11 dalykų, kad atėjo laikas nustoti daryti

Šios paprastos taisyklės padės jums atgaivinti harmonijos. Nuo šiandien, sustabdyti įsipareigojant tokias klaidas, ir jūsų gyvenimas bus geresnis.

1. puikuotis tai visą savo gyvenimą. Atidarykite visas paslaptis ir detales savo asmeniniame gyvenime tik vietinių žmonių. Ką jaučiate, nes kritika, pavydas, arbapasmerkimas visiškai nepažįstamais žmonėmis? Būkite atviri su artimaisiais, dalintis su jais emocijas ir įspūdžių. Kad nebūtų nuvilti, kai jūs nesuprantate arba nepalaiko, tai geriau nepasitikėti svarbiausią dalyką visi aplink.

2. Reguliariai vėlu. Atvykti laiku į susitikimą, kurį sutiko - iš gerų manierų ir pagarbos ženklas. Laikas - labai vertingas išteklius, ir niekas nebus paaukoti juos už jus labui. Ar ne per vėlai ir vertiname kiekvieną gyvenimo minutę.

3. Neleiskite telefoną iš jo rankų. Ar jūs kada nors buvo į bendrovę, kur vienas atrodo tik iš savo išmaniojo telefono ekrane, jeigu pagal hipnozė? Tai nėra būtina atnaujinti į socialinius tinklus puslapį ir laukti pranešimų, kai bendraujant su žmonėmis realiame pasaulyje. Pasaulyje priklauso nuo dalykėlių, net naujos tendencijos. Žmonės susirinko draugiškai vakarienei, panaikinti savo telefonus ir tiesiog kalbėtis tarpusavyje. Kas buvo pirmasis ne stovėti ir žiūrėti į telefoną, jis mokėtų už viską. Mėgaukitės bendravimo su draugais ir palikti telefoną vieni.

4. palaukti. Ar svajojate apie naują darbą ar pakeisti santykius su vyru? Stop gyvena iliuzijų pasaulyje. Niekas ateis ir jums laimingą gyvenimą. Viskas jūsų rankose, sėkmės ir laimės priklauso nuo jūsų. Taigi liaukitės laukia ir pradėti veikti.

5. Pripažinti, kad esate ne laimingas gyvenime. Kartkartėmis mintis ateina visiems, nepriklausomai nuo problemų ir sunkumų. Daiktai atsitinka: kulnas yra pažeistas, o darbas gali būti sumažintas. Bet tai yra sunkų laikotarpį, turite surinkti visą savo jėgą, ir parodyti, kas jūs esate verta. Pasaulyje yra išdėstyti taip, kad visą laiką tenka kovoti. Sunkumai tapti neįkainojama patirtis, jei jūs neturite nuleisti rankas.

6. atliekų pinigų. Reklama internete uždėtinį madingus batus, ir jūs galvojate, kad juos pirkti, nors jau turite 10 gerų poros. Visi draugai kalba apie naujo modelio "iPhone", ir jūs rimtai nusprendė jį nusipirkti. Jums tikrai reikia šiuos dalykus? Ar jūs turite turėti kai makaronai mėnesį turėti pakankamai pinigų iki kito paycheck? Jei jūs neturite pakankamai pinigų, už viską, ką nori, tai geriausia riboti savo norus. Išmeskite paskolas ir sutaupyti, o ne pirkti nereikalingus daiktus. Išsaugoti savo laisvę: kaip sakoma, tai geriau senų sportbačių vaikščioti Paryžiuje. Pažvelkite į pasaulį ne tik iš Atsižvelgiant dalykų taško.

7. Eiti miegoti su telefonu. Prieš miegą geriau atsipalaiduoti, miegoti ramiai. Įdėk savo telefoną: rašyti žinutę, rytoj. Iš mobiliojo telefono ekrane švyti bus padaryti jūsų smegenų darbą, aktyviai, ir tai bus sunkiau užmigti. Išmeskite dalykėlių ir juos išjungti naktį, nepalikite net ir miego režimą, jei norite visiškai atsipalaiduoti miego metu.

8. sakydamas: "Taip". Kiekvienas iš mūsų turi teisę rinktis. Prieš sako "taip" į pirmą sakinį, ištirti alternatyvas. Tai taip pat taikoma naujų dalykų, ir dirbti, ir santykius su žmonėmis. Įvertinti visas galimybes prieš sutikdamas. Ir žinau, tai: jūs visada turite teisę pasakyti "ne".

9. pasakyti "niekada". Kai jūs turite išreiškė šią frazę, gyvenimas bus sukurti tokias sąlygas, kad tektų jį atsisakyti. Ir jums teks susitaikyti su tuo, kad atmetė taip garsiai. Todėl, atnaujinkite savo "niekada" ir "už nieką" savaime, o ne skaistalai, tada žodžių, kurie nėra laikomi.

10. smerkia kitus. Susilaikyti nuo kenkėjiškų kritikos ir pasmerkimo žmonių. Patikėkite, viskas būtų gražus, protingas, turtingas ir laimingas. Bet ne kiekvienas gali. Ir prieš teisti, galvoti apie tai, ką jūs nežinote: turėjau eiti per asmenį, kokiomis sąlygomis įtakos jo mąstymo būdą. Priežastys gali būti skirtingi. Indai turi posakį: neteisk vyro, kol praeis tūkstantį žingsnių jo mokasinai. Pagalvokite apie tai.

11. Talking užuominų. Jei reikia ką nors, tarkim, tiek tiesiogiai. Žmonės negali skaityti minčių, net jei jie gyvena kartu 10 metų. Nevengia sudėtingus klausimus ir išsakyti savo pageidavimus. Taigi didesnė tikimybė gauti tai, ko norite.