6 Naudingos gudrybės tiesa procrastinators

Procrastinator - didžiuojuosi vardas žmonėms, kurie kas dabar ir tada vilkinti įgyvendinimą svarbių bylų. Ir tada kenčia nuo to, kad ne paskutinę akimirką, jie turi padaryti didelį krūva darbo. Atsisakyti šio įpročio pakankamaisunku. Tačiau mes siūlome jums būdų, kaip padėti jai pergudrauti. Taigi jūs ir visi darbai galės atlikti laiku, o jo noras patenkinti prokrastinirovat. Domina? Tada skaitykite mūsų stuff!

1. Nuspręsti už save prieš terminą termino. Viena iš pagrindinių priežasčių, kad jūs atidėti svarbių dalykų įgyvendinimą vėlesniam laikui, kad ji skirta per daug laiko. Šis reiškinys net turi pavadinimą - Parkinsono taisyklė. Pabandykite sukurti sau į kitos termino taikymo sritį. Duoti pažadą iškilmingai nustatyti datą. Pavyzdžiui, likus savaitei iki oficialaus pristatymo projektą ar užduotį, jis tikrai bus įvykdytas. Ir išlaikyti savo žodį sau.

2. Taikyti kovoti vilkinimas savo mini programą. Prisijungę galite rasti paraiškų išmaniajame telefone, kurie padės įveikti atidėliojimas daug. Pavyzdžiui, iš laiko planavimo programos, ar priminimus, įdomaus programa kurti užrašus įvairovė. Tiesiog plaktuku į paieškos programa Market žodžio "vilkinimas" ir atsisiųsti programą sau naudinga.

3. Pirkti gražią bloknotą ir kalendorių. Tai veiksmingas būdas planavimo atvejais, jei yra naudojamas rašyti viską ranka ir streikuoti dėl jų pačių iš sąrašo pagamintas iš bylos. Šis pirkinys bus motyvuoti jums nustatyti tikslus ir padarė ką!

4. Užsirašykite dalykus ant lapo ir juos pašalinti. Ši dalis - iš ankstesnės pasekmė. Tai, kad viskas yra parašyta ant lapo, Jums padės paskirstyti pareigas pagal svarbą, taip pat jų struktūrą. Ir ištrindami užpildytus atvejus procesas sustiprina pasitikėjimą savimi ir padeda jums pamatyti, kiek jūs progresavo.

5. Padalinkite masyvi užduotį į keletą mažų. Jei manote, kad pagrindinis projekto tiesiog nepakeliamas, tada jums reikia tiesiog padalinti į smulkesnius elementus ir užima jų įgyvendinimą. Jei nori būti pasamdytas vasarą, turėtų stoti į pirmą kambarį. Nereikia prakaito sporto salėje, jei jums nepatinka tai. Pasirinkite veiklos rūšį, kad būtų duoti jums malonumą. Pavyzdžiui, plaukimo arba formuoti. Po - pradėti valgyti kelis kartus per dieną mažomis porcijomis, ir pabandyti sumažinti saldžių ir krakmolingų maisto produktų kiekį į savo mitybą. Ir norint pasiekti šį tikslą bus neatrodo taip sunku, kaip iš pradžių.

6. Ginčytis. Arba rasti žmogų, su kuriuo galite konkuruoti. Paprastai, noras įrodyti, kad kažkas, kad jūs galėsite parodyti valią, teigiamą poveikį nuo pareigų atlikimą.

žymės:, ,