Patogūs batai kiekvieną dieną: pagrindiniai tendencijos

Stud ir aukšto kulno - tai tikrai geras,bet rudenį ir žiemą, mes desperatiškai trūksta komforto. Todėl, patogūs batai - turi turėti šį sezoną. Praktiniai batai ir batai kiekvieną dieną, kad pasiūlyti mums dizaineriai, atrodo labai stilingas, moteriškas ir patrauklus, todėl tikrai verta įtraukti juos į savo garderobą. Ir kas yra pagrindiniai tendencijos?

1. Guminiai batai

Rudens, o kartais ir mūsų rajone ir žiemą - šiuo metu,lietus, tad patogūs guminiai batai bus labai naudinga. tai ne dabar tos bjaurios kaliošai, kad prieš. Nustatymai puošia neįprastos spalvos, stilingas nuotraukas. Jis taip pat yra labai svarbūs medžiagų derinys, tokių kaip gumos, odos, arba gumos ir audinio.

2. Ūmus tne

Trumpi batai su mažu plokščio žinoma, papuoštas aštriais kojų, yra neįprastas ir kad būtų galima sukelti aktyvų gyvenimą, bet kuriuo metu. Ir jūs galite dėvėti juos su nieko.

3. Neapdoroti bateliai

Brutal bateliai nuostabus papildo žiemąstilius. Jis yra būdingas grubus traktoriaus pado, šiurkšti oda, jungiamąją. Keista, šie batai ant trapių moteriškų kojų gali atrodyti labai moteriškas ir nešioti jį, galite net suknelės. Beje, šie bateliai taip pat gali turėti kulnas, vidutinių ar net labai didelis.

4. stilingi UGG batai

Taip, niekas panaikinta, tai neįtikėtinai patogiBatai, kurie tapo pripažinta klasika. Didelis ir mažas, nedidelis ar šviesus, paprastas arba puošia nėriniai, fringe, blizgučiai - galimybė pasirinkti iš esate tikri.

5. Kailiniai

Žiemą batų kailių tai ne tik viduje, bet ir už jos ribų, harmoningai papildydamos savo išvaizdą. Galite pasirinkti batus su Furry ar variantu papuoštas taip visą aukštį dekoro.

6. fringe

Labai stilingas priedas prie praktinių žiemos batai be kulno. Fringe šiandien dizaineriai papuošti viską ir batus, žinoma, nėra išimtis.

7. Mažos kulnai

Tiems, kurie negali gyventi be kulno, bet vis darnori pirkti kažką praktišką, dizaineriai pasiūlė kompromisą į batus ir batų forma su labai mažu kulno arba Stiletto aukštis tik kelių centimetrų. Ši aukštis jums nebus jaustis, kai vaikščioti, bet tai šiek tiek vizualiai pailginti kojas ir bus pliusas, kad moteriškumo.

8. Žiemos sporto bateliai

Tiems, kurie nori tikrai aktyvusGyvenimo būdas. Pagrindinis skirtumas tarp medžiagų, naudojamų tokių modelių gamybą. Šie batai yra atsparūs vėjo, šalčio ir drėgmės jai galėsite patogiai judėti ir ant ledo. Kadangi anksčiau šie modeliai buvo skirti žiemos sporto, bet dabar visiškai išnaudoti savo miesto Fashionista.