25 gražiausių modelių iš praeities

Iš gražiausių modelių visų laikų pasirinkimasJis susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje mes pateikiame jums su 25 gražiausių modelių iš praeities, nors kai kurie iš jų toliau aktyviai ir jokiu būdu prastesnės jaunajai kartai dirbti.

1. Sindi Krouford

Pripažintas stiliaus ikona ir grožio už pastaruosius beveik 30 metų. Neseniai atšventė jubiliejų - 50 metų.

2. Karen Mulder

Olandų supermodelis. Jis yra žinomas kaip vienas iš pirmųjų ir garsiausių "angelų» Victoria Secret.

3. Amber Valletta

Amerikos top modelis. Vienas iš didžiausių mokamos modelių dešimtmetyje. Jis pasirodė Vogue viršelio daugiau nei keturiasdešimt kartų!

4. Paulina Porizkova

Paulina yra kilęs iš Čekijos Respublikos, bet išgarsėjo JAV. Karjera klestėjo 90..

5. Bruk Shilds

Amerikiečių aktorė ir modelis. Jis tapo jauniausiu modelis pasirodys ant "Vogue" viršelio. Ji pasirodė daugiau nei 50 filmų.

6. Eva Herzigova

Čekijos top modelis ir aktorė. Pirmoji sėkmė - sutartis su "L'Oreal". Dirbo su tokiais žinomų fotografų, kaip Patrick Demarchelier, Marco Glaviano ir Ellen von Unwerth.

7. Linda Evangelista

Kanados Top modelis italų kilmės. Vienas iš pagrindinių div 90.

8. El Makferson

Australijos top modelis, aktorė ir mados dizaineris. Įrašų 6 kartus pasirodė ant "Sports Illustrated Swimsuit viršelio. Jis sukūrė apatinio trikotažo liniją. Vladela restoranų tinklas Mada kavinė kartu su Naomi Campbell, Christy Turlington ir Klaudiey Shiffer.

9. Tyulin Shahin

Turkų Top modelis. Tai vadinama "turkų Sindi Krouford". Modeliavimas karjerą pradėjo Paryžiuje 1998 m. Kompiuteriai populiarus televizijos programą STAR TV kanalą.

10. Tyra Banks

Amerikos supermodelis, aktorė ir TV laidų vedėja. Sukurkite savo realybės šou "Amerikos Kitas Top Model" ir kartu su Ashton Kutcher yra šou Tiesa Grožis.

11. Christy Turlington

Vienas iš podiumo 90 karalienių. Ji tęsia savo modelio karjerą ir šiandien, 47 metai. Pirmiausia ji yra vertinama dėl natūralumo.

12. Veruschka

Vokiečių modelis ir aktorė sužavėjo savo malonės, nepriklausomybę ir trapios išvaizdos, nepaisant to, kad 190 cm augimą.

13. Twiggy

Sėkmės istorija Leslie Hornby, įprastą asistente kirpykloje, kuris tapo milijonų stabą, šimtai merginų įkvėpė išbandyti savo laimę modeliavimo verslą.

14. Tatjana Patitz

Vokiečių aktorė ir modelis. Ji buvo viena iš "didžiųjų šešių" 90-ųjų supermodeliai, kartu su Christy Turlington, Linda Evangelista, Sindi Krouford, Naomi Campbell ir Keyt Moss.

15. Dzhia Karandzhi

Star 80. Žinoma iki šiol, daugiausia dėka filmo "Gia", pagrindinio vaidmens, kuriame ji atliko Andzhelina Dzholi.

16. Claudia Schiffer

Vokiečių top modelis, vienas iš 90s karalienių. Trys vaikai, tęsia savo modelio karjerą ir yra UNICEF geros valios ambasadorius.

17. Dzhenis Dikenson

Žvaigždutė 80 karjeros ir toliau iš kitos pusės kadro - dabar ji ieško talentą mados industrijoje.

18. Helena Kristensen

Danijos supermodelis ir fotografas. Tai buvo vienas iš "angelų» Victoria Secret. Vienas iš labiausiai atpažįstamų modelių 90-ųjų.

19. Stephanie Seymour

Tai reiškia supermodeliai iš 1990 kartai. Jau daugelį moterų ir jaunų gražuolių tai yra moterų grožio ir pavyzdžiu sekti standartas.

20. Naomi Campbell

"Juodosios panteros", iš podiumo 90 karalienė tęsia pasirašyti sutartis su mados namų ir keliauti po pasaulį su labdaros misija.

21. Kerolayn Merfi

Caroline - Amerikos grožio įsikūnijimas. Per pastaruosius metus aš atšventė 40-metį, bet jo karjera nesiruošia sustoti. Visa kita yra įtrauktas į labiausiai vyskooplachivaemyh modelių pasaulyje sąrašą, į priekį jaunesniems kolegoms.

22. Keyt Mosas

Sukilėlių Kate ir šiandien išlieka viena iš didžiausių mokamos modelių pasaulyje.

23. Isabella Rossellini

Italų aktorė ir supermodelis. Jis nusifilmavo pripažintų meistrų kinui. Šiemet atnaujintas bendradarbiavimas su Lancome.

24. Heidi Klum

Atrodo, kad per pastaruosius 20 metų, per kuriuospasaulis žiūri Heidi žvaigždė nepasikeitė. Ideali figūra, linksmas šypsena ir blizga šviesūs plaukai - pagrindiniai komponentai nuotraukos ir modelio populiaraus TV laidų vedėja.

25. Letitsiya kastos

Sėkmingas prancūzų supermodelis, kuris atsirado dėl apima daugiau nei šimtus populiarių žurnalų.