Priežastys alergijos

Kas yra alergija - liga ar gynybinė reakcija į dirgiklius? Nedviprasmiškų atsakymas ne mokslininkas dar negalėjo duoti. Savo nuomonę šiuo klausimu skiriasi. Bet tegul mano pagrindines žinias ir faktus apie alergijas, taip pat už jos atsiradimo priežastis.

Taip atsitinka, kad žmogus nėra alergiškasgyvenimas. Tiems, ji yra vaikystėje ir tęsiasi į paauglystės. Kažkas gauna jį brandaus amžiaus. Ir kas yra vienkartinis atsakas į stimulą, o ne nerimauja žmogus. Kodėl tai vyksta? Ar įmanoma to išvengti?

Alergija vadinama alergiją imuninės sistemos pakartotinio sąlyčio su alergenu metu alergenu kūno duomenimis anksčiau jautriems.

Mokslininkai negali tiksliai pasakyti, kur nėraalergija. Bet vienareikšmiškai tai, kad žmonių, kuriuos paveikė jos, skaičius kasmet didėja. Tarp labai paplitusių alergenų - latekso, žiedadulkių, riešutų, vabzdžių nuodai, kvepalai, lašiša, nikelio, aukso, jautiena, medūzos įgėlimo.

Verta šios medžiagos patenka į organizmą, jisiš karto įjungia savo reakciją. Ir tai gali būti gana įvairus: nuo paprasto bėrimas, niežulys ar sloga - ar mirties. Kartu su bėrimas lūpų tinimu, yra karščiavimas, gali pradėti deginti į akis. Jei turite maisto alergija, tai gali sukelti viduriavimą ar vėmimą. Daugelis žmonių, kurie kenčia nuo alergijos mažuma, gali atsirasti net mirtiną reakciją, kuri taip pat vadinama anafilaksinis šokas.

Žinoma, didžiulis asortimentas vaistų. Tačiau nė vienas iš jų gali atsikratyti alergijos amžinai. Alergijos vaistai yra tik galės susilpninti ar pašalinti nemalonius simptomus. Bet jie taip pat turi šalutinį poveikį, kaip mieguistumas ir kitų nemalonių pasekmių.

Mokslininkai galės atrasti išgydyti alergijąTik tada, kai jie galės sužinoti pagrindinius motyvus jos atsiradimo. Tiek, kiek šis klausimas yra tik iš dalies atskleisti. Be to, yra dar labiau pasaulinė klausimas: kodėl žmonės kenčia nuo alergijos?

Tai yra ieškoti atsakymų į paskutinį klausimą, irGarsusis Ruslan Medzhitov, kuris per pastaruosius dvidešimt metų padarė esminių atradimų, susijusių su imuninės sistemos. Nors tikslaus atsakymo į klausimą "Kodėl mes kenčiame nuo alergijos," ne, ten yra įdomi teorija, kuri teigia, kad alergija - reakcija į parazitinių kirminų, kurie gyvena mūsų kūnuose nuodų.

Išsivysčiusiose šalyse, beveik sterilioje, kur šis reiškinys retas, imuninė sistema, kuri nėra naudojama ši, gali suteikti dar daugiau aštrių smūgį mainais.

Tai reiškia, kad vaikas gyvena ne itin sukūrėŠalis, kuri nėra ypač nerimauja dėl vaisių grynumas, kurį jis valgo, yra mažai tikėtina, kad kenčia nuo alergijos. Tuo metu, kaip tėvų, kurie nuolat nuvalykite, dezinfekuojami vaikui, dažnai turi polinkį į alergiją.

Medzhitov mano, kad alergijos - apsauginį reakcija į chemikalų. Ji padėjo mūsų protėviams išgyventi prieš milijonus metų ir mus vis dar padeda.

Nors teorija yra prieštaringa, jos įkūrėjasJis mano, kad tai atsispindi istorijų. Senovės Kinijoje, gydytojai galėjo apibūdinti "alerginę gamykla", kuri sukelia sloga kiekvieną rudenį. Ir Egipto faraonas Menes mirė nuo vapsvų įgėlimas. Tai buvo tik šimtmečių mokslininkai suprato, kad visa tai - į problemą pasekmes.