7 būdai, kaip pagerinti regėjimą be operacijos ir akiniai

Akys - kūno, kad gauna kasdienDidžiulis krūvis kaip akių poilsio tik sapne. Be to, mes visi beveik kiekvieną dieną mes turime akis su kompiuteriu, kuris paveikia regėjimą nėra geriausias dėl žalingos radiacijos.

Kaip rezultatas, mūsų vizija aštrumas paliekanoreti geresnės. Natūralu, kad nešiojate akinius, bet dar taip, eiti pagal chirurgo peiliu, yra mažai tikėtina, kad kas nors turi noro. Kaip pagerinti akių sveikatą savo? Tai padės jums keletą įrodyta būdų.

1.

sveikas maistas

Institucijos turi tinkamos mitybos. Norėdami ypač naudingi produktai yra mėlynių, kuris turi raminantį poveikį akims, taip pat gausu vitamino C ir antioksidantų, kurie skatina ankstyvą atsigavimą ląsteles. Nuo vaikystės girdime, kad vienas iš pagrindinių medžiagų, reikalingų akių sveikatai palaikyti yra karotino. Jame yra daug daržovių, geltonos ir oranžinės spalvos. Įrašas yra laikoma morkų karotino ir kaip riebaluose tirpių komponento, patartina jį naudoti kartu su grietine, grietinėle arba alyvuogių aliejaus, pavyzdžiui, kaip salotos. Labai naudinga ir šviežių morkų sultys: išgerti bent stiklinę kiekvieną dieną, todėl galite aktyvuoti regėjimo organų darbą ir sumažinti stresą ant jų.

2.

Kompresai ir losjonai

Dėl įtempių ir atgaivinimasorganai Regėjimo rekomenduojame tai gamtos kompresus ir losjonai. Pavyzdžiui, tik kreiptis į uždaros akių vokų žalias bulvių griežinėliais ir laikyti 5 minutes. Arba medetkų žiedų, Rugiagėlė ir Świetlik žolė, sumaišykite lygiomis dalimis, užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite apie 20 minučių. Tada padermė ir naudoti kaip losjoną. Naudinga ir skalbimo su žolelių užpilai akis, kurie padės jums, jei jūsų regėjimas pradėjo blogėti, ar jūs kamuoja uždegiminius procesus.

3.

Gimnastika akis

Akys, kaip ir mūsų organizme, mes visada turi būtitonas, ir už tai jie turi būti apmokyti. Tai padės jums ypatingą gimnastika. Pavyzdžiai pratimų galėsite lengvai rasti internete. Puikus būdas greitai mirksi 20-30 sekundžių, pakelti ir nuleisti antakių, akių, sukamaisiais judesiais ir pan.

4.

palming

Palming akis padeda pašalinti perteklinį nuovargis ir užkirsti kelią trumparegystės. Viskas, ką jums reikia uždaryti savo akis ir 5 minutes padengti savo rankas taip, kad šviesa nėjo su jais, bet nespauskite žemyn. tokio atsipalaidavimo metu, beje, poilsio ne tik akys, bet ir ne iš galvos smegenų žievės, kuri taip pat gali sukelti regėjimo problemų įtampa. Jei įmanoma, pakartokite palming 3-5 kartus per dieną, kai tik pajusite pirmuosius požymius nuovargis.

5.

Pratybos "Juoda uždanga"

Šis pratimas padeda sumažinti nuo viršįtampioVaizdo analizatorius ir suteikti jiems sveikinimo poilsiui. Patrinti rankas ir uždaryti savo akis, šiltas rankas, tuo pačiu metu labiausiai atsipalaidavęs. Pirmieji keletą sekundžių priešais jūsų akis vis dar pasitaiko ir vaizdo šviesos, kad signalai, kad jūsų akys pavargę. Siekiant pašalinti šiuos vaizdus, ​​įsivaizduokite, kad priešais jus, kad ne juoda ir apimtis: pavyzdžiui, didžiulis juodas užuolaidos, didelis ekranas ir tt Sutrikusio kad ji juodesni ir juodesni, jei jūs negalite įsivaizduoti juodos dažų kibirą ir uždažyti erdvę palaipsniui į priekį. Toks pratimas verta daryti kiekvieną dieną 10 minučių.

6.

saulė

Kai saulės tinklainė nuo akies veikia geriaulygiai taip pat, jei ji yra atimta, ji bus palaipsniui atšaukti, ir galiausiai saulės spinduliai gali sukelti savo stresą. Siekiant sumažinti šviesos baimė, pradėti degintis už kelias sekundes akims: tiesiog juos uždaryti ir pakeisti šiltus spindulius, o atpalaiduoja raumenis, kiek įmanoma. Palaipsniui ilginkite laiką iki 30 sekundžių.

7.

deguonis

Iš prisotinimo deguonimi metodo esmė į akisoro cirkuliacija ir išieškojimas įstaigoms. Uždenkite akis su savo rankas, ir, savo ruožtu, The zazhmurivayte juos, tada atsipalaiduoti. Ar tai apie 20 kartus. Tada, toje pačioje vietoje su užmerktomis akimis, pasukite galvą į šonus ir aukštyn ir žemyn. Patrinti savo akis KAMEROS ir gali juos atverti. Tokia yra nuostabus darbas atpalaiduoja raumenis, mažina stresą, stimuliuoja kraujotaką ir tinklainės strypai.