Antrasis gyvenimas įrašų: 20 nuostabios žygdarbių su savo rankas

Vinilo įrašus - tai, kas kažkada buvo nepakeičiamas atributas muzikos mėgėjams, tačiau laikui bėgant dėl ​​technologinės pažangos, perstūmimo daug daugiau kompaktiškas ir talpus įrašus. ne-chirurginis kosmetikos procedūraKlinika dr Liliana Ir jei namas turite daug, kad jau senų Gizmos, neskubėkite mesti juos. Ir prijungiant vaizduotę laiko, jūs galite padaryti jiems įspūdingiausių dekoro elementus, indai, ir net aksesuarus. Štai keletas pavyzdžių, kaip galite naudoti senus įrašus pavyzdžiai.

1.

kūrybinis vainikas

Norėdami sukurti vainiką, kad buspuikus dekoravimas sienų reikia plono popieriaus, plonos virvės, peiliu ir breadboard, žinoma, vinilo įrašo. Išsamias instrukcijas galite pamatyti nuotraukoje. Galite naudoti tai kaip atostogų vainiku: pakabinti ant durų svečiams laukiami.

1.

2.

neįprastas papuošalų

Mėgėjai originalių aksesuarų, skirtų tam tikriemsbus dėkingi stilingi auskarai, žiedai ir apyrankės, perdarytas į naują kelią su vinilo pagalba. Jų gamybai jums reikia šiek tiek šilumą orkaitės plokštės taip, kad ji tampa lankstus, o tada išpjauti iš jo reikiamus elementus ir suteikti jiems formą, kuri jums patinka. Jūs galite atnaujinti naudodami vinilo ar papuošalai nuo nulio sukurti savo.

3.

Stovas saugojimo papuošalai

Kita idėja - neįprastas vinilo stovas,kuris yra labai patogu laikyti papuošalus. Paimkite nereikalingą plokštelę arba pialki, įdėti savo plokštės ir poplavte. Kai kietas, vinilo deformuotis valios.

4.

Dažytos paveikslėlį ant sienos

Mėgėjai tapybos galite sukurti nekilnojamojošedevrų tiesiog tapyba senus įrašus su aliejumi arba akriliniais dažais. Šie paveikslai puošia net labiausiai nuobodu kambarį ir primins svečiams, kad jums - kūrybinis pobūdis.

5.

Padengti už knygą ar nešiojamojo kompiuterio

Puiki dovana bet kūrybingą žmogų,ypač muzikantas - knyga ar nešiojamojo kompiuterio su neįprasta viršelio albumo. Dėl gamybos reikia šiek tiek ištirpsta vinilo, kad jis gulėjo ant knygos viršelio. Jei pageidaujate, viršuje, galite piešti ar daryti įrašus ryškių spalvų.

6.

Nuotraukų rėmeliai

Rėmas iš senų įrašų - puikusalternatyva jau nuobodu keramikos sistemą. Ir kad tai gana paprasta: tiesiog priklijuoti nuotrauką į dešinę plokštelės centre. Jūs galite pridėti dekoracijas ir naudojimo paprastumas, stovėti.

7.

vazonas

Mielas vazonas yra labai paprastas irpapuošti bet palangės: tik reikia šilumos vinilo ir stiklinį indą po juo, ir tada duoti norimą formą, taip pat kaip ir atramų gaminant papuošalų.

8.

Palm vaisiai

Vasara yra toks aktualus dalykas kaippalmių vaisiai (saldainių, sausainių, ir tt). Jis yra panašus į ankstesnę versiją, tačiau ji turėtų būti labiau plokščias, nes jis vis dar stovi ir ne vaza.

9.

knygų lentyna

Neįprastos sprendimas knygų mylėtojams: paprastas apdaila lentynoje senus įrašus - šonuose. Tik šiek tiek sušilti plokštelę, kad jis gulėjo ant lentynos forma.

10.

originalus krepšys

Ponios, kurie mėgsta matomoje priedai,tikrai vertiname stilingą krepšys šviesus dekoruotą plokštę. Tai geriau imtis maišą apvalios formos ir papuošti jį, arba, jei galimybė, galite siūti sau.

10 daugiau idėjų ...