Kas yra Amerikos namų, kas mums trūksta?

Amerika yra toli nuo mūsų, ir gyvenimas yra įrengtas šiek tiek kitaip. Jei atidžiai stebėti interjero nuotraukas, ar tiesiog kambarį, pavyzdžiui, filme, jūs galite pamatyti skirtumus daug. Du dušai vienas vonios kambarys, rūbinė, net mažame odnushke, chopper į kriauklę, vandens filtras iš čiaupo, ir dar daugiau.

1. gili kriauklė indams

Kas iš mūsų nėra susidūrė su problema, kaikriaukle yra ne patiekalų kalną po atostogų, ar neįmanoma įgyti didelį puodą vandens ir kompotas. Amerikos namų dažnai kelia gilesnė "Farm" kriaukle stačiakampio formos, kuriame jūs galite įdėti patiekalų daug.

2. Gražios stiklainiai

Amerikiečiai nepatyrė plovimo stikloskardinės iš pagal apsaugos ir jogurto, tada uždaryti jiems kamštį. Jungtinėse Amerikos Valstijose naudojamos namuose spalvotų stiklainių, ne tik virtuvėje, bet ir interjero dizaino. Jie gali būti pagaminti GRANOLA, parduotuvė šaukštai ir šakutės virtuvėje ar rašikliai, pieštukai ant darbastalio, naudojamas kaip mažas vazos gėlėms ir viskas reikalauja vaizduotę.

3. Skalbykla

Amerikos skalbimo suskirstyti į skirtingų tipų: viešojo (visuomenės, kuri mesti monetas ir atitinka originalių žmonių, neatimtų savo drabužius), privatus (savo namuose ar bute dažnai skalbimo mašina ir džiovintuvas), o namo gyventojai. Rūsyje, dažnai įrengta speciali patalpa plovimo už tik jų nuomininkams.

4. Persirengimo

Persirengimo kambarys įrengti ne tik apartamentaibutai, bet net ir mažais studijose. Šis mažas kambarys naudojama saugoti drabužius, batus ir dalykų, kurie yra retas įvairovė. Persirengimo gali būti dviejų tipų: Sieninė spinta (yra jūs galite saugiai eiti, išbandyti naujus dalykus) ir nuskaityti-drabužinė (labai maža, dažnai randama palėpėse ir apartamentai su pirminiu planu).

5. Įvairūs naktiniai staliukai

Mes nusprendėme, kad dvi lenteles šalia lovosturėtų būti tas pats. Amerikos namų yra ne tas atvejis - kiekvienas sutuoktinis pasirenka lentelių tipą, kuris jam tinka. Be to, amerikiečiai skirtingai prieskoniais lova: naudojamas kaip bazinis lapo su elastiniais dirželiais, ir paprastai įdėti į viršų, prisėsdamas kraštus, labai įtemptas.

6. Dušas dviems

Jei esate aistros tinka siekta bausmėkartu su mylimo, tuomet jūs žinote, kad tai yra tik romantiški žodžiai. Iš tiesų, vienas turi gauti šalta, laukia savo eilės gauti karštas dušas. Amerikiečiai tiesiog įdėti į tualetą, du dušai ir maudytis sąnarį. Arba padaryti dušas iš lubų su didesniu spinduliu, turėti pakankamai dviems.

7. lempos krypties šviesos

Maži lemputes Amerikos namų pakabintivirtuvė virš darbinio paviršiaus ir netoli skaitymui kėdė, ir aplink vonios veidrodį, kad būtų lengviau skustis vyras ar moteris taikyti makiažas. Šios lempos taip pat gali šviesti kitą šviesą, o ryškumas gali būti lengvai reguliuojamas.

8. Virtuvė parduotuvė

Amerikiečiai įrengta integruota virtuvėspintelės, kur galite paslėpti technika, kad jūs naudojate retai, ir produktai, kad nereikia laikyti šaldytuve. Gali būti saugomi grūdai (sandariuose maišuose), pagardai, konservai.

9. Čioperis

Built-in kriaukle smulkintuvą - kažką, kad netrūksta daugelyje namų. Teka įjungtas kaip šviesos lemputės, jungikliu ant sienos, ir yra labai naudinga kasdieniame gyvenime. Tiesiog paspauskite mygtuką, ir maisto nuolaužos grūsti ir nuplauti į kanalizaciją. Dėl šios priežasties ir mažiau atliekų ir šiukšlių negali "kvapas" ir tęsti.

10. Šventiniai papuošimai

Amerikiečiai dažnai naudojami papuošti namusDurų vainikai, ne tik Kalėdų, bet Velykos, patriotinių, ruduo, su kriauklių vasarą arba žaliojoje Šv Patriko diena. Jis atrodo labai įdomu.

11. Party priedai

Šalis JAV negali padaryti be specialiųpriedai. Parduotuvėse galima rasti daug smagių dalykų, švenčių dienomis. Kanalėliuose gėrimų, Vienkartinės lėkštės ir servetėlės ​​iškylą - visi puošia temas į atostogų stiliaus.

12. Suoliukas po dušu

Ne visi vonios tai yra, bet šis dalykas yra labai naudinga. Pavyzdžiui, jis yra patogus supjaustyti nagus ar skustis kojas.

13. Grotelės

Kebabai ant iešmelių ant akmenukų, žinoma, labaiRomantiškas, tačiau nėra labai patogu. Amerikiečiai naudoti specialų grilį, visiškai su įvairių priedų (žnyplėmis, skiriasi grotelės). Kepti skirtingų patiekalų - žuvies, daržovių, dešrelės, kepsniai, kotletai. Ir amerikiečiai mėgstamiausia sumuštinių - sumuštinis su kepta sūrio.