9 patarimai, kaip grįžti į biurą iš atostogų

Grįžimas į darbą po atostogų - tai visadastresas asmeniui, nes jo kūno poilsio laikotarpis turėjo prisitaikyti prie visiškai kitokio režimo, registruojantis pokytį, kuris kartais tampa tikru iššūkiu. Ypač jei atostogos buvo tikraiprisotinta: apie tai, kaip kartais jūs nenorite grįžti į kasdienybės žuvo jų monotonija ritmu. Bet nėra pabėgti - grįžti į darbą jums reikia padaryti, tai tiesiog tinkamai. Mūsų patarimai padės jums vėl prisijungti prie darbo srautą ir padaryti procesą, jei nėra malonus, bent jau neskausminga.

1. Nebandykite imtis visko

Napoleono planai statyti savo pirmąjądarbo dieną po atostogų - tai nėra labai praktiškas sprendimas, nes jūsų smegenys ir kūnas ateiti į visa tai šoko. Grįžti į normalų darbo režimą, palaipsniui, pradedant nuo minimalaus krūvio ir, laikui bėgant, kai pradedi įeiti į ritmą, tai daugiau ir daugiau. Taigi jūs suteikiate sau šiek tiek atsigauti ir priprasti prie to, kad jūs grįžome darbe.

2. Atsargiai planuoti verslą

Geriausias variantas - grįžimas į darbą nėraPirmadienis, kaip tikėtasi, tačiau trečiadienį ar ketvirtadienį, suteikti sau galimybę sureguliuoti į darbo režimą, ir tuo atveju - jei per atostogas lankotės šiltą šalį, išgyventi aklimatizacijai ir pasivyti miego po ilgo skrydžio. Į likusias laisvas dienas, pasiruošti į viršų darbo dienomis: eiti į grožio saloną, manikiūro, apsipirkti. Taigi jūs suteikiate sau kitą mažai galimybę atsipalaiduoti ir įsijunkite į dešinę bangos, ir, be to, nustebinti savo kolegas elegantiškos išvaizdos.

3. Lėtai grįžkite į įprastą režimą

atitinkamos nemigo naktys per šventes irsusibūrimai iki ryto. Su grįžti į įprastą režimą jūs turite pamiršti apie jį, nes darbo ir nemiega naktimis - tai nėra labai geras sprendimas, tiek už savo sveikatą ir nervų sistemą, ir, žinoma, grožis. Todėl dar kartą turiu pratinti save eiti miegoti ne mažiau kaip 11 val, suteikti sau ir jūsų kūnas pakankamai miegoti ir pakankamai energijos.

4. Valgykite vaisius

Pirma, jie primins mums šventes, vasaros,Jūros ir įdomus, ir, antra, jie turi daug vitaminų ir mineralų, kurie yra būtini normaliai darbo įvairovė. Taip pat būtina įtraukti į savo dietos tamsaus šokolado, pakili ir dinamišką psichikos procesus. Jei reguliariai jaučia energijos trūkumą, bus ne daugiau nei kviečiame specialių vitaminų mineralinių kompleksų.

5. bendrauti su kolegomis

Žinoma, jūsų darbo aplinka, yraMėgaukitės savo žmones, kuriems jūs per savo atostogas laiko nuobodžiauti. Dabar jūs vėl šalia jų, ir gali būti išsiblaškęs nuo varginančių darbo eigos intymių pokalbių ir gražių susibūrimai nei kava įmonių kavinėje. Bendravimas - tai galingiausias antidepresantas, todėl naudoti jį, jei jūs manote, kaip vyksta į darbą už jus, kol išbandymas.

</ P>

6. Džiaukitės sau malonių smulkmenų

Darbo procesas turėtų lydėti betgražus priedas. Ir tai liečia ne tik laikotarpis, kai grįšite iš atostogų, bet jūsų ištisus metus užimtumo. Kas tai būtų: įdomi knyga per pertraukas, mėgstamos muzikos ar eiti į SPA-centras pietų metu - jums nuspręsti. Svarbiausia yra tai, kad jūsų asmeninė atsipalaidavimas metodas jums atnešti tik naudos ir įsteigė teigiamu bangos.

7. Išsaugoti gerus prisiminimus

Ir nors švenčių yra daugiau, prisiminti kažką apie jįlikti! Čia ir įgyvendinti tuos pačius prisiminimus savo kasdienybę: pakabinti ant darbo mielas nuotrauka jūros, įdėti į telefono žiedas POR dainą iš kurorto diskotekoje, papuošti stalą juokingas suvenyrų Atvežtas iš atostogų. Padaryti šventė ištisus metus, ir tegul pilka biuro ir griežtai bosas nebus kliūtis jums už tai.

8. Padaryti planus kitą atostogų

Tai atostogos buvo ne paskutinis jūsų gyvenime: bus daug daugiau, ir visi jie bus geriau ir geriau. Suplanuokite kito atostogų per metus iš anksto: kur, kas kartu jums eiti, kaip jūs praleisti laiką, kas naujo pamatyti ir patirti. Nors gyvai tikintis ištisus metus - ne laimingas perspektyva, tegul kitą vasarą prašmatnus sušildys Jus svajonę ir skatinti eiti į priekį.

9. Išmokite teigiamas

Svarbu nustatyti sau teisę teigiamasbangos. Sužinokite ieškoti teigiamas, ir net labai gražus išsamiai: patikėkite manimi, ji yra naudinga įgūdžių, kad bus naudinga ne tik darbe. Būkite malonūs su žmonėmis, kurie mėgsta savo darbą, smagiai su labiausiai pažiūros nereikšmingas detales, ir šypsena, visada šypsotis!