Kaip sukurti savo asmeninį stilių?

Prekybos ir, tiesą sakant, asmens formavimąsispinta - vienas iš mėgstamiausių žaidimų šiuolaikinės moters. Bet kaip nemalonu atsitinka lemiamu momentu atrasti, kad tarp didžioji šeimininko meile pasirinktų dalykų įdėti tave nieko! Kodėl tai vyksta? Leiskite spręsti kartu.

Jei jau perskaityti mūsų ankstesniame straipsnyje apieformuojant spinta bazę ir, be to, net ir po mūsų rekomendacijas, jūs tikrai turite reikiamą rinkinį dalykų beveik bet kokiai progai. Tačiau turime pripažinti, yra ne kiekvienai moteriai šis dalykų rinkinys bus vienodai priimtini. Jei jūs neturite pagrindinis spinta padeda daugeliu atvejų, tai yra įmanoma, jūsų gyvenimo būdas yra labai skiriasi nuo vidutinių miestiečių balsų dauguma. Nustatykite jūsų asmeninis jau suformuota, stilius yra paprastas. Stebėkite save savaičių / mėnesių, įrašų kasdieninių dalykų, kad jūs įtraukėte į porą. Tuo bandymo laikotarpio pabaigos peržiūri savo sąrašą ir padalinti dalykų skirstymas: palaidinės / kelnės / sijonai ir tt, taip pat stilius: Klasikinis / Sportas / Laisvalaikio ir tt Tai padės jums galutinai apsispręsti dėl savo asmeninio rinkinio pagrindinių dalykų, kuris lemia savo stilių ir savo išvaizdą apskritai. Palyginkite, kiek jis skiriasi nuo siūlomo sąrašo klasikinių pagrindinių dalykų spinta.

Dabar, kad jūsų asmeninės sąrašą pagrindinių dalykųpasirengę pasirinkti kitą poilsio dieną ir skirti jį peržiūrėti savo garderobą. Nepaisant to, kad verslas yra ne taip paprasta, kaip atrodo, tai yra labai įdomi ir labai naudinga.

Pašalinti visus drabužius ir sukrauti prieinama spintaviduriniosios iš kambario. Dabar sutvarkyti visus keturis didelius dėžių, kurios bus parašyta: "Remove", "Dėvėti", "transformuoti", "Gaila išmesti dalykus." Atidžiai apžiūrėti kiekvieną elementą ir užduoti sau keletą klausimų:

Kai jūs galėsite įdėti šį dalyką Paskutinis?

Vyksta dar nešioti jį?

Kaip pasenusi modelis?

Ar tai jūsų spalva?

Geras dalykas yra išsaugojęs?

Ar yra rekonstrukcijos poreikis?

Ar galiu naudoti šį dalyką kitoje talpa?

Priklausomai nuo atsakymų, nustatyti dalykąatitinkamą langelį. Nedėvėkite per metus dalykas tikrai nebėra aktualus ir vargu ar jums bus nešioti jį dar kartą. Labiausiai tikėtina, kad tai bus rasti namus langelį su užrašu "pašalinti". Bet jei viskas yra gerai audinio, tai priklauso klasikinis "amžinojo" straipsnyje drabužių kategorijai, jūs turėtumėte apsvarstyti, jums gali tekti modernizuoti stilių, arba įdėti "Gaila išmesti" langelį, kad būtų toliau minties ir sugalvoti, ką daryti su juo.

Jei mėgstamiausias dalykas atrodo ganamušamas, o dalis su juo nenorite, įdėti jį į langelį "Remake", pasiimti gerą audinio ir padaryti kopiją iš skrybėlaičių, bet ne toliau nešioti senus aiškiai dėvėti dalykų, kurių jos imasi jums galimybę būti stilinga ir graži.

Suknelės kad netelpa, jums reikia dydįvienareikšmiškai aiškiai. Jūs dėvėti juos nebus. Largish dalykai gali būti priskirta prie siuvėją, kad tilptų į paveiksle, bet nepakanka - tiesiog nereikia numesti svorio jei ankstesni parametrai, palepinti save naujų drabužių.

Jei esate taupus namų šeimininkė, kūrybingas žmogus,myliu siuvinėjimą ir skirti laisvo laiko įdomi patirtis, ieškoti langelį, kad sako "Pašalinti". Peržiūrėti vėl tam tikrus dalykus į jį. Galbūt jūs esate ten ieškoti dalykų, iš kurių galite pasijuokti žaislai, krepšiai, virtuvės puodai laikikliai ir kiti mielas smulkmenos namo. Įdėti šių elementų atskirai, jie bus užpildyti laisvalaikį malonus kūrybinis laikrodį, ir jūsų gyvenimas - Cute mažai ką padarė jūsų rankose.

Kai rūšiavimas yra baigtas, ginkluoti nešiojamojo kompiuterio su rašikliu ir kamera ir pradėti piešimo stilius kapsulių.

Kalbėdamas apie kapsulių. Pastaruoju metu populiariausia ir plačiai naudojamas yra kapsulės spinta tendencija. Vadinamasis kompiliacija suderintos tarpusavyje, keičiamais ir papildomų daiktų: drabužių, avalynės ir aksesuarų. Taigi tai yra įmanoma, kad vakare kapsulė, paplūdimys, darbas, verslas, ir tt Taigi, mes ir toliau ...

5 6

Mes drabužius

Atlikę pradinisanalizė savo garderobą ženkliai sumažėjo, tačiau šildo, kas vis dar yra geriausias jo dalis. Dabar jūs susiduria su iššūkiu nuorodą iš pasirinktų daiktų harmoningos rinkinių ar kapsulių. Kas bus naudinga notepad su rašikliu ir kameros. Dėvėti pasukti kiekvienas iš šių dalykų, išbandyti ir koreliuoja su kitais spinta elementus. Sėkmingiausias rinkiniai fotografuoti prisiminti, visi, nes atmintis gali būti laikomi ne. Žinoma, ji yra dabar rodomas dalykų, kurie yra aiškiai trūksta į garderobą, o ne pakankamai kai jau sudaro ansamblių. Laikykite šiuos dalykus įrašą į nešiojamojo kompiuterio - su juo jums bus eiti į artimiausią prekybos kelionė.

Dabar, kad rinkiniai sudaromi tvarkingaipakabinti juos į kapsulinio kad spintoje: ty Rūšiuoti pagal stiliaus, sezono, spalvos. Baigsite svarbiausią dalyką - padaryti savo asmeninį garderobą, o ryte Jums nebereikės kankinti galvos skausmas: ką vilkėti šiandien. Atėjo laikas apsipirkti - imtis savo sąrašą ir eiti! Ir padėti jums apsiperkant, mes paruošėme straipsnį apie kūrybinio apsipirkti. Pamoka yra jaudinantis, o svarbiausia, naudinga, bent kūrybinio apsipirkti efektyvumas yra žymiai didesnis nei įprasta.

</ P>