Mis Populiarumas: 9 patarimai, kaip įtikti žmonėms

"Bendrovės siela", "žmonės į charizma", - mums visiemsMes norėtume išgirsti tokius žodžius apie save. Net jei esate drovus, jūs neturite garsiakalbio dovaną, ir jūs neturite myliu visus iš karto po pirmojo susitikimo, galite sužinoti, menas įtikti žmonėms. Psichologai mano, kad charizma - ne įgimtą dovaną, daug savybių, kad gali atsirasti save rinkinį.

Daugelis patarimų yra pažįstamas - jiesako skirtingi psichologai ir treneriai, jie rašomi verslo komunikacijos knygų. Paslaptis yra naudoti juos nuosekliai ir sistemingai. Pokytis per vieną dieną neveikia - visi mes esame realūs žmonės su savo įpročius. Bet mes turime taikyti šias taisykles, kaip jums atlikti pratimus sporto salėje. Kantrybė ir atkaklumas - ir jūsų laukia sėkmė. Laikui bėgant, jūs manote, kad jums lengviau bendrauti su kolegomis, klientais ir naujų pažįstamų.

1. Skambinkite ant pavadinimo

Kitas garsus Deyl Karnegi rašė, kad nėra niekomalonus žmogaus ausies, nei savo vardu. Šis principas gali būti taikomas ir šimtą metų. Kai bendrauti kreiptis į kitą šalį pagal pavadinimą ir kalbėtis eis lengviau ir maloniau. Tuo pažintis pabandykite prisiminti asmens vardą. Ar galite paaiškinti, kad, tiesiog paskambinkite savo motiną ar brolį - jis yra jums naują pažįstamą.

2. Šypsenos

Viskas nuostabu - tiesiog. Bet mes šypsena yra ne visada lengva: ji gali užkirsti kelią prieš nepažįstamų žmonių nerimą. Psichologai pataria šypsotis patrauklesnę ir natūralus įsivaizduoti, kad jums bus susitikti su geriausia drauge jūs dar nematėte. Pasąmonė padės jums šiltą ir nuoširdžia šypsena.

3. Išvaizda

Galite būti labai gera kompanija irpuikus garsiakalbis, bet jei turite purvinas plaukai, skurdus dažai, rumpled palaidinę ir nepoliruoti batus, tai būtų sunku įtikti kam nors. Tarsi mes nenorėjome, tačiau sutinkami drabužius, o pirmasis įspūdis yra geras.

4. Pagyrimai

Padaryti komplimentą - tikras menas, kurioJums reikia išmokti norint įtikti žmonėms. Gręžimo klišė "jums atrodo gražus šiandien" yra mažai tikėtina, kad padėti jums pajusti užuojautą. Jie suteikia akivaizdų meilikavimui įspūdį ir garsas nenuoširdus. Pabandyti padaryti asmens komplimentas pažįstamas pagirti už labai įvairių maišelių, avalynė, originalaus manikiūro.

5. Taryba

Prašymas patarimų - tai komplimentas didesnislygis. Pradėti pokalbį su fraze "man reikia jūsų patarimų - turite gerą skonį", "Aš pasitikiu savo nuomonę - esate puikus ekspertas" ir norite kompanionas. Žmonės mėgsta būti ekspertai, kurių nuomonė išklausoma.

6. Klausyti

Paprasčiausias patarimas įtikti, ypačJei nėra labai sakytinis - atidžiai klausykite. Psichologai patariama stebėti 70/30 proporciją: 70% laiko klausytis, 30% - užduoti klausimus ir pareikšti savo nuomonę. Aišku, kad jūs ne tik linkteli sagely, ir tikrai klausytis pašnekovo žodžiais tariant, bando suprasti savo požiūrį.

7. Būkite domina

Mums patinka žmonės, kurie domisi mumis. Įtikti kažkam, jūs turite būti domina žmogus. Sekite kada jo gimtadienis yra, jo vaikams, kur jis sužinojo, ką jis mėgsta kavą vardas, kokios muzikos klausytis - ir jūs tapsite malonus kompanionas. Jei santykiai nėra tiksliai pavyks, pabandykite išsiaiškinti, ko žmonėms reikia (materialus arba nematerialus turtas). Į kiekvieną susitikimą su juo slinkti jo galvos "Picture", kaip perduoti jam dovaną, kad jam reikia, ir jis yra laimingas. Psichologai teigia, kad šis metodas padeda gerinti santykius.

8. Pažadai ir punktualumas

Padaryti taisyklė niekada vėlai irįvykdyti visus pažadus. Žmogus, kuris išlaiko savo žodį ir vėluoja į susitikimą, jis gadina įspūdį apie save. Išskyrus punktualumas gali būti tik data - mergina turi teisę priversti ventiliatorių ateina.

9. Gandai

Kaip jūs nepatinka aptarti priežastisatleidimas iš kolega ar informacijos apie kitą romaną - strigo. Man nepatinka apkalbos. Net jei žmogus klausysis ir NOD, jūs vis dar galite sudaryti įspūdį mėgėjams kasti purvinas drobės. Tokie žmonės išvengti - visi staiga jūs norite leidimo ar pasiteisinimas, ir jo bičiulį paslaptis. Norėčiau apkalbų? Aptaria naujienas iš žvaigždžių pasaulio, jie visada turi reikalus ir skandalų, yra kalbėti apie bet ką, ir nėra jokios rizikos, kad įžeisti žmogų.