Maisto gaminimas pyragas gyvatę tris universalų receptą

Neseniai jis tapo labai madingas sektiįvairių tarybų, kurios apima visus elementus rūšių ne įmušimo simbolis kitąmet. Tai apima patarimus apie tai, ką švęsti Naujuosius metus ir ką šukuosena statyti, ką gerti ir ką nors duoti šeimos ir kolegų, ir visam traukiniui visų patarimų rūšių. Dažniau nei ne orientuota į Naujųjų Metų lentelėje: ką ruošti maistą, kaip taikyti ir dangtelis.

2013 ant rytinio kalendoriniais metaisJuodosios Vandens gyvatės. Ir dabar, nuo lapkričio smalsus namų šeimininkės sugalvoti su visais salotos, pjaustymas, užkandžių, desertų, pyragų ir pyragaičių į gyvatės formos rūšių - siekiant atneša laimę į Jūsų namus. Ar įmanoma virėjas tortą į gyvatės formos? Žinoma, tai yra įmanoma, o tai yra gana lengva!

Po klajojo per platybės internete, mesMes radome labai daug visų pyragų rūšių kaip 2013 metų simboliu. Siūlome jums susipažinti su kai kurie iš jų - ką priimti, kažką sugalvoti savo ir parengti visiškai originalus gyvatė su vaikų ir suaugusiųjų malonumas.

Ką galima specialistai

zmeya1-1

Ar manote, kad tai tikras python Albino slepiasilapams? Ne visi! Tai skanus dovana šešių metų Claudia pitcher iš savo mylinčios mamos - garsaus britų virėjas Francesca Pitcher. Taip, tai yra įprasta "tortas", kuri yra gana neįprasta, net realesnis atrodo. Tas faktas, kad Claudia myli ropliai - Ypač gyvatės. Čia yra mergaitė ir paprašė motinos savo šeštąjį gimtadienį padaryti tortą į gyvatės forma - siekiant išgąsdinti svečius. Ir "gimė" ši Birmos pitonas, kuris turi didžiulį panašumų su šia gyvate. Žinoma, pakartoti šedevrą Francesca Pitcher reikia daugiau nei vienerių metų mokymo, todėl mes siūlome tiesiog mėgautis šį tortą.

"Ant" magija žiedas "

Žinomas Tortas "Anthill" yra geriausiastinka verčiant į realybės idėja statyti torto gyvatę. Mes visi prisimename pasaką "Magic Ring", kur vienas iš pagrindinių simbolių buvo "dukra žalčių karalius", ir tiesiog - uzhik. Paruoškite tortą gana paprasta.

Už bandymą imtis 200 gramų sviesto, 2 kiaušiniai,150 g pieno, 600 gramų miltų ir kepimo sodos, kurios turės grąžinti acto. Minkyti tešlą, tada siųsti jį į kelias valandas šaldytuve. Atšaldyta tešla grotelės kepimo skardos ir kepkite orkaitėje, kol virti. Grietinėlei: virėjas dvi skardines kondensuoto pieno, tada vėsioje ir mišinys su 200 g minkšto sviesto, pridėti vaniliną. Beje, naftos galima pakeisti grietine.

Šaldyti paruoštas pagrindas pyragą, susmulkinti,maišyti su riešutų, džiovintų abrikosų, slyvų, šokolado drožlių (nebūtina) ir pridėti kremas. Masė gerai išmaišyti ir įdėti į indą į gyvatės pavidalu. Į viršų gyvatė papuošti, remiantis savo vaizduote. Jis gali būti baltas arba juodas šokoladas, šokolado monetos, kurios yra išdėstytos skalę, kokosų, Zefyrai, arba marmeladu forma. Pasibaigus gyvatės uodega suknelė "vestuvinį žiedą" iš spurgos.

Tortas "Gyvatė ant uolų"

Kitas labai lengva paruošti tortą sukuri gali dirbti net naujokas meiluže. reikalingas testas: 2 šaukštai. miltai, 200 g sviesto (arba margarino), kiaušinių, pusė puodelio cukraus. Šių ingredientų suminkyti tešlą ir siųsti jį į šaldiklį kelioms valandoms. Dėl kremo: 450 g grietinės plakti su cukraus stiklo, pridėti vanilės, jei pageidaujama, ir tada siųsti į šaldytuvą.

Tešla grotelės ir kepkite apie dešimtminučių. Parengta pagrindas supilti į dubenį ir kietas, tada pridėti grietinės, išmaišyti ir palikti minučių 20. Tuo indą davė masę į gyvatės, kuri spirale susuktos žiedas arba pusiau-žiedo formos. Magistraliniai gyvatė papuošti kokoso žalia. Pabarstykite sezamo patiekalas - tai bus mažas akmenukas. Akys padaryti razinas ir kalbos - nuo abrikosų. Iš gyvatės galva "įdėti" į dvi dideles "akmens" - tai gali būti arba šokolado ar užsiliko iš masės, iš kurios žaltys pagamintas.

Tortas "Šokoladas gyvatė"

Toks pyragas padaryti šiek tiek sudėtingesnis, tačiau,jis puikiai susidoroti su Naujųjų metų simbolį vaidmenį. Tešlos reikės: 210 g sviesto, 4 kiaušiniai, 400 g miltų, 150 g cukraus, kepimo miltelius. Iš šių ingredientų, minkyti tešlą ir padalinti į dvi dalis. Vienoje dalyje pridėti 100 g pieno ir keletą šaukštai šokolado pasta (galima imtis paruoštas - parduotuvėje, bet galite pasiruošti iš kakavos, cukraus ir grietinės). Na, jei jūs turite žiedas formą, tačiau, jei vienas nėra, galite naudoti apskritos formos. Įdėk pirmą baltą tešlą į formą, o tada - ruda. Kepkite apie 45 minučių pyragą.

Jei turėjo apvalų Forma: rato supjaustyti į 4 gabalus, iš gauto vienetų išvesti gyvatė - įdėti juos ant lėkštės, kad jie atrodė "įvairiomis kryptimis".

Jei turite apvalios formos: iškirpti torto vidurį, tada supjaustyti žiedą į 4 gabalus ir įdėti į gyvatės formos - nuo viduryje suformuoti galvą.

Kakava (2 šaukštai) cukraus (2 šaukštai) Ir pieno (4 šaukštus) suvirinimo šokolado danga. Įdėti 70 g sviesto. Arba išlydyti vandens vonioje plytelės juodojo šokolado. Dulksna ant gatavo gyvatė. Papuoškite saldainiai - suformuoti jų nuotrauką dėl gyvatės nugarą. Akys yra pagaminti iš balto šokolado, kalbą - iš marmelado. Indų pabarstyti kokoso ir įdėti jį ant marmelado kirminų.