Ar Jūs gaunate pakankamai rūpestinga tėvų?

Visi rūpinasi mama ir tėtis stebuklasAr jie atsako pakankamai, jei jie suteikia savo vaikams pakankamai gerumą ir rūpybos ar gali pakelti jų vaikai laimingi. Tokie klausimai dažnai sukelia nerimą ir abejonių, geras tėvas, jei aš?

Pabandykime išsiaiškinti, kaip padėti vaikams augti laimingas ir sveikas.

Žinoma, vaikas turėtų būti draugas. Jūs gaunate į vaiko vietą, Jūsų vertinimus ir patarimus apie vaiko suvokia kaip gerą požiūrį į save ir priežiūra. Tai, žinoma, svarbu, tačiau toli gražu ne pakankamai.

Vaikas vis dar reikia pamatyti savo pavyzdį, kaip tai turi būti subrendęs vyras, galėtų atsakyti už savo veiksmus, už savo gyvenimą ir kaip rūpintis žmogumi.

Pabandykite kiek įmanoma įdėti save jūsų vaikas ir žiūrėti jį per pasaulio akyse: paklausti, ką jis susiduria kiekvieną dieną ir kaip elgtis su juo.

Žinoti, kas vyksta jo gyvenime,tai, ką jis yra suinteresuotas, jis daro draugų su visais, su kuo ginčytis. Dalijasi savo interesus, palaikyti ir tik tada, jei yra poreikis - nepastebimai patarti, išvengiant įsitikinimus. Veikdama kaip padėjėja ir patarėjas, suteikti vaikui nebijoti diskutuoti su jumis problemas ir patirtimi.

Mokykite vaiką vertiname savo gyvenimą ir sveikatą,paaiškinti, kodėl. Suteikiančias vaikus su gyvenimo vertybėmis, pavyzdžiui, šeimos, kultūros ir pagarbos. Pasakyk man, kas yra gėris ir blogis, gera ir bloga: vaikai yra labai jautrūs bendraamžių spaudimą, o kartais ir ne labai gerai, todėl jie gali būti lengvai manipuliuojama. Sužinokite turėti savo nuomonę ir analizuoti apie savo padėtį.

Taip pat įsivaizduokite, kaip jūs suvokia savo vaiką, kaip jis mato jus. Ar norėtumėte, kad jūs turite elgtis su tėvais, kaip vaikas?

Pabandykite įdėti savo vaiko interesus aukščiaujos. Žinoma, jei tai neliečia poilsio. Pailsėję mama - natūra, atidūs ir diskretiškas, kuris yra svarbesnis už vaiką. Galbūt patenkinti savo interesus. Jei vaikas prašo patikrinti su juo arba parodyti, atkreipti dėmesį, pagaliau, atrodo, kartu animaciją, skaityti knygą ar pasivaikščioti kartu po parką.

Sukurti jausmas, kad jūs turite savo vaikui -pusiausvyros ir pasitikėjimo centras. Vaikas turi patikimas, su jums padėti, jis turėtų nustatyti savo kryptis, turite paprašyti patarimo ir pagalbos; ir tai ne iš nepriklausomybės stoką, kaip ženklas, kad vaikas nori daryti teisingus dalykus ir pasitiki jumis.

Visada atsiprašyti vaiko, jei kažkurtai apibendrino, netyčia ištraukė ir rėkė, ir tt Tačiau nereikia persistengti, kitaip jūsų atsiprašymas praras savo jėgas. Atsiprašome turėti gydomųjų galių, bet jei jūs naudojate juos dažnai, jie gali tapti išvengti atsakomybės už savo veiksmus būdas. Ir jūs tikrai ne visada yra pakankamai už nusikaltimą, už vaikų išgirsti paprasta: "Aš atsiprašau."

Nepamirškite apie kietumo ir tiesumasį vaikus. Atidus mokymas yra ne tik girti, meilė, pašarų ir aprengti. Taip pat atminkite, kad kiekvienas vaikas - ypatingas, ir kiekvienas turi savo požiūrį į pasaulį. Jūsų požiūris į pasaulį ir vaiko nuomonę, gali būti skirtingos, ir tai gerai, net gera.

