Fab 6 menininkai, dirbę siurrealizmo žanrą

Šiuolaikinis menas yra labiau įrodo mums, tik kaip talentingas yra moterys. Sutinku, kad moterų mintys - tai, kad supratimas yra sunku. Kartais vyrai nesupranta, kadvyksta mūsų galvų. Todėl nenuostabu, kad siurrealizmo yra vienas iš mėgstamiausių žanrų šiuolaikinių menininkų. Nontrivial deriniai, kad net gali atsirasti absurdiškus, nesuprantama ir prieštaringus vaizdus - visa tai yra privaloma atributas menininkų, kurie dirba siurrealizmo. Šios moterys turi savo realybės ir jų pasaulio viziją. Mes rekomenduojame jums susipažinti su 6 magiškų ponia menininkų, dirbančių šio žanro.

1. Tran Nguyen ir jos magija melancholija

Šis jaunas menininkas kilęs iš Vietnamo, betji užaugo ir mokėsi JAV. Naudojant akriliniais dažais ir spalvoti pieštukai, jis sukuria magišką pasaulį moterų pageidauja, iliuzijų ir fantazijų. Nuotraukos moterų, kurie gali būti vadinami melancholiška atspindi jos susidomėjimą atsižvelgiant į meno kaip veiksminga priemonė psichoterapija.

2. Zhozefina Uoll ir jo pasakų

Zhozefina Uoll - tapytojas ir skulptoriusAnglijoje. Jos veikia gabaliuką taip pat pažymėjo, mnogodetalnost, kuris yra tiesiog nuostabi. Kiekvienas jos paveikslų galima pamatyti valandas, bet vis dar visi elementai neįmanoma rasti. Ir menininkas niekada naudoja pieštukai ir piešti savo kūrinius, nedelsiant piešimo akrilo. Labai dažnai, kaip dalykų jai paveikslų ji naudoja istorijas mitų, legendų ir istorijų apie žvaigždynų ir žvaigždžių.

3. Catherine Welz-Stein ir jos Nuotraukų Atvirukai

Kotrynos Welz-Stein, dailininkas-dizaineris, sukuriaapsvaiginimo paveikslai į siurrealizmo dvasios dėl senų nuotraukų pagrindu. Vaizdo redaktoriai, kad ji galėtų transformuoti archyvinius vaizdus neįtikėtinu skaitmeninės iliustracijos. Šis projektas yra Catherine daro tik 3 metai, bet jos siurrealistinė darbas jau pavyko įsigyti milijonus gerbėjų, kaip rodo daugelio komentarus socialiniuose tinkluose.

Tęsinys kitame puslapyje ...