25 Idėjos naudojant arbatos maišelius. 1 dalis

Atrodytų, kad kažką kuri, bet arbatos maišelius tik vieną paraišką. Ir čia ir ten! Mes jums pasakys, kaip galite naudingai pritaikyti juos kasdieniame gyvenime, be to, į namus arbatos.

1. Kova su rūdimis

Metalo virtuvės indai gali nustotierzina jums rūdžių dėmes. Norėdami atsikratyti juo, jūs tiesiog nuvalykite drėgnu arbatos maišelį patiekalas - dėka taninų nuo rūdžių bus daugiau.

2. prieskonių makaronams ir grūdų

Gana originalus kulinarijos sprendimas - palikite arbatos maišelį į verdančio vandens puodą, tada pabarstyti į javų grūdus ar makaronų.

Baigė patiekalas turės malonų aromatą ir neįprastą skonį. Ypač rekomenduojame tokiais tikslais, jazminų ir ramunėlių arbata vartojimą.

3. Marinatas mėsai

Kietasis mėsa bus skanesnis, sultingesnis ir minkštesnė su arbatos marinatu. Tai gali būti padaryta vandens ar vyno. Be puikaus skonio, arbata taip pat suteikia patiekalas yra puikus skonis.

4. Skalbimo patiekalai

Riebalų patiekalai nustos būti, jei jums problemaJūs įsiurbti juos į karšto vandens ir arbatos tirpalu. nešvarūs indai yra pakankamai palikti naktį - per tą laiką taninai ištirps riebalų, ir jums teks skalauti indai tik.

5. Šlifavimo medienos

Su Re suleidžiama arbatos maišelį galima lengvai valyti ir poliruoti medienos gaminiai, pavyzdžiui, baldų ar grindų.

6. Gauti iš nemalonaus kvapo rankas

Maisto gaminimas arba valgyti tokį stiprų kvapoproduktų, pavyzdžiui, svogūnų, česnakų ar žuvies galite palikti kvepalų ant rankų ilguoju laikotarpiu. Bet mums reikia tik nuvalyti savo arbatos maišelį, o nuo kvapo išgaruos.

7. neutralizavimo Buitinė kvapai

Ne blogiau nei teabags ir susidoroti su papildomųskonių šaldytuve, šiukšliadėžės ar bet kur kitur. Periodiškai pakeisti senus maišus ir mėgautis grynu oru, be nemalonių teršalų.

8. pašalinimas kvapas batų

Viskas tas pats pasakytina ir batai - Vokeliai ne tik atsikratyti savo blogo kvapo, bet taip pat pašalinti drėgmės perteklių.

9. Oro gaivinančius

Pakanka lašinamas kelis lašus aromatinių aliejų ant arbatos maišelį - ir jūsų skonio pasiruošę. Padėkite ją į savo kambarį ar virtuvę ir mėgautis maloniu kvapu kambaryje.

10. Kilimų valymas

Paruoškite keletą naudojami arbatos maišelius (o rinkti norimą sumą, saugoti juos į vandenį, šaldytuve).

Kai esate pasiruošę naudoti stebuklas gynybą, sausa arbata, paliekant šiek tiek drėgna.

Išpurtyti maišelių turinį ir pabarstyti antkilimas. Kai išsibarstę sausa arbata - Dulkių danga nuo purvo ir pašalinių kvapų išgaruos. Žinoma, patys arbatos lapų, taip pat išnyks dulkių siurbliu vamzdžio.

11. Valymo akiniai

Re paruošta arbata puikiai pašalina dėmes ir nešvarumus nuo veidrodžių ir stiklų. Spray "antrinė" arbatos paviršių ir sausu audiniu be pūkelių - blizgesį ir grynumas pasiruošę!

12. Atsikratyti buitinių kenkėjų

Pasirodo, vorai, peles ir kitus nepageidaujamusSvečiai nepatinka arbatos kvapas. Jei yra išsibarstę maišelius, kur jie paprastai gyvena arba kurioje yra jau labai greitai jums visiškai atsikratyti kenkėjų ir pamiršti apie savo egzistavimą.

Siekiant pagerinti pasekmes, gali būti impregnuotas paketėlių pipirmėčių aliejus.

13. pašalinimas karpos

Maišeliai su žalios arbatos padėti atsikratyti karpos - tik atvėsti juos ir taikyti kaip kompresas į tinkamą vietą 20-30 minučių.

Jei pakartokite procedūrą keletą dienų, karpų nukristi savaime.

Antroji straipsnio dalis.