad galėtumėte vėl išmaniuosiuose svetainių darbe!

Ukrainoje, toks išteklių daug, tačiau pagrindiniai tie:

www.hh.ua ( «Headhunters" - galingas išteklius specialistams)

www.rabota.ua (senas geras portalo Užimtumas - "Klasika žanro"

www.jooble.com.ua (gana naujas, bet labai naudinga darbo paieškos ir vėl kaupti informaciją apie save į beveik visus Ukrainos svetainių darbą).

Amerikos reklamos agentas ir socialinėspsichologas Stuart Henderson Britt yra puikia pareiškimą Autorius: "Doing Business be reklamos - tai tarsi sapnas, esant tamsoje mergina." Taigi: kažkas panašaus atsitinka, kai jūs bandote rasti darbą, bet ne padaryti savo CV galima ir / ar matomas jūsų potencialių darbdavių. Net jei jūsų talentus ir laimėjimais būtų pavydėti likusius skyrius transnacionalinės korporacijos, jūs niekada gauti darbą (ypač savo svajonių darbą!), Jei radote laiko ir galimybių tai padaryti, tegul pasaulis žino apie savo egzistavimą. Leiskite žinote, leiskite pasakyti apie jus: jei esate puikus darbuotojas ir geras žmogus, PR bus tik naudinga jums.

Svarbi pastaba. Žinoma, jei jūs ieškote darbo vietos, o dar dirba kažkam kitam, šis metodas turi būti naudojamas atsargiai. Tai yra įmanoma, kad jūsų dabartinis darbdavys jau atrodo jums pakeisti ar tiesiog ieškote darbuotojo į kitą padėtį, ir jei jis mato savo CV, tai gali jis "nepatiko". Pastarasis yra kupinas nepageidaujamų pasekmių, nuo pokyčių santykius su jumis (žinoma, neigiama) į tiesioginius klausimus, įskaitant nutraukimo. Darbdavys - yra labai pavydus, ir, jei ji nustato, kad kažkas vyksta už nugaros, jo įpročiai dažnai yra labai agresyvus.

Tokiais atvejais, jūs galite ne tik suteikti visąinformaciją apie save (bet tik pagrindinę įtaką savo rinkos apeliacinį skundą) arba padaryti savo CV nepasiekiamas rasti savo darbdaviui (pavyzdžiui, "Headhunters" yra įmanoma).

Galiausiai, puikus pasirinkimas, ir šiuo atveju, irDarau - sukurti savo sąskaitą www.linkedin.com. Be to, kas nežino: tai viena iš socialinių tinklų tarptautinės komunikacijos versle. Pirmiausia, galite įsigyti naudingų kontaktų visame pasaulyje jūrą ir vieną dieną po kai kurie iš jų gauti darbą vėsioje bendrovė. Antra, net jei jūsų dabartinis bosas atrodys jums socialiniame tinkle (kuris yra mažai tikėtina), kad jūsų sąskaita buvimas tai nėra tiesioginė nuoroda, kad jūs ieškote kito darbo. Pagal universalumą Susijęs skaičius: gal jūs nesavanaudiškai prowls ieškoti naujų rinkų parduoti produktus, kuriuos dabar? Ir apskritai, ir didelis, nėra darbo užmokesčio darbuotojams, kurie negali privilioti, todėl bendražygiai darbdaviai rūpintis savo stuff!

Atkreipkite dėmesį, kad sensacingas "Facebook" rasti darbą, aš nerekomenduočiau. Šiuo tikslu ji gali tarnauti išskyrus tai, kad be Susijęs metu.

4.

Kiekvieną dieną per naujų darbo vietų

Vėlgi, akivaizdu dalykas nėra nauja -Esame čia tik išsamumo. Pagrindiniai svetainės minėta pirmiau. Kaip laikraščiuose ir žurnaluose, bet dabar praktiškai nėra atvejų, kai darbdavys suteikia darbo skelbimą tik spaudoje - ne dubliuoti internetu, todėl pirkti tik paskutinis pamatyti darbo pasiūlymų, tai neturi prasmės. Vykime toliau.

5.

Jei nėra tinkamo laisvų darbo vietų - ją sukurti

Turiu pasakyti, kad jis jums artimas sakė pirmasis dėdė arba teta ... geras būdas.

