Micelinis vanduo valo odą: mitai ir tiesos

Micelinis vanduo pastaruoju metu tapo viena išPatys įsigyti turtą už odos priežiūrai. Iš tiesų, ji ateina, kai aš noriu efektyviai ir saugiai, ir tuo pačiu metu greitai išvalyti po sunkios darbo dienos odą. Daugelis žmonių nevisiškai suprantate, ką tai reiškia ir kaip juo naudotis, todėl yra mitų ir klaidingų daug. Pabandykite suprasti, kaip viskas yra iš tikrųjų.

Mitas 1. micelinis vanduo negali būti naudojamas pašalinti makiažą

Daugelis žmonių mano, kad pinigų nėra pakankamaipašalinti makiažo ir purvo likučius nuo odos, todėl naudokite micelinis vanduo prieš arba po valymo losjonu. Bet iš tikrųjų, ji suteikia giliai valo ir kokybę. Tai paaiškinamas tuo, kad į micelių junginiams formulės - specialių mažų dalelių, kad yra pridedami prie išgrynintų vandenyse. Micelių pritraukti dalį makiažas ir purvo kaip magnetas, jie galų gale, kaip tiesiog pašalinami nuo odos paviršiaus.

Mitas 2. micelinis vanduo reikalauja skalavimo

Skirtumas tarp šio valikliu ant skaičiausLikusi, kad po jo taikymas odos liko jausmas riebios plėvelės ir sandarumą, atitinkamai, micelinis plovimo vanduo nėra būtinas. Tai ne tik valo, bet ir apsaugo nuo neigiamo poveikio aukšto standumo vandentiekio vandens odą, nes pastarasis poreikis yra eliminuojami.

Mitas 3. Norėdami naudoti micelinis vanduo užima daug laiko

Tiesą sakant, gana vatinis diskų pora irkeletas nemokamų minučių. Vanduo yra taikomas sponzhiki, kad per kelias sekundes yra taikomos srityse, kurios reikalauja išvalyti. Akių valymas vyksta dviem etapais. Pirmiausia jums reikia per kelias sekundes pritvirtinti prie kilpos medvilninio tampono su vandeniu, o tada nuvalykite juos kitą diską vertikaliųjų judesių švelniai pašalinti tušas su blakstienų. Ant lūpų ir veido makiažas yra pašalintas atskirai, kitą sponzhikom.

Mitas 4. micelinis vanduo gali dirginti odą

Tai ne taip, jei jūs naudojate aukštos kokybėstai gero gamintojo. Micelinis vanduo Kita vertus yra skirtas visiems odos tipams, ypač jautriai. Jis veikia švelniai ir atsargiai, nereikalaujant jokio nereikalingo ekspoziciją ir nepažeidžiant odą. Nuo tavęs vos kelis paprastus judesius, ir visa kita bus padaryti miceles kartu su išgrynintų vandenyse.

5. Mitas micelinis vanduo brangūs

Iš tiesų, iš buteliuko su Micellar kainaVodicka yra gana pagrįstas. Tai kainuoja apie tą patį kaip įprastinių valymo losjonu ar terminio šaltinio vandeniu. Didelis butelis 400 ml užtenka bent porą mėnesių.