11 nenumatytai būdų, kaip naudojantys valgomas plėvelę

Atrodytų, kad net ir tai gali būti išrasta, naudojant pažįstamas mums visiems filmo maisto? Tačiau yra naujoviškų būdų naudojant jį kasdieniame gyvenime, kad kiekviena moteris turėtų atkreipti dėmesį. Šiandien mes tiesiog papasakoti apie 11 neįprastų būdų panaudoti polietileno plėvele.

1. Filmas padės išlaikyti bananai švieži. Siekiant užtikrinti, kad jie neprarastų drėgmės ir nėra patamsinti, tiesiog apvyniokite apie bananų su kabintis filmo krūva bazę. Taigi jie lieka gražus ir šviežias ilgiau!

2. Naudokite vietoj padengti už stiklo. Jei obtyanete viršų puodelį su kabintis filmas, ir tik votknetsya vamzdis, galite gerti be jokių problemų iš jo, o ne nerimauti, kad išsiliejo skystis. Labai patogu gerti kelyje ar duoti gėrimų vaikams.

3. Maisto filmas nesuteikia gėlės vysta. Jei pirkote iš anksto gėles ir pristatymo kelias valandas laiką, maisto filmas padės išsaugoti puokštė šviežumą. Tiesiog apvyniokite sumažinti drėgnu skudurėliu, o ant jo - su kabintis filmas. Tai padės išlaikyti drėgmę ir nebus sušlapti vyniojamasis popierius.

4. Filmas padės išlaikyti šaldytuvas švarus. Jei kuriuo plastikinį apvalkalą dėl šaldytuve lentynos, valyti ji bus daug lengviau. Net jei išsiliejo kažką, jūs galite lengvai pakeisti nekokybiški nufilmuoti naują.

5. patikimas padėjėjas tapyboje. Jei dažyti paviršių į voleliu arba teptuku namuose, bet jūs norėjote pertrauką, tiesiog apvyniokite juos kabintis filmas. Šis metodas neleidžia dažai išdžius ant svarstyklių, o po pertraukos jums lengvai galės grįžti į darbą.

6. Šampūnas išlieta ne lagamino. Kaip geliai, tonikai ir kitų kosmetikos sudedamosios dalys. Tiesiog nuimkite dangtelį su lėšų, apvyniokite filmo kaklo, o po to - vėl uždėkite dangtelį. Taigi, galite ne nerimauti apie tai, kas yra jūsų lagaminas išsiliejo kažką.

7. Naudinga dalykas grožį. Bet veido kaukė, ypač su atsiejimo poveikį, veiks visada geriau, jei taikoma ant reiškia, kad jūs taikyti valgomųjų plėvelės sluoksnis.

8. Gaudyklės uodų. Jei turite namuose auginami uodų, tada naudojant mažą laivą, filmas ir vaisių ar uogų, galite išspręsti šią problemą. Pakanka sumažinti vaisių dubenį ir atsargiai įmaišykite obtyanut savo filmą. Po to, būtina Pierce. Ir voila! Paprasta ir efektyvi spąstai uodų erzina pasiruošę.

9. Pagalba perkėlimo. Norėdami jūs neturite pašalinti elementus iš stalčių, spintelių, stalčių ir dėžės krūtinės, tiesiog obtyanite savo horoshenechko filmą, ir saugiai transportuoti. Visos turinys liks savo vietoje!

10. Mini Šiltnamiai namuose. Jei auga sodinukai sode ar norite turėti savo palangės šviežių prieskoninių žolelių ištisus metus, paprastas maistas filmas padės jums sukurti mini šiltnamį. Kai sėti sėklas, ir supilkite jį su vandeniu, uždenkite puodą su kabintis filmas - tai nesuteikia pagrindo išdžiūti ir rostochku dygsta kur kas greičiau.

11. Būdas paruošti namų dešra. Bet jautiena, suvynioti į plastikinę plėvelę ir virtos - bus atšauktas, skanus ir sveikas namų dešreles.