7 dalykai, kuriuos galite padaryti šiandien keltis rytoj anksti

Žadintuvas skamba jau ketvirtą kartą, o ne keltis? Galbūt padarėme keletą klaidų praeitą naktį, ir tai sunku pabusti lengvai.

Ankstyvas pabusti - problema daugeliui žmonių. Sunku atsikelti mokykloje ir poromis, ir į darbą. Kad būtų lengviau atsibusti, jums reikia kurti gerus įpročius. Mokslininkai rekomenduoja Šis veiksmas vakare į kitą rytą buvo tikrai gera.

Švaraus Paslaugos

Jei gaunate žadintuvas ant telefono,Daugeliu atvejų jis stovi šalia savo lovos. Taigi ryte tai taip patogu įdėti ją kitą pusvalandį vėliau ir vėl užmiega. Pabandykite vakare palikti telefoną ant stalo ar SPINTELĖ. Taigi jums reikės gauti iš lovos po žadintuvo, kad pabusti lengviau.

Pamirškite popietę kavos

Kavos pagyvėja. Tyrimai įrodė, kad kava 6 valandas prieš miegą garantuoja jums nemiga. Jei norite miegoti ramiai, pasiduoti yra kapučino ar espreso po 17 valandų.

motyvuoti save

Padaryti patogią rytą planus: Prekybos, grožio procedūros, leisti laiką su draugais. Tai padės pabusti su malonumu.

Įdėkite priminimą

Pažadame save kiekvieną rytą eiti miegoti anksti,bet vakare mes pamiršti apie jį. Susirašinėjimas socialiniuose tinkluose, kitas šou serija - visa tai vagystė laikas pailsėti. Naudokite žadintuvas telefone nauju būdu: tegul jis jums primena, kad atėjo laikas eiti miegoti.

malonus įprotis

Gauk sau gražią įprotį skaityti prieš miegą. Įdomi knyga padės jums mesti viską, išjungti kompiuterį ir gauti į lovą skaityti. Tačiau nereikia pamiršti apie pavojaus signalą, kuris signalizuoja, kad atėjo laikas miegoti. Šiek tiek per daug įdomus sklypas gali padaryti jums neužmigti iki vidurnakčio.

Išjunkite dalykėlių

Šviesa iš kompiuterių monitorių arba apsaugo telefonąmūsų organizmui gaminti norimą hormono melatonino. Dėl monitoriaus mirgėjimo mums yra taip sunku užmigti. Stenkitės ne ateiti į kompiuterį arba išmanųjį telefoną pusvalandį prieš miegą, kad smegenys jau spėjo pailsėti.

vanduo

Stikline vandens padės geriau miegoti naktį ir pabusti linksmas. Bet iš šiukšlių alkoholio. Priešingai klaidingų, tai nepadeda gero miego.

žymės:, ,