Top 10 mados prekybos šių metų

Iš naujųjų metų pradžia yra puikusgalimybė užpildyti savo garderobą naujais elementais. Kai kurie iš jų bus naudinga jums žiemą, kuri yra kažkas, jūs galėsite išvykti į pavasarį - tačiau bet kuriuo atveju jie bus ryškus ir neįprastas, ir jais remiantis, galima kurti įvairius vaizdus. Taigi, ką turėčiau pirkti, jei jūs einate apsipirkti?

1. šviesus didelės apimties džemperis

Tikriausiai nuolatinis atributas kiekvienos žiemą. Spalva galite pasirinkti, kad būtų, kas jums patinka. Naujausias modelis oversayz ar trumpinami versijos.

2. Megztinės suknelė

Šiltas ir stilingas tuo pačiu metu, jis tapo daugelio mūsų žiemos vaizdus pagrindas. Ypač aktualu šį sezoną midi ilgio.

3. Kažkas lakuotas

Shiny dalykų tapo besąlygiškai tendencija sezoną. Būtinai pirkti šias kelnes, sijonas ar suknelė, nepamirškite apie jų kruopščiai drabužiai.

4. šviesus kailis dirbtiniais kailių

Jei jums patinka ryškios spalvos, nuodėmė ne gydyti save įsigyti stilingą paltą. Jo spalva gali būti labiausiai neįtikėtinas.

5. Kailio kainuoja supjaustyti

Universalus dalykas, visoms progoms. Šie modeliai atrodo labai Monofonines, tiek klasikinių atspalvių ir pastelinių ar net rėkia.

6. Nėriniai suknelė

Keista, kad gali būti dėvimi žiemą. Ji gerai dera su griežtų švarkų ar didelių gabaritų susagstomi megztiniai daugiau.

7. golfo

Klasikinis golfo apykaklėmis - universalus ir labai viliojanti straipsnis drabužių. Ypač gerai atrodo sijoną su aukšto liemens.

8. Kasdienės kelnės

Fashionistas myliu juos už jų praktiškumo, bet be, kad jie yra patenkintas, bet stilingas išvaizdą. Kitą pavasarį bus atitinkami modeliai su geometrinių spaudinius.

9. Erdvinio šalikas

Dalykas, kad bus šilta žiemą ir pavasarį bus pridėti spalvų vaizdus. Kuo ilgiau ir bulkier yra pirkote skara, tuo geriau.

10. Grandinės

Grandinės tapo pagrindinė tendencija bižuterijos srityje. Šis atributas ant kaklo paverčia bet kokį paveikslėlį, tuo geriau.