Dirbti mūsų laiko būtinybe, o bedarbiųMama dabar retenybė. Bet atsiminkite, kad vaikas nėra svarbesnis už naują žaislą, o ne brangių striukė ir žygį su tėvais į filmą, iškylą ar kelionę iš miesto senelės. Pabandykite pateikti padoraus gyvenimo savo vaikams tai gerai, bet nereikia užlenkti lazdą, todėl jūs neturite išgirsti iš vaiko, kad jūs tiesiog padarė, kad dirbo, bet dabar esate ne tiek būtina.

Naujai suformuotas studentas svarbu jausti, kadJis buvo ne tik mokinys su namų ir grafiką anksčiau laisvalaikį krūva, bet taip pat buvo mėgstamiausia vaikas. Maksimalus laisvo laiko praleisti kartu ir žaisti su juo.

Paaugliams reikia jausti dalį ir supratimąsuaugusiems. Nepraleiskite kūdikį nuo jų įtakoje, ir sugalvoti šį kasdienine šeimos ritualų, pavyzdžiui, privalomo vakarienė kartu, kur dalijasi savo įspūdžiais apie dieną.

Sukurti pasitikėti aplinką šeimoje,užkirsti kelią žalingų įpročių tarp vaikų. Kalbėti apie rūkymo ir alkoholio, ir skatinti vaiko norą pasidalinti savo mintimis šia tema. Būkite domina ką įmonės jis praleidžia savo laisvalaikį laiku teikti paramą. Net jei turite tokia situacija gali atrodyti smulkmena, venkite frazę "neturi būti nusiminusi, nes tokių smulkmenų", nes vaikai yra labai pažeidžiami, jautrus ir dažnai viską labai rimtai. Pripažinti teisę į savo jausmus, net jei skauda, ​​pyktis, arba nusivylimas, ir padėti jam susidoroti su tuo, pasakykite man, kaip geriausiai tai padaryti čia atsinešti savo pavyzdį iš šios situacijos.

Svarbus dalykas yra santuokinė santykiaišeima, ar abiejų tėvų šeimoje, tarp tėvų ir tėvų santykiai. Panaikinti laikas bendro laisvalaikio, šou pavyzdžiu vaikai, ką tai reiškia būti laimingas, mylėti ir suprasti. Kūdikis yra labai skausminga atneša visas konfliktus ir kovoja jas išspręsti, pašalinti pagrindines vystymosi uždavinius fone. Šeimoje, kur yra lėtinis konfliktus, vaikas pasireiškia tokie simptomai, kaip akademinės nesėkmės, nepaklusnumo, pykčio ir net išeiti iš namų.

Dvasiniam, moraliniam ir nacionalinės reikšmės grindžiamas tarp gėrio ir blogio, tiesos ir melo skirtumų supratimą: tai tie, kurie turėtų būti esminis tarp žmonių šeimoje ir visuomenėje santykį.

Atsargiai taikomos ne tik sveikatosvaikas, bet ir visų šeimos narių sveikatai. Bent jau sveikas žmogus - laimingas asmuo, turintis jėgų ir noro auginti vaiką. Sveikatos nesant visa tai yra ne vieta imtis. Įteigti jūsų pavyzdžiu už sportą ir gerus įpročius meilę, mokyti stangrumą ir atkaklumas, sunkus darbas ir entuziazmas mokytis.

svarbu, kad vaikas visų visus klausimusšeimos nariai buvo nuoseklus ir pastovus. Vaikai yra labai plona jaustis bet koks neatitikimas, todėl apibrėžti bendrą požiūrį į vaikų auginimą. Jei griežtas tėtis ir mama visi leidimai - kūdikis greitai išmoksta manevruoti, plius viskas nustatyti, kas yra gera ir kas yra bloga. Todėl taisyklės, ką galima ir ko negalima, reikia išsiaiškinti, iš anksto arba ne vaiko akivaizdoje.

Prieš duoti pasauliui naują gyvybę, atsakymasPareiškimas dėl klausimo: "Ar aš pasirengęs gimimo vaiką atsakingi už jį ir pasidalinti visa savo rūpesčiais ir džiaugsmais." Nes tik sąmoningas požiūris į šeimos ir vaikų auklėjimo klausimu, mes galime augti vaikai laimingi.