9 Moterys klaidų numesti svorio

Prieš Kalėdas ypač norinumesti svorio. Ir jei esate prarasti svorio visam laikui procesą, galbūt norėsite metu svorio atidžiau pažvelgti standartinė paklaida moterims.

1. eiti į kraštutinumus

Nustoti valgyti riebaus maisto ir juos pakeistidėl riebalų, bet su cukraus pertekliumi kompozicijos. Yra tik baltymai arba, priešingai, tapo vegetaru drastiškai. Jūsų hormonų sistemą reikia riebalai sklandaus (tiek daug anoreksiškų ne menstruacijos), jūsų smegenys - angliavandenių energijos. Būtina laikytis aukso vidurio.

2. Nuo tos dienos su šviežių sulčių stiklas

Jis neturi riebalų, cukraus ir kietas. Jei mes gerti, tai gerti lėtai, kad cukrus į kraują patenka ne galingas lavina. Geriau valgyti pusryčius plokštelę vaisių. Jie turėtų būti ten po pietų ir po vakarienės, kaip jūs įpratę. Taigi jie gali sukelti stiprią fermentaciją. Kai cukraus kiekis kraujyje pradeda kristi, tai atsitinka apie 11 val ir 17.00 val, galima valgyti obuolį.

3. Bijo jodo trūkumo

Ir dėl šios valgyti jūros kopūstai dideliame kiekyje. Tai gali žaisti žiaurus pokštas su jumis - ten bus patinimas ir jodo koncentracija gali būti mažesnė.

4. Alkoholio per daug vandens

Nereikia pilti tvirtai keletąlitrų. Ypač jei turite limfinės sistemos problemas. Padaryti taisyklė - eiti į vonios kambarį, gėrė stiklinę vandens. Jūs galite pridėti vandens šiek tiek obuolių sidro acto, stipriai mineralizuotas vanduo yra ne visiems. Pasirinkite aukštą mineralizacijos. Jūsų kraujas yra panašus į jūros vandens Įdomu tai, kad mineralų ir druskų sudėtį.

5. Pagalvokite tik apie maistą

Norėdami numesti svorio, pirmas dalykas, kurį reikia padarytikvėpavimas, meditacija, įtempių, gerti vandens, ir tik tada sekti mitybą. Šie veiksniai (stresas, miego trūkumas, vandens trūkumas) trukdyti jūsų svorio netekimas procesas.

6. Darbas vėlai naktį, po darbo

Miego kokybė turi tiesioginės įtakos reljefo sėkmęsvoris. Jei dirbate aplink naktį, jūs tiesiog manote, kad jums užmigti giliai. Sugeneruoti dopamino ir adrenalino neleis jūsų kūnas visiškai atsigauti per naktį. Norėdami numesti svorio, turite naudotis prieš pusryčius. Be to, tai yra geriau ne vykdyti ne visi, nei kartą per savaitę smigimas.

7. Šiukšlių vakarienė desertas

Tuo pačiu metu gerti vyno ar alkoholio kokteilius. Juose daug cukraus, todėl apriboti save balto vyno su ledo stiklą. Geriau valgyti želė.

8. neturite kelias dienas per savaitę

Šis pranešimas yra nepagrįsta. Jūsų kūnas dirba 24/7 ir jis turi vitaminų, mineralų ir baltymų. Jis pradeda naudoti riebalus nuo riebalų depuose, kaip norite, ir bus atkreipti raumenų ir kaulų teisę. Ir kitą kartą, bus saugomi riebalų ant "juodas" dieną.

9. suvalgyti viską, kas guli ant plokštelės

Porcija dydis yra svarbus, net jei taipatiekalas daržovių ar grūdų naudinga. Kai tik pajusite sotumo, nustoja ten. Iš "Pusė porcijos" ir dirbti restorane taisyklė. Ir tai atneš savo namus.