Top 5 mistakes Make-up merginos

Šiandien mes pranešame apie penkių pagrindinių klaidų, kad dažniausiai leisti jaunus mergaičių makiažas.

1. Antakių tatuiruotė poveikis

Sotus šviesus pigmentas ir tatuiruotė ypač ilgai iš mados. Tačiau iki šiol, daugelis makiažo patarimainoras dažų tankiai Gražiai antakius. Poveikis yra tarsi jo antakiai buvo sumažinti iš popieriaus ir priklijuotas prie kaktos. Ši sudėtis yra geras šou ir filmavimo, bet kasdieniame gyvenime turėtų būti pasirinktas minkštas šešėlių ir gamtos makiažas. Taip pat atkreipkite dėmesį: storesnius antakius, todėl atrodo niūrus veidas.

2. Neteisinga tonas

tonas spalva gali keistis - patamsinti -reaguoti į individualų odos pH. Svarbu, kad tai renkantis spalvą: Tyrimų darinys ant veido ir dienos šviesoje. Netaikomos pamatus visame veido, nebent yra įtikinamų priežasčių. Geriau vietoje maskuoti trūkumus.

3. neteisingai tempti strėlės

Rodyklės - populiariausia akių makiažas: merginos dievina jį. Sudarant rodyklę, nepamirškite tris svarbius taisykles: piešti griežtai atviromis akimis, nebandykite laikyti rodyklę vieną pasiūlymą - paaiškėja ne kiekvienas specialistas. Ir būtinai dirbti per krumplyno grandinės - kitaip jis bus vizualiai atrodo, kad jei blakstienos auga iš plonos oro.

4. trūkumas makiažo

Mėlynės ir maišeliai po akimis gali sugadintiVisa makiažo. Yra du būdai, kaip nuslėpti jų tiesa: tankus reiškia tonas ant tono ar lengvesni (bet ne matinimas!) Ir spalvos korektorius tonas. Abiem atvejais svarbu kreiptis gaminį tiesiogiai prie srities problema. Priešingu atveju, tai bus surinkti į raukšles ir pritraukti dar daugiau dėmesio.

5. Netinkamas figūrą

Svarbiausia figūrą - atspalvisįrankiai skulptūros turėtų būti tik pilka! Ne rožinė, o ne rudos, o ne smėlio. Skaistalai ir bronzantas už skulptūrų netinka: jie gerai natūraliu makiažu, bet ne profesiniais konturinga. Kitaip, vis serga išvaizdą rizika.