Kaip treniruotis 20, 30 ir 40 metų, su džiaugsmu ir rezultatas

Kai jums patinka sportuoti, numatytas jums greitų rezultatų, ir svorio korekcija ir pasikeitusių kūno proporcijas.

Merginos tikrai užsiimti sportu 20 metų nebūtinai, nes figūra ir taip gerai. Šis požiūris yra neteisingas: reikia užtikrinti, kad duomenis apie gamtos, remti kūną. Tai pakankamai bėgiojimas, tempimas. Bet jei jūsų tikslas - kad figūra korekcija, šioje didesnė tikimybė amžiaus sėkmei. Trijų ar keturių svorio mokymo salėje ir valgyti teisę bus pagerinti savo figūra: jūs stiprinti nugarą, sėdmenis, padaryti ploną liemenį ir stora skrandį. Ir rimtai svorio netekimas yra būtina prijungti stiprumo mokymas ir kardio.

Nebūtinai mokėti likimoprenumerata sporto klubas. Jūs galite išeiti į lauką: bėgimas, riedučiais ar dviračiais. Norėdami pradėti organizmo riebalų deginimas procesą, sekti treniruotės tempą. Ride aktyvesni: penkių minučių greitai, penkias minutes - vidutinį greitį, savo ruožtu. Tai užtrunka bent valandą.

Sportas - tai gyvenimo būdas. Kuo jaunesnis esate, tuo lengviau bus turėti šią naudingą įprotį. Jums patinka ir tada nenoriu mesti sportą. Laikui bėgant, jūs norite pakeisti instruktorių ne CrossFit, ar joga, ar maudytis, bet mesti sportą gera, galite ne.

Per 30 metų būtina pagreitinti jūsų medžiagų apykaitą: suvartoja mažiau angliavandenių ir riebalų, padidinti energijos apkrovą. Nepastebimai pakeičia įprastą ritmą. Daugelis moterų stebisi, kodėl valgyti tą patį ir mažomis porcijomis, sportuoti, tačiau jie ir toliau priauga svorio. Dalykas yra tai, kad medžiagų apykaita sulėtėja, o jūsų mityba jums reikia pakeisti: ryte angliavandeniai, mažiau riebalų, siuntos daugiau galios. Jei jūsų figūra A tipo (kaip raide A), sumažinant einamųjų garsumą, bet proporcijos išlieka tos pačios. Veikia - gera kardio, bet tai netinka raumenų formavimuisi. Skulptūra figūrą, būtina užsiimti pritūpimai, push-up, lunges. Dienos mankšta - tai per daug. Turite tik kovoti su tris kartus per savaitę su svarmenimis sporto salėje, ir vienas ir puse valandos.

Pasibaigus 40 Jūsų kūno svorio amžiaus 80% priklausomas nuogalia. Moterys, kurios badauja, yra mažai tikėtina, kad pasiekti rezultatą. Tinkamas sistema: 50% angliavandenių, 30% baltymų, 20% riebalų. Sporto merginos turi privalumų: galite sau leisti saldumynus ar bulves, nes po treniruotės visi degs kaip krosnies.

Į 40-metų moteris sparčiai nyksta raumenysmasės, o padidina riebalų: klubų ir pilvo pakabinti apimtys eiti. Užuot užsiimti sportu, žmonių nebėra. Galima būtų galvoti, kad viskas yra tvarkoje, drabužiai sėdėti gerai. Bet ant kranto mes iš karto matome, kad atėjo laikas tai padaryti. Visa tai yra dėl to, kad raumenų masės praradimo. Netikiu, ką jūs galite sifonas. Papildykite jogos ir tempimo pratimai galią. Patikėkite, nėra steroidų, jūs negalite būti vyriškas.

Norėdami pradėti mokymus niekada nevėlu. Atlikite testą nustatyti, kiek jums reikia galios ir kardio pratimą. Tai bus sunku pirmieji du ar tris mėnesius, o tada pagreitinti medžiagų apykaitą, aktyviai išskiria endorfinų - hormonų džiaugsmo, ir po treniruotės padės pagerinti jūsų nuotaiką.