5 būdai ne JAM stresą

Ką daryti, jei jūs neturite jėgų suteikti iki vienetų torto ar šokolado? Ar galite nugalėti nesveika potraukį maistui dėl jų pačių? Leiskite spręsti šias problemas.

1. Nustatykite sau

Reikalingi vidaus parametrai, kurie gali padėtisukurti tinkamą nuotaiką ir rems jums akimirkų, kai jėga keis išspręsti kitą gabalėlį šokolado tortas. Pasakykite sau: "Man patinka šiek tiek jausmas bado", "aš galiu lengvai laukti pietums ar vakarienei", "valgau tik tada, kai alkanas." Nustatykite sau tikslus: "Aš valgyti, kai aš einu į jogos." "Gauti" vakarienė eismo ar sporto.

2. Mylėk savo vidinį vaiką

Pagalvokite ir analizuoti, kurios vidausbaimės ir pasipiktinimą jūs vilkite su jais nuo vaikystės. Supraskite, kad jūs gyvenate mažame pažeidžiama mergina ir pradėti ardyti problemas, kad jums užpildyti ją.

3. Sukurti aplinką

Paskyrimai su draugais ne kavinėje - šiek tiekĮdomu vieta pabendrauti: parkas ar parodų salė, pavyzdžiui. Nesiimti iš šaldytuvo "junk" maisto, nereikia įdėti jį ten. Nuimkite maišelį iš stalčiaus (arba, jei jūs slepiasi ten dar?!), Visi saldumynai, traškučiai ir šokoladas.

4. Nuplaukite problemą

Tai universalus metodas, ir tai taikomaVisos problemos, situacijos, susijusios ne tik su maistu. Kiekvieną kartą, atsižvelgiant dušas, sutelkti dėmesį į tai, ką jie norėjo atsikratyti tikrųjų. Ir išsiųsti jį iš savęs, nuplauti vandens srovių.

5. Išmokti valdyti emocijas

Tai yra privaloma, nes kitaip emocijos busvaldyti jus. Į klausimą "Kaip sustabdyti areštavimo stresą" jau yra laimikį: stresas yra laikomas tam tikra, jis visada bus. Tai geriau ne gesinti gaisrus ir užkirsti joms kelią. Ir trukdymo su stresu. Įdėti į klausimą kitaip: "Kaip aš galiu sužinoti, kaip apsisaugoti nuo streso? Kaip apsaugoti save nuo destruktyvių emocijų? ".