Odos tipams. Kaip nustatyti jūsų informacija?

Norėdami pasirinkti veiksmingą pasitraukimo strategijąoda, svarbu teisingai nustatyti tipą. Bent jau tai yra garantija, kad jūsų oda nebus tiksli blogiau - nesvarbu kokios strategijos per nustatytą tipą pasirinkti. Ir kaip daugiausiai - galite žymiai pagerinti odos būklę ir pratęsti savo jaunystės.

Paprastas būdas nustatyti odos tipą, galimaNamai - ryte, po pabudimas drėgną veido odą audiniu. Riebi oda paliks neplautas ženklų visame servetėlės, kartu - paveldi tik centre, o sausa ar normali oda paliks švarų skudurėlį. Dar nėra įsitikinęs? Paimkime arčiau pažvelgti kiekvienam odos tipui ir nustatyti jų pagrindines savybes, todėl jūs jau žinote, tikrai.

normaliai odai

Normali oda paprastai atrodo švieži,Elastinga, storas, elastinga. Gerai įrengtas su kraujagyslių, jame nėra pernelyg didelis poras, atrodo švarus liesti - lygus, švelnus, neriebus. Per menstruacijas laikotarpiu moterims įprastos rūšies gali būti nedideli bėrimai ant odos, kurie nėra saugomi ilgą laiką, o ne sukelti nereikalingų problemų.

Rūpintis normaliai odai, galite naudotine-šarminės superfatted muilo, putas ar putų už skalbimo atitinkamo tipo. Arba teikti pirmenybę vietiniams kosmetikos naudojant vietoj muilo virtos kvietinės sėlenos, kurie puikiai valo odą. Suminkštinti vandenį skalbimui - gali būti pridėta prie jo boraksas žiupsnelis. Valymas ir drėkina - pagrindinė problema nustatant normaliąją odos tipą atsargiai. Nors, žinoma, įrankių arsenalą, kurie tinka sprendžiant mažų problemų normalaus odos tipą, yra pakankamai didelis. Čia ir kaukės normaliai odos tipą, ir losjonai ir kremai yra naminis ir tonikai ir suspaudžia ir pirtys, ir daug daugiau.

sausa oda

Pagrindinės savybės sausos odos - sausumas, suglebimas,nepakankamas kiekis kraujagyslėse, blyškumas, odos šveitimas. Jaunystėje, todėl oda atrodo švari, skaidri, tarsi porceliano, bet jis labai greitai atsiranda raukšlių ir raukšlės, tai yra labiau linkusios į kitų tipų priešlaikinio senėjimo. Jei sausa oda nerūpi, net ne jaunas amžius gali sukelti raukšles, kapiliarų tinklą, sausos dėmės.

Dehidratacija - pagrindinis priešas sausai odai, riebaliniųliaukos, kurios sekretuoja nepakankamą kiekį riebalų. Pagrindinė strategija priežiūros šiam odos tipui - drėkinimas, maitinimas, apsauga. Savininkas sausa oda plovimo būti virti arba suminkštinti vandenį tik. Griežtai veto teisę nustatyti remiantis muilo ir kosmetikos alkoholio vartojimo.

Gali valyti veidą su šiltu augaliniu aliejumi -migdolų, alyvuogių, vynuogių sėklų. Jūs galite naudoti specialų losjonas sausai odai, išbraukimo makiažas ir raminantis. Liekanos minkštas kremas skalavimo tonikas, pagamintas iš rožių žiedlapių (rožinės spalvos) arba vandens nuoviru. Galite rekomenduoti plauti su virtomis pieno, o vietoj to naudoti muilo avižų arba migdolų miltų.

Tiekti reikiamą sausą odą du kartus per savaitę pamaitinti savo maitinant kaukė sausai odai.

Sausa oda yra sunku atsakyti į sausoje gatvėjeoro, šalta, bet kokie pakeitimai temperatūroje. Prieš išeinant į gatvę nepamirškite naudoti apsauginį kremą. Jei po pėsčiomis oda yra labai sausa, patepkite jį 15 minučių su riebalų grietinėlės, tada pašalinti jo servetėlę likučius.

riebiai odai

Riebi oda išsiskiria būdingi žemiškas spalvas,akyta struktūra, šiurkštumo ir blizgesio būtina, kuris daro odą išsivadėjusį, blizgesį. Tokia oda gali būti panašus į savo struktūra apelsinų žievelės. Tai galima aptikti būdingus "juodųjų dėmių" susidaro dėl per didelio riebalų gamybą, kartu su negyvų odos dalelių ir dulkių. Šie "taškai" užkimšti poras, kaip vamzdžių, prisidedančių viršų uždegiminį procesą per riebalinių liaukų. Tai veda prie spuogų, kuris yra ne taip lengva dirbti.

Pagrindinė strategija riebiai odai - valymas,tonizuojantis ir drėkinantis. Keista riebiai blizga oda per trūksta drėgmės ir bando atsigriebti už savo kartos dar daugiau riebalų. Šis procesas gali būti sustabdytas, jei kūnas tiekti pakankamai vandens: gerti, plauti, drėkinti per dieną Terminio purškimo odą. Tačiau pagrindinis dalykas išėjus į pensiją - valomasis. Riebi oda turi būti valomi kelis kartus per dieną - ne mažiau kaip trys. Be to, oda nepatirs naudojant ne šarminis švelniu muilu ir losjonai slabospirtovyh.

Pageidaujamas minkštą tonikas, naudotikelis kartus per dieną. Pasirinkite geriausias už savo pinigus iš namų makiažo arsenalą, pasiruošti tonikai, losjonai riebiai odai. Empiriškai, jums pasirinkti, ką jūsų oda myli. Bent 2-3 kartus per savaitę, palepinti savo odos tipą kaukė riebiai ir nepamirškite apie drėkinimo poreikio.

mišriai odai

Mišraus tipo odos, kuri yra vadinama -Derinama, labiausiai paplitusi tarp jaunų ir vidutinio amžiaus moterims. Tas faktas, kad padidėjo išsiskyrimą riebalų ant veido nėra vienoda - tai daugiau ant kaktos, nosies ir smakro, į vadinamąją T zoną, bet šventyklose, skruostų, kaklo ir odos aplink akis yra linkę į sausumą.

Rūpinimasis mišriai odai yrapriemones, skirtas derinant sausas su priemonėmis riebiai odai. Galbūt tai yra sudėtinga strategija, kuri reikalauja žinių apie šių dviejų tipų odai ir sumanūs sujungiant juos į vieną atsargiai.

Atminkite, kad jūsų oda negali toleruoti vandeniu ir muilu,Švarios ją su žolelių nuoviru: šalavijų, mėtų, medetkų. Prieš miegą naudokite valymo kremas, sultiniai ramunėlių arbatą su pienu. Nuvalykite odą tamponu, suvilgytu šiltame piene, kad suminkštėtų sausų dėmių, tada nuplaukite veidą su pienu arbata bukas T-zonoje. Nusausinkite veidą servetėle po plovimo, nuvalykite riebalų sritis su losjonu ir taikyti drėkintuvai.

Kai rūpintis mišriai odai, turiteturi stiklainius kremas riebiai odai ir sausai ir juos naudoti atskirai skirtingose ​​vietose. Pagrindinis rūpintis savo odos tipą yra naudoti įvairių kaukių - sausi plotai apvaisinti kaukes sausai odai, riebiai - kaukės riebiai.

</ P>