Idėjos jūra manikiūro ir pedikiūro

Ketinate atostogauti, ką jums reikia rūpintis neTik teisingas pasirinkimas apsaugos nuo saulės produktų, bet ir apie tinkamą manikiūro ir pedikiūro. Rankos ir kojos turi būti gerai apsirengęs, be to, tai yra įmanoma, priimti gerų idėjų yra jūra medetkų dizainas, kuris atrodo labai tinkama ir įdomi.

1. spalvų derinys

Klasikinis derinys jūra - tai balta ir mėlyna. Jie gali būti derinami ant visų variantų nagai. Priešingai, toks derinys gali būti skiedžiamas su raudona arba rožinė.

2. Gradientas Manikiūras

Gradientas mados yra ne pirmas sezonas. Padaryti savo jūrų, suderinti perėjimą visi tą patį mastelį - balta su žydros mėlynos arba sočiųjų mėlyna.

3. juostelės

Plonas ir storas, horizontalus ir vertikalus - jie tiesiog panašūs į jūrą su visais savo atributais. Naudojant juosteles, galite sukurti daug įdomių variantų.

4. Inkaro

Kitas tipiškas jūrinis atributas. Vienas ar daugiau pirštų, papuoštas inkarų - įdomi idėja rankų ir kojų vasarą.

5. dugno ant nagų

Madingi vasaros tendencija - apie iš povandeninio pasaulio nagai imitacija. Visi žuvų, jūrų žvaigždė, kriauklių rūšių.

6. bangos ant nagų

Anotacija paveikslai, kurio motyvai yra atsekti bangas.

7. peizažai

erdves jūros, bangos, saulė, didingi paplūdimiuose - ant nagų gali sukurti visą sudėtį. Įdomios idėjos, galite sukurti rinkinį.

8. Prancūzijos ir mėnulis manikiūras

Tiems, kurie nemėgsta brėžinius ir įmantrumas, tinka versija klasikinis švarkas ar mėnulio manikiūras. Bet čia galima atsekti jūrų motyvais.