Madingi paplūdimio suknelės 2016

Į paplūdimį negali padaryti, ne tik be maudymosi kostiumo ir visiškai nepraleidžia saulės spindulių, bet be suknelė, kuri yra būtina kelionėms į paplūdimį per dieną ir vakare atsipalaiduoti restorane ant kranto. Kaip ir bet kuris kitas suknelės, paplūdimio suknelės turi atitikti tendenciją, todėl siūlome jums pamatyti, kas tendencijos juos dėl diktuoti mus dizainerių.

1. Megzti sukneles

Atrodytų, megzti drabužiai netinkapaplūdimys, tačiau dizaineriai, kad jis toks lengvas ir erdvus, kad požiūris yra gana skirtingi. Maxi suknelės, ir tunikų pagal todėl atrodo labai svarbus.

2. suknelės su kutais

Jei anksčiau naudojo naujausią drąsų kutaisdizaineriai, ji dabar puošia vasaros suknelės daugybė. Jei anksčiau pakraštys buvo iš esmės ant jo krūtinės, o dabar ji aktyviai puošia apatinę dalį suknelė, su tokios galimybės atrodo gana ekstremalus.

3. maxi suknelės etninės stiliaus

Šie modeliai yra labai erdvus ir lengvas, todėl jie idealiai vasarą. Šį sezoną dizaineriai papuošti savo etnines ir gėlių spaudinius.

4. Suknelės, tunics

Tai tikrai paplūdimys variantas, kuris taip pat atrodo labai viliojanti. jie paprastai turi gilias necklines ir nėrinių. Naujausias modelis iš lengviausių šifono ryškiomis ar pastelinių spalvų.

5. Moteriškas komplektus

Gražus ir romantiškas modelis suknelės pasižymi pripūstos paplūdimio Talėja, teka medžiagas ir sklandžiai linijas siluetą.

6. Dress-chalatai

Jie gali būti šilkas arba megzti, ir jų populiarumas yra pagrįstas gebėjimu vizualiai paslepia visus pav trūkumų. Jūs taip pat galite rasti panašius modelius ir Plisuotos supjaustyti.

7. Dress marškinėliai

Ypač gerai jie atrodo lieknasmerginos. Spalvos ir spausdina gali būti labai skirtingi, ir vienas iš šių suknelės privalumų yra tai, kad jie suteiks galimybę gauti gražus įdegis viršutiniame krūtinės ir pečių.

8. Faktiniai spausdina

Tarp Pasibaigus klasikinių jūros, daržovių, Gyvulinė ir gėlių spalvų populiarumo viršūnę spaudinius. Taip pat atkreipti dėmesį į geometrinių ir abstrakčių modelių.

9. Trendy spalvos paplūdimio suknelės

Vienas iš madingiausių spalvų - rožinės, irtendencija, šviesiai ir tamsių tonų jo. Už populiarumo priežastis yra iš dalies dėl to, kad gražių atspalvių rožinė akcentas vasaros įdegis. Tą patį galima pasakyti ir apie kitų pastelinių ar ryškių spalvų. Taip pat atrodo gerai suknelės, kad sujungti kelis kontrastingų spalvų.