Vieną kartą turėjau susirasti naują darbą daugiaumetus. Per pirmuosius tris mėnesius nuo paieškos, buvau pilna optimizmo ir pasitikėjimo, kad darbdavys skambutis, norėjo mane savo "apkabinti" išgirsite apie. Po 6 mėnesių, mano optimizmas žymiai sumažėjo, ir aš turiu dabar ir tada nervingai paliesdami jo pirštai ant stalo. Ir kai laikas praėjo už ieškojimų metų, norėjau staugia. Ne, aš ne stovi ant į pasirengimą stogo krašto mesti žemyn ( "Dabar galime mąstyti, iš ko jie atsisakė!"), Bet tai buvo tikrai ant nevilties slenksčio. Visi metodai, kad aš naudojamas, kad pakeisti darbo vietą, neveikė. Nepaisant to, kad jau turėjau daugiau nei 10 metų sėkmingo darbo patirtis šioje srityje (mano specialybės - ne "podnimatel pingvinas"), labai gerai moka anglų ir geros verslo reputaciją. Mes turėjome kažką daryti. Kažkas radikaliai skiriasi nuo būdų, kurie jau buvo išbandyti pakartotinai ir nesėkmingai.

Galiausiai stresas "įveikė gynybos" šablonągalvoju ir aš atėjau su gana originalus - tiek laiko - nuo idėjos. Jei kalnas neateis į Mohammed, tada Mohammedas eina į kalną. Ką daryti, jei aš pats sukurti sau darbo? Sakė - padaryta. Aš norėjau būti pardavimų atstovas užsienio gamintojas kompanija Ukrainoje. Tuo pačiu metu, arba atitinkamos laisvų vietų nebuvo, ir aš ne į juos. Poraskinuv kaip smegenys, parašiau laišką į užsienio kompanijų, kurie jaučiasi "gimtoji žemė" numeris yra gerai, ir atstovo (arba atstovas) neturėjo mūsų šalyje. Žinoma, man pasiūlė jiems savo paslaugas Ukraina Country Manager - tarkim, aš esu čia toks geras specialistas, leis mums reklamuoti savo produktus mūsų rinkoje ... Ką manote?! Per keletą savaičių, gavau savo svajonių darbą!

Kitas pavyzdys iš mano patirties atneš.

Vieną dieną, būdamas bedarbis, aš tiesiog pašauktivienas iš interesų mane įmonių ir paklausė, ar jie yra dabar atsitiktinis laisvas darbo vietas, tinkamas mano patirtį. Šis darbas buvo! Nepaisant to, kad niekur viešosios informacijos, ji nebuvo įtraukta. Pasirodo, kad atitinkama "Pradėti mes tiesiog ką tik išleido ir mes negalėjo kreiptis į įdarbinimo agentūrą ...". Bet tai dar ne viskas: atsitiktinai šių dienų Ukrainoje buvo ne tik bendrovės direktorius, bet taip pat iš aukščiausios veido - Europos, kuris priima galutinį sprendimą dėl darbo, ir jis aplankė mūsų šalį tik vieną kartą per metus ...

Tada man buvo ne tik pakviesti į pokalbį,bet taip pat paėmė darbą per kelias dienas. Aš - superduperrabotnik? Ne, šiuo atveju. Buvau labai laimingas? Taip. Bet buvau reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Ačiū, ką? Atsižvelgiant į tai, kad ne tik išsiųstą CV paskelbtais vietas, bet taip pat bandė alternatyvą, nors ir labai paprastas, būdas - vaidino "sėkmės", remdamasis kur, logiškai, galima teigti, mano patirtis ir mano žinios.

Santrauka elementą:

Jei likimas nekelia tau dovaną, pabandykite tai padaryti patys.

Stop pagaliau įveikti savo galvą į sieną: jums gali būti suteikta galimybė tiesiog eiti aplink jį. Naudokite novatorišką požiūrį: jie padidinti jūsų šansai yra sėkmė.

Tiki sėkmės, jį išbandyti - ir anksčiau ar vėliau ji šypsosis jums.

6.

Negalima ateiti į baltas interviu

Tiksliau, tai yra leistina tik paskutiniame etape,kai iš tiesų darbas jau imtasi, ir tuo atveju, lieka mažas. Atvirkščiai, didelis: tu, kaip į lėlių teatro lėlės, "šou" Big Boss (skaityti - į labai gudrus dėdė arba teta), jis ar ji linkteli galvą su dvigule smakro ir nustatant iš nepretenzingas porą klausimų, oficialiai daro jus laimingas savininkas (savininkas) prestižinį "kėdę prie sekretorius kairę."

