Paslėpti rezervai maža virtuvė

Taip, maža virtuvė - tai ne tai, kąkiekvieno namų šeimininkės svajonė. Čia reikia kruopščiai galvoti apie tai, kad kiekvienas erdvės centimetras gali būti naudojamas naudai ir tuo pačiu metu jaučiatės patogiai. Žinoma, ši užduotis yra sudėtinga, tačiau išsprendžiamas. Svarbiausia yra atkreipti dėmesį į paslėptų rezervų savo virtuvės. Patikėkite, iš įvairių variantų nustebins, jums bus kur "klaidžioti" ir išreikšti savo vaizduotę.

vaizdo efektas

Vizualiai padidinti erdvę ir virtuvėreikiamų baldų, dizaineriai rekomenduoja teikti pirmenybę skaidrias ir veidrodinį paviršių, taip pat parengti kambarys su šviesiomis spalvomis. Visi šie triukai padės vizualiai padidinti kambarį.

mažiau gylis

Su mažų matmenų virtuvėje yra geriau įdiegtiBuitinė technika ir baldai yra ne standartinis gylis 60 cm ir 15-20 cm mažesnis. Ypač, manau, kad apie tai, ar šis gylis yra svarbu? O jei ne, tai kodėl atimti sau 15-20 cm laisvos vietos!

kompaktiški prietaisai

Iki šiol, yra daug įvairių šiuolaikinėstechnologija, kuri siūlo parduotuvės, leidžia pasiimti reikiamus prietaisus, minimalius matmenis. Pavyzdžiui, siauri ar mažiau degikliai virimo paviršių.

mes naudojame aukštį

Jei jau veikia savo spintos ir lentynos palei sienas, tai geriau naudoti šią erdvę maksimaliai. Sutinku, kad jums sutaupyti vietos ir galės dėti daug daugiau naudingų dalykų.

palangė

Kadangi mes ieškoti paslėptus rezervus, tikJūs turite prisiminti, vieta prie lango, ypač - palangės. Jūs galite padaryti stalo ar palangės naudoti kaip valgomojo stalo.

Teritorija aplink langą

Langų apsuptas lentynose, atrodo originalus, tiesa prie lango vietoj užuolaidų geriausia pakabinti žaliuzes ar romėniški atspalvių. Be to, iš lentynų sluoksnis bus geras šilumos izoliatorius.

Sudedamas stalas

Didelis stalas, žinoma, tai yra mažai tikėtina, yra vietajūsų virtuvėje, nes ji miniatiūrinė. Lentelėje funkcijos su stumdomomis lentelės viršuje bus labai naudinga, ypač jei vartojate svečiai. Pralaimėjusiųjų - stalas su dalys atidarymo nepriklausomai. Taigi, jums bus sukurti sau darbo paviršių ir palikite kambario už ištrauka. Kitas variantas - vienas galas pritvirtintas prie sienos stalo ir išvalyti jį, jei reikia, nustatant bazę ant sienos.

Individualizuotos baldai

Baldai ant ratų, pavyzdžiui, dėžės lentelė spalvų gali būti lengvai perkelti į kitą kambarį, atlaisvinti vietos. Be to, tai galima organizuoti papildomą lentyna saugojimo inventorių.

skalbimas

Vienas iš svarbių elementų maža virtuvė, sukuri gali padidinti darbo paviršių plotas, kriaukle. Išplėsti Shell funkcija padės jums pasirinkti dydžio pjaustymo lenta. Jei jis yra nustatytas ant virtuvės kriauklė, gausite papildomą darbą paviršiaus be pradėjimo papildomos vietos.

viryklė

Labai kuklus dydžio virtuvės darbo paviršių galima padaryti ant viryklės. Kai kaitvietė atvės, galite nuslėpti savo didelį lenta ir taip gaminti šaltus valymo produktus.

Virtuvės technika

Liūto dalis stalo dažnai užima virtuvėpriemonės. juos pašalinti į spintą, jums bus gerokai išplėsti už savo kulinarinius manevrus erdvę. Laikyti tik tuos prietaisus, kurie jums naudoti kiekvieną dieną. Vietoj blokas su virtuvės peiliai geriau naudoti specialų magnetinė lenta.

Visos šios manipuliacijos ne tik padės sutaupyti vietos, bet taip pat padaryti jūsų virtuvės unikalus. Sėkmingi eksperimentai jums!