Įdomiausia vyrai mūsų laiko: antroji 20-ka

Kiekviena mergina svajoja, kad jos vaikinas buvo šiek tiek kaip viena iš šių mūsų laikų grožį. Kaip jis juda kaip šypsenų ir hugs kaip draugei! Naršyti mūsų pasirinkimas, o nuotaika tikrai geriau.

Leonardo DiCaprio

Liūtas yra ne ieško lengva išeitis: jei filmus - labiausiai aukšto biudžetas ir psichologiškai sunku, jei moterų - vienintelis populiariausių modelių.

Robert Pattinson

Po "Twilight" išleidimo 2008 metais Robert būtų visiems (net jei ne visi yra pripažįstamas). 8 metus, jis padarė ilgą kelią nuo atvaizdo iki depresijos vampyras elegantiškas džentelmenas Dior reklama.

Javier Bardem

Taip, tai nėra parašyta gražus, bet atrodo nuo Bardem yra labai sunku. Ypač tada, kai jis pasirodo ekrane arba ant raudono kilimo su žmona - Penelopoy Krus.

Adam Levine

Muzikantas, TV laidų vedėja, o neseniai su vyru "Little Angel» Victoria Secret Behati Prinsloo. Seksualiausia žmogus planetoje pagal žurnalo "Žmonės" (2013).

Kris Hemsvort

Mėlynakis šviesūs - iš trijų brolių vidurkis. Pagrindinis vaidmuo - senovės graikų dievas Toras. Su pasirinkimas visi sutinka.

Robert Downey jaunesnysis

Laimingas vyras ir tėvas savo laisvalaikį Sekcijiniaituščios trasos ant vieno iš automobilių iš savo kolekcijos. Paveržti vis daugiau gerbėjų komiksams po filmo "Pirmasis Avenger", kuris susidūrė Krisu Evansu.

Pierce Brosnan

Garsiausios Dzheyms Bondas neturi perduoti pozicijas: 2016 turėjo tik planuojamus šešis filmus.

Mettyu Makkonahi

Mattas turi viską, ko reikia visuotinio pripažinimo: šereliai, Kalifornijos įdegis, aštrus Žvairumas ir gebėjimas atsisakyti vaidmenį kelių dešimčių kilogramų.

Dzheyms Franko

Pagrindinis intelektinės Holivudo - dalyvauja meniniuose projektuose, rašyti scenarijus, kartais daro pertraukas filmavimo filmų ir reklamos Gucci. Širdis nemokamai.

Channing Tatum

Channing Filmai pasirenka protingai, kur filmavo visur rasti priežastį pakilti jo marškiniai. Jo žmona Jenna Devono Nesijaudinkite: jie kartu nuo 2009 ir ant raudono kilimo vien neatrodo.

Hyu Dzhekman

Hugh praleidžia galimybę girtisAustralijos įdegis: undresses ir ekranas, ir apie blizgesio puslapiuose. Nepaisant to, aktorė Deborah Lee Furness savo sutuoktinio turėtų atidžiai - pavyzdžiui, draudžia filmą su Andzhelinoy Dzholi aktą.

Vensan Kaselis

Be jų skyrybų su Monica Bellucci atsisakė tikėti. Bet čia Monika prisipažino interviu apie santykius su vyrais, ir išsiskyrę Vinsentas persikėlė į Rio - ieškoti jo ant ryto paplūdimio.

Dzheyson Steytem

Pašalinta labai retai, neapdirbta - tik nuo Malibu paplūdimiuose, bet radaras dar ne viskas prarasta - šešerius metus pasirodo blizgus puslapių Rosie Huntington-Whiteley.

Brad Pitt

Dauguma Pageidaujama Man Holivudo filmusparenka lėtai, bando nepalikti šešis vaikus auklės. Jis grojo režisieriaus eksperimento žmona Angelina Jolie, bet kritikai pagrindinio filme "sąjungininkai", - Bradas buvo ten grojo su Marion Kotiyyar.

jake Dzhilenholl

Dar nesusituokę, nors į rankas aplankėpagrindinis Holivudo grožio iš riz Uizerspun į Intimissimi modelį. Jake kitąmet orientuota į karjerą su juo tris didelio masto filme.

Tom Hardy

Laikas veikti ambicingiausias. Laimingai vedęs aktorę Sharlottoy Rayli.

Josephu Gordonu-Levitt

Ne tik puikus aktorius, bet kaip režisierius ir scenaristas. 2009, Juozapas nusifilmavo pavadinimas vaidmenį romantinėje komedijoje "" 500 meilės dienų "kartu su Zoui Deshanel.

Edward Norton

Aktorius, režisierius, scenaristas, prodiuseris,operatorius ir redaktorius, tris kartus nominuota už "Oskaro". Dėl dalyvavimo Chaka Palanika prisitaikymo "Kovos klubas" nebuvo nominuotas didžiųjų kino apdovanojimų, tačiau ji buvo, kai jis atėjo į jį pasaulyje šlovę.

Shaya Labaf

Aktorius ir dailininkas, ji vaidino visų žinomųfilmo "Transformeriai" su grožio Megan Fox. Skirtingai nei daugelis jo kolegų parduotuvėje susirūpinęs sveiką gyvenimo būdą, jis daro ne savo priklausomybės nuo rūkymo paslaptis.

Dzhared Leto

Amerikos aktorius ir roko dainininkas, vokalistasalternative rock grupė trisdešimt sekundžių iki Marso. Nugalėtojas daugybę apdovanojimų, įskaitant "Oskarui", "Auksinio gaublio" apdovanojimą ir Ekrano aktorių gildijos už savo vaidmenį dramoje "Dalaso pirkėjų klubas". Ir dabar jis yra naujas juokdarys.