Faktas yra tai, kad jei lėlė iki pirmojointerviu kaip hitai, darbdaviai gali susidaryti įspūdis, kad šis vizitas - jūsų paskutinė viltis nebūtų palikta iš darbo ( "egzamino man - visada šventė, profesorius"). Ir kas yra beveik pagrindinis atributas paradas? Taip, visų pirma kruopščiai balta Kisielius ir išlyginti palaidinę arba marškinėlius. Paruoškite savo paskutinį "smūgis". Bet visa kita jūsų išvaizdą turėtų būti tiksliai taip, kaip to reikalauja visų aprangos kodą taisyklių: nepriekaištingas kostiumas, labai poliruoti batai (taip, kad darbdavys gali pamatyti juos atsispindi), harmonijos vieni kitų spalvų, ir tt - gera, informacija šiuo klausimu yra didžiulis. Vienas prašys atskirai: please do not dėvėti pledas marškiniai dryžuotas kostiumas! Atsarginis akis tiems, kurie ne visai prarado regėjimą ir sveiku protu. Man tai buvo ne iš savo patirties - tik pamačiau Asmenų šiame "aprangą" ...

7.

Paprašyti daugiau nei, kad kas tikrai tikėtis

Žinoma, kalbame daugiausia apie atlyginimą. Apskritai, atlyginimų rodymas - yra vienas iš labiausiai sunku įsidarbinti, todėl nelieskite ji negali būti čia.

Visais atvejais, vidutinis, kaiAtlygis gali būti prašoma iš potencialaus darbdavio, jis visada bus mano nurodote suma yra per didelė. Nesvarbu, nes godumas, ar iš įsitikinimo, kad jūsų ambicijos nėra protinga, nors nuo vidutinio darbo užmokesčio už tokį rinkoje padėtį pagrindu - priežastys gali būti daug. Bet kokiu atveju, aptariant su jumis savo "mokestį", darbdavys nebus miegoti ramiai naktį, jei nenorite atkalti bent šimtą "Žalioji" su tuo pristatė jį į astronomijos suma, kad jūs niekada zaiknuvshis pora (kaip treniruotės namuose veidrodį!) Jį pasakė. Todėl, kai jūs paprašykite daugiamečių klausimą apie norimą atlygį dydžio, drąsiai numesti ant jų nekilnojamojo planuojamos sumos 20-30 procentų, o ... "slaptų". Labiausiai tikėtina, kad darbdavys sakys, kad nenori mokėti tiek, kiek ir "mirė" jums tuos pačius 20-30%. Ir tai yra būtent tai, ko jūs tikėjotės! Jei skambinate savo tikrą minimumą - būti pasirengę išgirsti pasiūlymą dėl 20-30% mažiau, o net daugiau nei 20-30 ...

Pastaba: pervertina "baras", nepersistenkite: Jei deklaruoti suma yra per didelė, kad darbdavys gali parodyti jums duris be tolesnio ceremonija.

Įdomu tai, kad tuo pačiu metu egzistuoja tokiereguliarumas. Kuo daugiau turite konkurentus tam tikro post konkurencijos, tuo labiau tikėtina, kad darbdavys bus derėtis su jumis už kiekvieną šimtą dolerių. Kodėl? Kadangi konkurentų daug yra tik tais atvejais, kai iš mažų ar nereikšmingų pozicija (paprastas paprastų žmonių bedarbių - bulvarinis dešimtukas), ir jei, pavyzdžiui, jūs prašote 500 $, darbdavys visada rasti kitų pareiškėjų minios tą patį kandidatą, pasirengę sunkiai dirbti už 400.

Kita vertus, jei darbas jumsNorite priimti, "galingas", Konkurencijos jūs turite tik kelias (ar net ne visi!), Nes kiti atitikti labai aukštus reikalavimus ir tuo pačiu metu norintiems gauti tiksliai šį ypatingą padėtį, labai mažai (arba visai yra dabar). Šiuo atveju, tegul dideli skaičiai ne išgąsdinti tave, vadindamas juos, jums bus tik sukelti sau dar daugiau pagarbos, nes duoti suprasti, kad jūs žinote, savo "kainą" ir "parduoti" pigiai neketina. Jei manote, kad stiprus kandidatas darbdaviui nėra, tada situacijos karalius - esate: lašas klaidingą kuklumą ir vardą, net jei suma 2 kartus didesnė už tą, kurią jūs sutinkate. "Įžūlus" šiuo atveju gali būti didesnis, "aušintuvas" įmonės, kurioje esate patenkintas. Ir patikėkite manimi: derėtis su jumis bus ne tik už $ 100, bet daug daugiau įspūdingą sumą!

Štai ir viskas dabar. Kitą kartą bus pasidalinti su jumis kai mano mintys apie tai, kaip geriausia elgtis, kai abejotina laimė - Užimtumas - yra jums įgyjama.

Sėkmės!