Horoskopas 2012: Šaulys (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Šaulys Gyvenimas 2012 m bus pilnasįvairių susitikimų ir įdomių kelionių ir darbas ir malonumas. Jūs galėsite perduoti kitiems savo pareigas, kaip rezultatas, jūs turite laiko ir galimybių tinkamai organizuoti savo gyvenamąją erdvę ir daryti tai, kas svarbu ir naudinga jums.

Žvaigždės susidaro tokiu būdu, kad, ko gero,Mes turime dalyvauti byloje kaip arbitro, tuo pačiu metu bando būti labai objektyvus, taip nedaryti priešų. Ypač turtinga Šaulio bus metų vidurio: kad būtų kelionė, bus labai sėkminga ir atneš daug parodymų. Jūs galite naudoti šią teigiamą patirtį savo darbo ir asmeninio priekyje.

Meilės ir šeimos

Nemokama Šaulys 2012 sutiks meilętarp mąstančių žmonių. Jūs turėtumėte aplankyti klubus, tai yra, kai bus ilgai lauktas susitikimas. Tiesiog nereikia atbaidyti potencialų partnerį per stiprus gūsis ir atkaklumo. Negalima pamiršti, kad iš pradžių ateiti į šias vietas kalbėti apie tam tikrus dalykus, nėra susipažinę su tuokiasi tikslu.

Šeimos Šaulys santykiuose su vyru niekonėra grėsmės, jūs gana daug vertės savo santuokinį gyvenamąją vietą, ir padaryti viską, kas įmanoma, kad sustiprinti aljansą. Drakonas padėti viską - ir meilė dėmių precedento aistra ir šeimos iždą užpildyti iki kraštų.

Karjera ir darbas

Šiemet, Šaulys nebūtina pasikliauti savoĮprasta "galbūt", teisingai suskaičiuoti savo jėgas, ir karjeros sėkmė jums lydės. Jei neturite siekia užkariauti karjeros laiptais viršuje, ir tyliai ramiai dirbti, metus bus lengva, o ne napryazhno. Nieko bus perkelti jus iš savo namų. Tačiau, jums neturėtų įkąsti liežuvio ir sarkastiškas tiems, kurie gali jums pakenkti, kitaip jums bus pamiršti apie ramioje vrem6eni.

sveikata

Dragon 2012 sukelsiuįvairios šventės ir festivaliai, kurie gali neigiamai paveikti kepenis Streltsov. Gydyti su abstinencijos į šventę dalis, o ne turi griebtis vaistų. Negalima vartoti riebaus maisto daug ir susilaikyti nuo alkoholio, bent jau, nereikia persistengti. Arba abstinencija, nesirinkite pardavimo programą "viskas įskaičiuota", eikite į geriausių atostogų įspūdžių nei persivalgymo ir problemų su virškinimo.

didelė pažanga

Sėkmė 2012 laukia Šaulio irenergijos, šilumos, ugnies ir energijos. Sėkmės bus soputstvavat Šaulys ir užsiima politika, dalyvauja konferencijose ir ten, kur yra poreikis ginčytis su oponentų teigia savo poziciją ir ubezhadat jų nuosava teise.

Taryba už metus

Stop dreaming ir pašarų žmones pažadais. Atėjo laikas veikti! Ar jūs turite puikią idėją, jos įgyvendinimą atneš jums norimą laimę, ramybę ir vykdyti savo viltis.