Madingiausių suknelės 2016

Pavasaris yra tiesiog už kampo, o tai reiškia, kad jauLabai greitai mes galėsime pakeisti Perlaikytų mums kelnės ir megztiniai švelnus ir romantiškas sukneles. Kokie yra moteriškas tema spinta tendencijos mums siūlo mados šiais metais?

1. asimetrinė puošniai

Asimetrija yra atgal madoje. Dizaineriai yra aktyviai papuošti suknelės asimetriškas hems ir necklines. Ši tendencija taip pat skyriai, kurie atrodo neįtikėtinai viliojanti.

2. Kamuolys suknelė

Suknelė su sodrus sijonas kaip ponios ir švelnusRomantiškas, mylintis lėlių stilius. Tačiau šį sezoną jie yra pateikiami daugiau agresyvių gotikos variantus. Sodrus Hem gali papuošti kaip ilgas sukneles ir žaismingas mini.

3. Bohemijos stilius

Tiems, kurie vertina madą taikryptis, rodo tinkamą suknelę su aptakus siluetas, ilgas kelnes ir neįprastas nuotraukas. Žinoma, šis variantas yra ne kiekvieną dieną, bet ypatingais atvejais, į persirengimo kambarį suknelė buvimas gali būti labai tinkamas.

4. puošniai-marškinėliai

Tokie suknelės nebėra grynai atsitiktinis stiliaus atributai, o šiandien jie yra dėvėti ir pasaulietinės partijos. Šį sezoną, dizaineriai mums siūlo papildyti ir sportbačiai ir kulnai.

5. Nėriniai suknelė

Turbūt labiausiai švelnus ir romantiškas tendencija. Ypač mėgsta šių metų didelė balta nėrinių dizainerių.

6. Skaidrus suknelė

Suknelė su skaidriu viršuje ir ne tik - labai viliojanti tendenciją. Jie gražiai pabrėžti figūrą ir atrodo labai seksualus tuo pačiu metu negali atskleisti nieko tik priemonė.

7. Laisvi suknelės su RUFFLES

Tai puikiai tinka karštą vasarą. Dažnai puošia raukiniai modelių šį sezoną yra nemokamai su trapecijos siluetas sijonas.

8. Gėlių maxi suknelės

Labai lengvas ir beveik skaidrus, šios suknelės paversti bet mergaitė į princesės. Iš mažo gėlių spausdinti tendencija subtilus spalvų.

9. Karo

Kartu su subtilus suknelės yra svarbūs ir sunkiau kariniai variantai. Breasted kišenės, chaki ir daugiau agresyvus stilius - visa tai suteiks jums mergina su stipriu charakteriu.

10. Pajamas stilius

Tema pižamos ir toliau pritraukti nochnushekdizainerių. Jie siūlo mums dėvėti minkštas suknelė su plona spageti dirželiai, kur dekoro yra praktiškai neegzistuoja. Spalva juos gali būti skiriasi nuo liesdami baltos aistringai raudona arba rožinė.