7 vertybinių popierių gyvenimas įsilaužimo tiems, kurie piešia savo nagus namuose

Kai kurios merginos eiti daryti manikiūro salone nėranes jie yra tinginiai, tačiau dėl procedūros sudėtingumo. Burbulai, tamsintas pirštai, iškilimų ir teka palei nago kraštus - problemos, kad apipulti visiems, kurie nežino, kaip dažyti nagus. Bet galima išvengti šių problemų.

1. vazelinu

Prieš pradėdami dažyti nagus, taikytivazelinas ant pirštų. Sutepkite odą aplink nagą su vazelinu. Jei lakas pasklis į nago plokštelės su oda, ji bus lengva pašalinti iš riebalinio audinio paviršiaus. Jums reikia daryti atsargiai, o ne išteptas vazelinu nagų ir nuriebalinti juos su alkoholio tirpalu su vatos tamponu.

2. Balta bazė

Tai gyvenimas įsilaužimo bus vienodai taikomi lako ir dažų per nagus aplink kraštus. Pirmasis sluoksnis, taikomas baltą pagrindą - taip bus lengviau pamatyti nelygumus ir dažyti nagai puikiai.

3. Šiltas dažai

Prieš dažymo nagai reikia pašildyti stiklainį su ranka lako, pasirodė ne mažų oro burbuliukų. Nekratykite stiklainį, kad jie neatvyko.

4. Pradėti tapyba nuo vidurio

Pradedant dažyti nagus, įdėti tašką centreNagų ir "traukti" lašas į odeles kryptimi, dažų pagrindą, tada eiti į vinis. Pradedant tapyti iš šonų, šalia odeles, jums apvarvėti išjungimo nago ir odos dėmės kraštai.

5. Mėnulio manikiūras

Mėnulis manikiūras madinga pastaruosius keletą sezonų. Jis gali būti lengvai padaryti namie. Naudoti trafaretą į ratą forma. Prisegti ratus ant piršto, kad būtų uždaryti odeles, nagai ir dažų. Pašalinti trafaretas - ir pasiruošę.

6. prancūzų

Padaryti tvarkingas prancūziškas manikiūras pagalbosįprasta gumos juosta. Pritvirtinkite jį aplink pin taip, kad spalvos nagų galiuką, o ne nago plokštelės. Tai yra patogiau, nei bandyti trafaretas arba nubrėžti tiesią liniją.

7. Stick lako valiklis

Jei nepadarė iki savo nagus puikiai, nesijaudinkite. Pirkti Stick nagų lako valiklis. Jis yra daug lengviau įprastu vatos tamponu. Su pertekliaus laku yra lengva valdyti.