6 maisto produktų, kurie vyresnio amžiaus

Mes girdėjome posakį "Jūs esate tai, ką valgome"? Tai ypač aktualu nuo Atsižvelgiant į jaunystę ir grožį taško. Mes dažnai skaityti apie produktų, kad jums reikia turėti sulėtinti laiką - salierai, pomidorai, žaliosios arbatos. Bet apie produktus, kad mes pridėjome metųMes žinome ne tiek daug. Kad nebūtų kreiptis į raukšles, o ne sugadinti savo gyvenimą, mokosi iš ko produktai turėtų būti atsisakyta. Norite elastinga ir švytinti oda? Pakeiskite savo mitybą.

saldus

Liūdna, bet saldus - mūsų priešasjaunimo. Danties emalio ir raukšles ant odos sunaikinimą nesukelia jums sumažinti saldumynų kiekį? Yra dar vienas argumentas. Kai organizmas gauna daugiau cukraus nei jis gali apdoroti, prasideda baltymų glikozilinimo procesas. Laikui bėgant, tai sukelia diabetą antrojo tipo. Be to, šis procesas skyla kolageno - oda praranda savo elastingumą ir pagreitina senėjimo.

druska

Druska išlaiko vandenį organizme. Dėl šios priežasties, problema prasideda odos drėgmės. Dėl perteklinio druskos mūsų veido atrodo pavargę ir patinusios. Mes kontroliuoti druskos kiekį, kuris yra pridedamas į maistą gaminimo metu, bet valdymo lygiui yra sunku gatavų produktų. Taigi stenkitės dešrelės, majonezo ir pomidorų padažą ir druską ir kitų kenksmingų maisto. Yra tyrimų, kurie parodė, kad ilgalaikis piktnaudžiavimas druskos net pakenkti DNR, o tai pagreitina senėjimo procesą.

perdirbtos mėsos

Šoninė, plakta kiaušinienė ryte, "gydytojas" ir Olivierir saliamis ant picos ... Liaukis. Mėsos delikatesai konservantų ir sulfites. Kauptis organizme, jie gali sukelti uždegimą ant odos, paspartinti raukšlių atsiradimą. Ir jie visada turi daug druskos. Pakeiskite prekybos namų kepta dešra mėsą.

balta duona

Balta duona ir makaronai visos paskirties miltųJame yra paprastas angliavandenių. Jie pakelti glikemijos indeksą, taip pat saldainių, sunaikinti atsargas kolageno. Pasirinkite kompleksinių angliavandenių: rudieji ryžiai, makaronai iš kietųjų kviečių ir duonos iš kvietinių miltų.

baltas vynas

Baltasis vynas veikia dantų emalį. Jei pėdsakai raudono vyno matome ant dantų iš karto, balta aktus nepastebimai įtaką - pėdsakų nesimato, o neigiamas poveikis trunka. Graži šypsena puošia ir jaunos moterys. Todėl po vyno nepamirškite valyti dantis.

Čilė

Ugninė čili pipirų nėra nekenksmingas. Aštrūs patiekalai yra naudingi svorio - jie pagreitinti medžiagų apykaitą. Vis dėlto, "deginimas" maistas dirgina skrandžio gleivinę, nes tai gali įvykti kraujagyslių išsiplėtimą, ypač ant veido. Ir neatrodo, kad praplaukite kūdikį, ir "suaugusiųjų" odos liga.