7 yra neįtikėtinai pavyzdys to, ką turėtų niekada pasiduoti

Problema neprašo mus apie tai, ar mes turimelaiko ir energijos joms spręsti. Jie tiesiog vryvayutsya į mūsų gyvenimą ir padaryti jį juoda ir balta. Vieniems tai tik laikinas etapas, bet kažkam ilgalaikis pokytis gyvenime.

Mes manome, kad šiais momentais kiekvienas žmoguslabiausiai reikia paramos, ar net kai kuriose motyvaciją "linijos". Taigi mes nusprendėme pasidalinti su jumis žmonių, kurie patyrė gyvenimą su rimtomis problemomis istorijas, bet buvo daugiau nei pakankamai susidoroti su jais.

1. Olesya Vladykina. Šis žavinga mergina 20 metų patyrė siaubingą tragediją. Ji turėjo nelaimingą atsitikimą, kuris paėmė savo ranką, ne tik, bet ir draugas. Šis renginys pakeitė gyvenimą Olesya per daug, bet atidavė. Ji du kartus dalyvavo Parolimpinėse žaidynėse, laimėjo pirmąją vietą ir nustatyti naujus pasaulio rekordus. Verta pažymėti, kad nuo protezo ji atsisakė, sakydamas, kad jis buvo "siaubingai nepatogiai", ir išmokti, kaip padaryti viską, su viena ranka.

2. Sylvester Stallone. Jei manote, kad tam, kad taptum aktorius, būtina gimti su tobula išvaizda ir turėti absoliučiai jokių trūkumų, jūs klystate. Tiesiog atkreipti dėmesį į istoriją Silvestra Stallone - jis gavo gimimo traumą, todėl kairėje pusėje veidą, be veido išraiškos ir jos burna yra šiek tiek iškreiptas. Aktorius taip pat turi sunkumų kalboje, nes jis yra iš dalies paralyžiuota liežuvis. Tačiau tai nesutrukdė jam tapti viena iš populiariausių veikėjų mūsų laikų.

3. Medlin Styuart. Mergaitė buvo įrodyti, kad jei turite svajonę, kurioje jūs tikrai tikiu, tada jis bus tikrai išsipildys. Madeline gimė su Dauno sindromu ir norėjo eiti ant podiumo kaip pavyzdį. Ji gali tai padaryti! Tačiau ji padarė dideles pastangas, kad pasiekti tikslą - prarasti 20 kg, ir tada ilgą laiką bando patekti į modelių agentūrų, kurios nėra labai nori nori padaryti neįprastą mergina. Bet svajonė išsipildė Madeline - ji pasirašė svarbų kontraktą su ženklu sporto drabužių, o neseniai atliktas Niujorko mados savaitėje.

4. Xenia Bezuglova. Motina dvejus nuostabius vaikus, laimėtojas italų grožio konkursas tarp kolyasochnits, visuomenės veikėjas, kuris kovoja, kad pasaulis labiau tinka žmonėms vežimėliuose, asmuo, kuris naudojasi gyvenimą ir stato planus daug - visa Xenia. Ji stebina savo tvirtybės ir optimizmo. Moteris yra ryškus pavyzdys, ką gyvenimas invalido vežimėlyje, gali būti įdomi ir turininga.

5. Bill Porter. Tai yra žmogus, kuris įrodė, kad bet koks tikslas gali būti pasiektas. Jis kenčia nuo cerebriniu paralyžiumi gimimo, bet tikrai patinka dirbti pardavimo. Jis galėjo gauti jo ir išvyko tapti viena iš geriausių pardavėjų Jungtinėse Amerikos Valstijose. net padarė filmą apie jį, pavadintą "durų iki durų". Jo tikrai verta žiūrėti tiems, kurie netiki, jie gali padaryti gyvenime su tuo, ką jie nori.

6. Victoria Duval. Šis jaunas amerikiečių tenisininkas galėjo laimėti svarbiausią pergalę savo gyvenime - ji įveikė ligą, Hodžkino limfoma, ir buvo net gali grįžti į mokymą ir dalyvauti pagrindinis teniso turnyras "Grand Slam".

7. Nik Vuychich. Šis žmogus gyvena be rankų ar kojų, bet tai netrukdo jam iškelti du vaikus, keliauti, skaityti paskaitas ir naršymas. Ir kai į gatvę vaikai užduoti jam šį klausimą, kas atsitiko su juo, jis užtikrintai atsakė :. "Visa tai yra dėl to, kad cigarečių"